Jump to content
Dogomania

Wzruszające..nie Mają Nikogo Mają Tylko Siebie .Teraz mają już dom wielki Happy End


Aaliyah1981

Recommended Posts

Dziewcxzyny, przeciez nie bede wam ściemniac, wszyscy zaangażowaliśmy się w pomoc i co mam wam napisać , że pieski są szcześliwe???
Kur..., tak nie jest !!!
Za każdym razem jak pies jedzie do nowego domu to zawsze my musimy byc bo my wiem gdzie dany pies mieszka!!!

Co moge wam napisac karta jest(tego rudego) bo białego nie można było sprawdzić numeru a psa nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Za każdym razem jak przychodze mam nadzieje, że gdzieś się schowału, ale przeciez nie są niewidzialne!!!

Pozostaje tylko pawilon z chorymi!!! czyli "dom dla odchodzących"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 437
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja tez juz tydzoien temu zauwazylam ze juz ich nie ma w boksie ale mialam jeszcze z Madzia nadzieje ze zostaly przeniesione...jest mi bardzo przykrot bo czekaly tak dlugo i wkoncu znalazl sie domek ale juz za pozno:placz:

nasza pareczka dwoch przyjaciol odeszla za teczowy most:((:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aaliyah1981']ja tez juz tydzoien temu zauwazylam ze juz ich nie ma w boksie ale mialam jeszcze z Madzia nadzieje ze zostaly przeniesione...jest mi bardzo przykrot bo czekaly tak dlugo i wkoncu znalazl sie domek ale juz za pozno:placz:

nasza pareczka dwoch przyjaciol odeszla za teczowy most:((:placz:[/quote]


nie, nie , nie, nie........nie zgadzam się.......:shake: to nieprawda:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja po cichutku myślę, że one żyją. Od ponad półtora roku zabieram zwierzaki ze schroniska i zdarzało się, ze zwierzaka po którego przyjeżdzałam nie było, nikt nie wiedział gdzie jest, a potem cudem po miesiącu wydostawał się z niebytu... Myślę, że nie można pisać, że one umarły, trzeba mieć nadzieję

Link to comment
Share on other sites

Moze to zabrzmi kontrowersyjnie, ale jeśli usypiają chore psy, bo nie mają pieniędzy by ich leczyć to jest to dla mnie bardziej humanitarne niż trzymanie ich nieleczonych w boksach, patrzenie na ich powolną śmierć i czekanie na cud adopcji. Szkoda tylko, ze na ogół są to informacjie ukrywane, zatajane bez sensu, bo wtedy rodzą się dziwne podejrzenia. Wierzę, że one się znajdą, naprawdę

Link to comment
Share on other sites

[B]rebelia wejdz na watek łodzki tam na ostatnia szanse zobaczysz co sie stalo mamy epidemie i szukamy pilnie lekarstw dla psiakow to sprawa bardzo pilna[/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23548&goto=newpost"][COLOR=#0000ff]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23548&goto=newpost[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, nie zalamujcie sie, bo nie dacie rady i bedziecie mogly im pomoc.jak to jest, ze nie mozecie sie o nich nic dowiedziec?:shake: musicie wytrwac i szybko ich znalezc, cholera, sama ich na jakis czas wezme, tylko niech sie znajda:placz: blagam, dzialajcie, ta historia nie daje mi spokoju, one sie MUSZA odnalezc i wszystko musi sie dobrze skonczyc

Link to comment
Share on other sites

Miałam jechać jutro i szukac , zabrać pielegniarza i po kolei każdy boks sprawdzac, ale jutro jade z rzygusiem schroniskowym do wawy na badania i nie bede w schronie.
W srode tam bede i to zrobie.
Uspione na pewno nie zostały bo jest karta brazka!!!!!

Natomiast tak jak pisałam wczesniej ............. umieralnia, zagryzienie lub rzeczywiście kłebuszek i buda!!!
Wierze głęboko że to to ostatnie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...