Jump to content
Dogomania

Wzruszające..nie Mają Nikogo Mają Tylko Siebie .Teraz mają już dom wielki Happy End


Aaliyah1981

Recommended Posts

  • Replies 437
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dwa maluszki kochane, jeszcze wytrwajcie . :placz:

Ludzie kochane, niechby kto miał kawałek kąta ciepłego w swoim domku dla ich obydwu, żeby sie mogły siebie trzymać juz zawsze.
Przeciez nie są ani duże, ani kłopotliwe.
Tylko radość podwójną ktoś będzie miał i podwójnie oddawana miłość.
Prosze Was, jesli ktokolwiek ma warunki do opieki na tymi dwoma psiunkami jednocześnie, niech się do nich odezwie.
[B][COLOR=red]ONE CZEKAJĄ !!!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]CZEKAJA!!! CZEKAJĄ!!!![/COLOR][/B] :cry: :sad: :(

Ta sliczna parka chwyta za serce. Niech ktoś je pokocha!!! [COLOR=red]I zrobi im na wiosnę najwspanialszy prezent!!! [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Tak , lepiej żeby znalazła się osoba taka, choć mysle, że takich dwóch przyklejonych maluchów trudno nie zauważyć.
Trzymam kciuki za maluchy i za ich przyszłość. W domku z ogródkiem będą miały swój raj, no i ... SIEBIE. I PAŃCIĘ!!!
Powodzenia!!!!

Link to comment
Share on other sites

zasłuzyły sobie na wspólny dom, taka przyjaźń to nieczęsty widok w dzisiejszym cholernym świecie. Do czego to doszło, żeby ludziom od psiaków przyszło wzorce czerpać. Ale dobrze, że mamy jeszcze skąd. Uszki do góry słodkie psiuraski, jesteście wielkie!

Link to comment
Share on other sites

Ja zaciskam pięści na noc dla ślicznot . Piekny będzie świat tego, kto je pokocha!:thumbs: Będzie dobrze , trzeba wierzyć .
[COLOR=red][B]I tak , uczmy sie od psiaków bycia lepszymi.[/B][/COLOR]
[COLOR=black]Maluszki , trzymajcie się.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Po kilku dniach nieobecnosci ,zagladam ,a tu takie nowiny.
Szczerze powiem ,myslalam ,ze psiaki czekaj ana mnie do kwietnia:cool3:
ale skoro jest kto inny chetny i moze oferuje duzo lepsze warunki,to niech psiaki jada do nowego domu!Trzymam kciuki za nie

Link to comment
Share on other sites

magdaSt czy w jakis sposob moge pomoc? I tak bede przejezdzac przez Lodz,wiec moge podjechac do schroniska ,moze jakas sucha karma by sie przydala,szampony dla psiakow ,koce..no nie wiem?

Jakby co ,daj znac

Ostatnio mam troszke problemow osobistych,wiec nie mialam ochoty i czasu ,aby zagladnac.W kazdym razie zawsze mozna na mnie liczyc.
Podaje email adres, na ktory mozna pisac,chcac nie chcac zawsze przy wlaczeniu kompa ,sprawdzam poczte ;)
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
badz drugi
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...