Jump to content
Dogomania

Wzruszające..nie Mają Nikogo Mają Tylko Siebie .Teraz mają już dom wielki Happy End


Aaliyah1981

Recommended Posts

Dziewczyny kochane,klamac nie bede.Pisze jak jest.
Ojca niestety nie udalo nam sie przekonac.Jest nieugiety.:shake: :angryy:

Aleee,postanowilysmy wziac psiaki mimo wszystko.
Zrobimy tak ,jak zawsze robilysmy.Bez wiedzy rodzicow przyprowadzalysmy psiaki do domu ,co prawda starszyzna byli zli na nas,marudzili,ale bardzo szybko przywiazywali sie do zwierzow.
Wiec mam ogromna nadzieje,ze i tym razem sie uda.

Tylko znowu moje pytanie.
Czy psiaki moglyby przeczekac w schronisku do mojego przyjazdu, do 10-11 kwietnia? To prawie miesiac czasu?
Nie dam rady przyjechac wczesniej,a w tym samym tygodniu(przed Wielkanoca), mam jeszcze do odebrania szczeniaczki ,ktore jada do DK.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 437
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aaliyah1981']Ariadna NIC NIE SZKODZI wazne jest by wkoncu znalazly dom ...mam nadzieej ze sie wkoncu doczekaja my bedziemy na bierzeaco pisac co u nich ...tylko czy twoi rodzice sie juz nie zdenerwuja jak kolejne przywieziecie do domu?[/quote]

Zdenerwowac ,pewnie sie zdenerwuja.Ale krzyczec na mnie nie beda ,bo za stara jestem.:diabloti: Zreszta,nic im nie bedzie(mam na mysli rodzicow),jakby co :mad: i spokoj bedzie;)
Psiaki pewnie beda potrzebowaly troszke czasu, aby oswoic sie z nasza halastra.
Bedzie dobrze.Musi byc!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aaliyah1981'][B]Ariadna[/B]

[B]ohhhhhhhhhhhhh..mam nadziej ,ze sie uda tak szkoda mi tej nietypowej parki!!mam nadzieej ze ten caly miesiac szybko zleci i juz zaraz bedziemy pisac, ze pieski sa juz w nowym domu !!nie moge sie doczekac[/B] !!!tylko zeby sie udalo :cool3:[/quote]

Spokojna twoja rozczochrana:eviltong:
Juz ja wszystkiego dopilnuje;)

Link to comment
Share on other sites

niestety takie przypadki sa coraz czestrze w schronisku o to sie boje mam wiecej fotek ale wklejam tylko jedna ..tego sie boje ..ludzia sie wydaje ze pieskom jest zle bo musza siedziec w klatkach ale niestety sytyacja jest o wiele bardziej makabryczna niz sie wydaje:placz:

[img]http://img146.imageshack.us/img146/4796/makabra22fn.jpg[/img]

ja juz poprstu nie moge spac po nocach bo martwie sieo wszystkie psy..boje sie i tyle

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aaliyah1981']niestety takie przypadki sa coraz czestrze w schronisku o to sie boje mam wiecej fotek ale wklejam tylko jedna ..tego sie boje ..ludzia sie wydaje ze pieskom jest zle bo musza siedziec w klatkach ale niestety sytyacja jest o wiele bardziej makabryczna niz sie wydaje:placz:

[IMG]http://img146.imageshack.us/img146/4796/makabra22fn.jpg[/IMG]

ja juz poprstu nie moge spac po nocach bo martwie sieo wszystkie psy..boje sie i tyle[/quote]

co z tym psem - czy juz otrzymał pomoc ?

Link to comment
Share on other sites

Tak, on już jest po pomocy!! To co się dało pozszywać - pozszywano, reszta niestety wyżarta została!!! Słuchajcie pilnie szukamy dla tego psiaka tzw balsamu szostakowskiego ( w aptekach był, ale ostatnio nie ma) rosjanie sprzedają na rynkach/ bazarach. Poszukajcie!!! Teraz jest w zwierzętarni , ale przyjdzie czas by wrócić do boksów :placz: Jemu też szukamy domu, to 2-3pan pies, jak to się mówi do rany przyłóż!!!

A co do pary przyjaciół....... są razem a w kupie jak to się mówi siła!!!, ..... ale nie wiadono nigdy co kolejny dzień przyniesie.
Domku znajdź się i pokochaj te psiaki!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...