Jump to content
Dogomania

PInczer Musztarda dwukrotnie uratowana,jest bezpieczna,aż trudno w to uwierzyć.


brazowa1

Recommended Posts

Przyznam się, że Musztarda czasem w pampersie chodzi... Jak świeżo umyję podłogi i posprzątam to jej zakładam, bo żal mi swojej roboty. Ona jest śmieszna, potrafi 9 godzin wytrzymać nie sikając, nie ma problemów w nocy, rano nas nie budzi, ale czasem jej się coś przełączy i sika kilka razy w ciągu godziny. Próbowaliśmy trzymać ją w klatce owczarzycy to sikała na posłanie, a potem w tych sikach leżała. Próbowaliśmy ją nauczyć robić do kuwety, to omijała ją wielkim łukiem. A w pampersa nie sika, chyba jej po prostu przeszkadza. Problem w tym, że pampers nie trzyma się na kadłubku bez ogonka. Patyczki też nie pomagają. Trzeba przyklejać plastrem i potem Muszti ma łyse placki na grzbiecie...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 768
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Dzielna Musztarda spędziła weekend u mojej teściowej. Pech chciał, że teściowa miała akurat kolędę. No i nie spodobał się Musztardziątku organista (nie rozumiem co on tam w ogóle robił?!?!?!?). Mamy lekkie prolemy, bo się facet czepia , że ma uszkodzoną dłoń. Niestety nie widziałam tych "uszkodzeń", a teściowa spanikowała i tez nie za bardzo wie co się stało.
Hmm, a jutro kolęda przychodzi do nas i raczej muszę ich wpuścić, bo córa ma w tym roku komunię. Przecież nie powiem dziecku, że kolędy nie będzie, bo Musztarda sobie tego nie życzy...

Link to comment
Share on other sites

Musztarda odgryzła ręce organiście? KOcham ją! Trzeba było zjeść dziada całego, gdzie on się pcha na kolędę? Po kopertę? Bo chyba na fujarce księdzu nie przygrywał?
I jeszcze że ma dłoń uszkodzoną...nooo zapewne musztarda mu ją poharatała jak rekin ludojad...
Matko bosko, co to się nie dzieje!
Szuwar no chyba zamknąć ją możesz?

Link to comment
Share on other sites

Cóż, cieszmy się, że Musza nie chciała wyręczyć organisty, grając księdzu na fujarce:diabloti::roll: Jak nic córka by nie miała komunii :shake:
Swoją drogą Betbet, skąd u ciebie takie myśli-parszywki??? :razz: Przez ciebie nie mogę odrzucić widoku organisty na klęczkach, grającego księdzu na fujarce u Teściowej Szuwar :shake:

Link to comment
Share on other sites

No coś Ty Betbet, nie zamknę Musztki z powodu jakiegoś księdza ;)
Poza tym u nas to cywilizacja i organista nie odwiedza niewinnych ludzi. Teściowa mieszka w Tczewie - tam to mają dziwne zwyczaje.
Prawdą jest, że jak usłyszałam, że ugryzła to od razu pomyślałam, że suka pewnie księdzu pod sutanne wlazła. Ale okazało się, że mała byłą na rękach u teściowej a dziad wyciągał do niej łapę. I to dwa razy...

Link to comment
Share on other sites

Gameta...no aż mnie zmroziło. Co Ty kobieto masz za myśli?????:crazyeye:
Poszłam innym torem myślenia : organów do domu nie wniesie, cymbałki brzmią głupio, gitara zbyt rozrywkowo to wyszło mi, że flet jest taki neutralny i kolęda na nim niexle brzmi...

No, jak dziadyga wyciagał łapska do teściowej, to mała je ukróciła! Rację miała!

Link to comment
Share on other sites

Chciałam się pochwalić, że ksiądz przeżył wizytę u nas. Za to Musztarda odreagowała dnia nastepnego i rzuciła się na jakąś młodą parkę przechodzącą obok JEJ śmietnika. Na szczęście mieli poczucie humoru...
Generanie zapomniałam wspomnieć, że Muszti kocha swój śmietnik. Od kiedy są mrozy na każdym spacerze robi szybkie siku i biegnie do śmietnika. Jak się zagapię i odejdę gdzieś z owczarzycą to mam 100% pewności, że znajdę Musztardę w śmieciach. Mam nadzieję, że jakiś miłośnik zwierząt nie porwie mi jej kiedyś i nie pomyśli, że jakiś zły człowiek wyrzucił biedne maleństwo zimą do śmieci ;) Tym bardziej, że teściowa zgubiła obrożę z adresatką...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...