Jump to content
Dogomania

Elf i Erka znalazły wspaniałych opiekunów/ podziękowania dla DIF za opiekę


esperanza

Recommended Posts

  • Replies 742
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Macie rację co do pomysłu zmiany miejsca pobytu Erki, ale jest jeden, bardzo podstawowy problem. DIF zaproponowała nam korzystne warunki pobytu Elfa i Erki i dlatego, mimo złej sytuacji finansowej, zdecydowaliśmy się zabrać szczeniaki ze schroniska. Przeniesienie Erki do innego hotelu oznacza podwojenie opłat, a na to nas nie stać.
W grę wchodzi tylko dt, co najwyżej z opłaconym wyżywieniem.
Czy są jeszcze gdzieś takie, wątpię.
Jestem na dogo od 2005 i coraz częściej tracę nadzieję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='esperanza']Macie rację co do pomysłu zmiany miejsca pobytu Erki, ale jest jeden, bardzo podstawowy problem. DIF zaproponowała nam korzystne warunki pobytu Elfa i Erki i dlatego, mimo złej sytuacji finansowej, zdecydowaliśmy się zabrać szczeniaki ze schroniska. Przeniesienie Erki do innego hotelu oznacza podwojenie opłat, a na to nas nie stać.
W grę wchodzi tylko dt, co najwyżej z opłaconym wyżywieniem.
Czy są jeszcze gdzieś takie, wątpię.
Jestem na dogo od 2005 i coraz częściej tracę nadzieję.[/QUOTE]Ups...no to nie wiedzialam..ale mysle, tak, jak szarotka, że ten problem tez jest do pokonania:) Chociaz faktycznie, najlepiej i najkorzystniej byloby znaleźć darmowy DT z opcja wyżywienia i ewentualnego leczenia...ja tam wierze w cuda...:)

Link to comment
Share on other sites

tu pozwolilam je sobie wstawic [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184489-Adoptuj-jednego-drugi-gratis-wątek-zbiorczy-psiaków-tylko-do-wspólnej-adopcji/page19[/URL]
pewnie na szczeniakach juz sa ,ale z uporem maniaka tam tez wrzucilam i porozsylalm watek gdzie tylko moglam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Jak sie wiecej ciotek przypnie i ka(Wunie) beda dawac to napewno sie zalatwi.
Inaczej Erce grozi dozywocie u Dif.[/QUOTE]

Tylko kto za to dożywocie będzie płacił? NICZYJE gonią resztkami pieniędzy....:shake:

[quote name='beka']A państwo Elfika nie chcieli? on chyba bardziej do ludzi...
[/QUOTE]

Oczywiście proponowałam Elfa, ale państwo mają syna na wózku inwalidzkim i szukają psa, który nie skacze na ludzi a Elfik bardzo się pcha na kolana!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']anawa, czytałas co napisała Dif?
Erka w tym stanie nie nadaje sie do adopcji :(.[/QUOTE]

Uuuuups........ jeszcze nie przeczytałam......... :oops: ....... i wyszłam przed szereg :roll: :oops:...... Sorry........ Mam miękkie serce......
Ale zawsze podaje link do wątku więc jesli ktos bedzie zainteresowany, to przeczyta całą historię.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offa , ale już nie wiem gdzie prosić :

Błagam o deklaracje , jeden z psiaków prawdopodobnie nie żyje , nie pozwólmy umrzeć drugiemu !!!
[url]http://www.dogomania.pl/threads/186098-Psy-z-pod-stacji-benzynowej-przy-trasieWarszawa-Katowice-czy-musz%C4%85-umrze%C4%87[/url]

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,weszlam po linku i tak sobie marzę-moż ci państwo,którzy chcieli Erkę odważyli by się na taki eksperyment-na kolka dni wzięliby oba psiaki,a Erka może byłaby odważniejsza z bratem,jak by się trochę oswoiła z nimi,to Elfik by został zabrany,rety,takie śliczne psiaki,może pogadać z tymi ludźmi,żeby dali suczce szansę?Pewnie,że łatwiej wziąć gotowego psa,ale taki nad którym trzeba popracować jest najkochańszy,może dałoby się tych państwa przekonać?Warunki mają dobre,można poczekać,aż pies się zaadaptuje.

Link to comment
Share on other sites

Wiga, państwo nie pójdą na taki układ, bo mają niepełnosprawnego syna i pies nie może skakać na niego! A Elfik bardzo lubi włazić przednimi łapami na kolana!:diabloti:

[B]IVV![/B] Dzięki za podesłany link do wątku hotelu AlinyS.
Zaglądałam tam często i nieraz dziwiłam się, że jest brak odpowiedzi na prośby o zdjęcia czy kontakt. :shake: Biedne te psiaki....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...