Jump to content
Dogomania

Wzruszające..nie Mają Nikogo Mają Tylko Siebie .Teraz mają już dom wielki Happy End


Aaliyah1981

Recommended Posts

  • Replies 437
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zdrojka']Ech... ale im dobrze[/quote]


oj joj coraz cieplejsze foteczki wstawiacie:multi: cioteczki , ja do tych robaczkow mam wielki sentyment bo to pierwsze psiaki jakim szukalysmy domku :loveu: serduszkiem zawsze z nimi jestem

cioteczko Bea dobrze ,ze wtedy zobaczylas nasz watek i wyszukalas pania Ewe :modla::sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

Ciudo zdjątka ! :placz:
Po takiej galerii warto walczyć jednak z nadzieją, że choć części bezdomniaków znajdziesię takie domki !!!!!!!!!!!!!!!! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

Po prostu balsamem na zranione psim nieszczęściem niektóre ludzkie dusze stał się ten wątek Oby było więcej takich wątków!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='anula1959']Jak tam nasi przyjaciele, sielanka trwa? Zdrówko dopisuje?
Może cioteczka Bea skrobnie coś o psiurkach?[/quote]
Pamiętam ...miałam trochę prywatnych zmartwień i zaniedbałam dogo:oops:...psiaki są kochane i szczęsliwe, a zdjęcia..no dobrze;) zadzwonię jutro i potupię;)

Link to comment
Share on other sites

cioteczki witajcie tak jak Beatka wracam po dlugiej nieobecnosci na dogo spowodowanej trdnosciami technicznymi :placz: i zyciowymi ale to juz zostawiam za soba i bardzo sie ciesze ,ze moge byc tu z wami znowu

ps.mam nadzideje ,ze wszystko juz jest dobrze cioteczko Beatko

Beatko czekamy na wiesci i moze jakies nowe foteczki:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję kochane Cioteczki...na razie leczę rany, ale czas najlepszym lekarstwem ponoć...bardzo za Wami tęskniłam...próbowałam chyba 2 razy wrócić na dogo..jednak ciągle nie potrafiłam się zdyscyplinować..Jamniczków w potrzebie jest bardzo dużo...może to mnie zmotywuje do wzięcia się w garść.
Jesteście wspaniałe, wracam tutaj jak "do domu":oops:

Link to comment
Share on other sites

Czekamy na Ciebie , w sprawie jamniorków jesteś niezastąpiona :lol: ! Bardzo nam Ciebie brakowało! Trzymamy kciuki żeby się wszystko poukładało , masz rację czas jest najlepszym lekarzem :calus: :glaszcze: .....
[B]Witaj ponownie[/B]:lol:[B] ![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bea1']Jamniczków w potrzebie jest bardzo dużo...może to mnie zmotywuje do wzięcia się w garść.
Jesteście wspaniałe, wracam tutaj jak "do domu":oops:[/quote]

Bea1 - WRACAJ !!!!!!!!! Jesteś tu potrzebna. Czekamy na Twoją jamniczą działalność !!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Bea bo dogo to jest taka rodzina i nawiazuje sie tu super znajomosci
zobacz dzieki temu ,ze sie pomaga dostaje sie cos w zamian i to jest piekne bo czlowiek robi to zupelnie bezinteresownie a po jakims czasie dostrzega ,ze otaczaja go wspaniali ludzie
kiedy ma sie dolek lub problem zawsze mozna komus sie wyzalic i juz jest lepiej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aaliyah1981']Bea bo dogo to jest taka rodzina i nawiazuje sie tu super znajomosci
zobacz dzieki temu ,ze sie pomaga dostaje sie cos w zamian i to jest piekne bo czlowiek robi to zupelnie bezinteresownie a po jakims czasie dostrzega ,ze otaczaja go wspaniali ludzie
kiedy ma sie dolek lub problem zawsze mozna komus sie wyzalic i juz jest lepiej[/quote]
Masz rację:loveu:, naprawdę przez ostatnie miesiące sporo dostałam od życia, jednak w tych trudnych chwilach otaczało mnie wielu wspaniałych, bezinteresownych ludzi..nie licząc oczywiście rodziny...to byli ludzie poznani dzięki jamnikom..szczególne jestem wdzięczna kochanej Tanitce..gdyby nie Ona moje życie mogłoby wyglądać dużo gorzej.;)Amiśka, KarOla, Celinka, Jamniczarodzina,Pani Ewa od Parki, Łapki i Julinki, Pani od Longinusa z Gliwic..itd itd..aa Pani Lidka od niewidomej jamniczki Majeczki, Lusia od Ferro...i Wy wszyscy kochani Dogomanicay, dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...