Jump to content
Dogomania

PInczer Musztarda dwukrotnie uratowana,jest bezpieczna,aż trudno w to uwierzyć.


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 768
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ostatni tydzień był dla małej strasznie ciężki. Nie pomagały getry i kubraczki. W łapki zimno, w dupkę zimno, w uszy też. Musztarda wszelkimi siłami unikała wychodzenia na dwór. Zakopywała się w kocyki i "znikała" z domu. Można było ją wołać i wołać, ale póki się jej nie znalazło to nie dawała znaku życia. Nawet przestała sikać w domu, żeby tylko nie prowokować nas do wyciągania jej na mróz. Bieda z niej straszna. A to dopiero początek zimy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Twoja Saga też ma awersję do solonych ulic i powszechnego zimna, więc zamiast pamiętać mogłabyć zastosować.[/QUOTE]

awersja do soli nie przeszkadza jej raczo pomykac wsród śniegu i w tymże załatwiac swoje potrzeby.

Betbet,ostatnio myslalłam, o Twoim zacieciu do globalnej zmiany swita,aktywnosci społecznej i o tym,że powinnaś wybrac drogę polityka. na pewno bede na Ciebie głosować,bez szyderstwa to piszę.

Link to comment
Share on other sites

Może jednak już nie myśl więcej:-o
A tak serio, nie zrozumiałam kompletnie ani słowa z tego co mówiłaś do mnie ostatnio przez telefon. W każdym razie muszę Ci przekazać jakoś pieniądze, bo niebawem wyjeżdżam i nie będę już mogła podskoczyć do schroniska.

Politykiem nie chcę być, dziękuję, postoję;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...