Jump to content
Dogomania

kopiować czy nie?


madzia20sosnowiec

Recommended Posts

[quote name='zigi']
Cytat:
Napisał [B]Jasiek[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10242216#post10242216"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]Od kiedy:-o:-o:-o????Chłopaczku masz złe info.:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/I]

[/quote]
Ponawiam pytanie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 790
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote]

Napisał [B]zigi[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10246573#post10246573"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]Cytat:


Chloptasiu sprez sie, jeszcze raz poczytaj, napisz gdzie to zle info widzisz
Przy kompie polecam mineralna, liczba gradusow 0.00 :cool3:[/I]

Dalej widzisz zlego, Jasiu Chloptasiu:evil_lol::angryy::diabloti: Czekam:cool3: [/quote]Czy w tej butelce byla woda mineralna Jasiu Chloptasiu:cool3:
Badz uprzejmy uscislic swe zapytanie o info gdzie zlego widzisz Jasiu:evil_lol::angryy::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zigi']Czy w tej butelce byla woda mineralna Jasiu Chloptasiu:cool3:
Badz uprzejmy uscislic swe zapytanie o info gdzie zlego widzisz Jasiu:evil_lol::angryy::diabloti:[/quote]

Chyba chłopaczku jesteś w trzecim wymiarze:p i nie możesz skumać prostego pytania.Trudno i tak czasami w życiu bywa.:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]a czemu twoje Atypody sa przed moimi Atypodami?????[/QUOTE]

Antypody Jasiu, Antypody.
A czemu przed Twoim postem pojawiła sie moja odpowiedź? To proste. Twoje ograniczenia sa już tak jasne dla mnie, że zanim coś wystukasz szukajac literek na klawiaturze w wielkim bólu tworzenia, to ja wczesniej Ci zdąże odpowiedzieć bo wiem co może się urodzić w tak ograniczonej mysli. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA'] To proste. Twoje ograniczenia sa już tak jasne dla mnie, że zanim coś wystukasz szukajac literek na klawiaturze w wielkim bólu tworzenia, to ja wczesniej Ci zdąże odpowiedzieć bo wiem co może się urodzić w tak ograniczonej mysli. :lol:[/quote]

No wiesz... Kto jak kto ale Ty??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasiek']Jest to nie jedna ale jedyna statystyka.Twierdzisz że CTR są zawsze w czołówce wystepowania dysplazji od kiedy????:crazyeye:Karmi opanuj sie i nie powtarzaj zaszlyszanych bredni od wlascicieli i poczatkujacych hodowcow bo oni mają taką sama marną wiedzę w tym temacie jak TY.[/quote]
Tak twierdzę. Powiedziałam na jakiej podstawie. Ty twierdzisz inaczej.
Przeciwko oficjalnej statystyce powstałej w wyniku wieloletnich badań mam jedynie Twoje słowo. Niczym nie poparte. Wybacz wybieram pewniejsze źródło.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='twiggy']A i to gdzie chyba nie jest dla nich żadną tajemnicą,bo kopiują u swoich wetów.[/quote]

dla nich pewnie nie, ale jakoś publicznie nikt nie podaje. który to wet tak "super" dba o ich psy:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ara']dla nich pewnie nie, ale jakoś publicznie nikt nie podaje. który to wet tak "super" dba o ich psy:razz:[/quote]
ahaaaa...rozumiem :evil_lol: to znaczy,że jak informuje się potencjalnego zainteresowanego o tym,że miot jest kopiowany,warto zaznaczyc przez kogo :lol: A dla Twojej inf->w książeczkach zdrowia szczeniąt zawsze jest pieczątka tego tak super dbającego weta! :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='twiggy']ahaaaa...rozumiem :evil_lol: to znaczy,że jak informuje się potencjalnego zainteresowanego o tym,że miot jest kopiowany,warto zaznaczyc przez kogo :lol:[/quote]
A dlaczego nie?
Dlczego wiedzę o dobrym fachowcu trzymać tylko dla siebie? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana]Pamiętacie? Nie tak dawno pisałam o „urzędniczej paprotce” w wiadomym ministerstwie. Okazało się, że miałam racje. Za „paprotkę” robią jednak mini tuje i cyprysiki w gustownych doniczkach.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]W tymże ministerialnym gabinecie nowoczesność przeplata się z tradycją ponieważ owe tuje stoją po obu stronach okazałego TV - PLAZMY :razz: . Każdy może sprawdzić.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Brawo Panie Ministrze![/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana]Druga część jest najlepsza.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Dedykuję ją facetom po drugiej stronie barykady.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.youtube.com/watch?v=UamadHC8cTA&feature=related"][COLOR=#800080]http://www.youtube.com/watch?v=UamadHC8cTA&feature=related[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=SeaGreen][B]usunięto[/B][/COLOR]

A co myślicie o ciachaniu na życzenie klienta? [B]Kilkumiesięcznym[/B] szczeniakom? Facet mówi, że nie kupi, bo z ogonem pies mu się nie podoba, a my wtedy [B]ciach[/B]! Kopiowanie czy zwykłe bestialstwo?

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=SeaGreen][B]usunięto

[/B][/COLOR] [quote name='friccolo']A co myślicie o ciachaniu na życzenie klienta? [B]Kilkumiesięcznym[/B] szczeniakom? Facet mówi, że nie kupi, bo z ogonem pies mu się nie podoba, a my wtedy [B]ciach[/B]! Kopiowanie czy zwykłe bestialstwo?[/quote]
No opowiedz Van Jasiu M jak to sie rznelo doroslym szczeniakom ogony
wysylanym do USA ?
[B]No i jaki to wet zrobil ?????????????????????[/B]
Nie martw sie, opowiedz i tak u WET Lutomskak poparcie znajdziesz :mad:

Krycie martwym psem tez bylo , czym jeszcze Van Jasiu M moze nas zaskoczyc :crazyeye::shake:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=SeaGreen][B]usunięto[/B][/COLOR]

Powiadasz było krycie martwym psem,może i było, nawet było głośno o tym na forach ale sprawa była przedawniona i hodowczyni wyszła z tego obronną ręką a inicjatorzy tego zamieszania wyszli na glupków

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona&CAR']
Krycie martwym psem tez bylo , czym jeszcze Van Jasiu M moze nas zaskoczyc :crazyeye::shake:[/quote]

A co to za problem? Znam wiele nieżyjących psów po których szczeniaki jeszcze latami będą się rodzic. Osoby mające wyjątkowe reproduktory już od dawna korzystają z mrożenia nasienia.

Ad friccolo
Witaj na forum

Link to comment
Share on other sites

[quote name='friccolo']
A co myślicie o ciachaniu na życzenie klienta? [B]Kilkumiesięcznym[/B] szczeniakom? Facet mówi, że nie kupi, bo z ogonem pies mu się nie podoba, a my wtedy [B]ciach[/B]! [/quote]
owszem...istnieje coś takiego!!! i nie tylko...czasem tnie się raz jeszcze bo długośc ogon wyszła nie taka jak powinna...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARS']A co to za problem? Znam wiele nieżyjących psów po których szczeniaki jeszcze latami będą się rodzic. Osoby mające wyjątkowe reproduktory już od dawna korzystają z mrożenia nasienia.

Ad friccolo
Witaj na forum[/quote]
Mars handlowanie mrożonym nasieniem to też barbarzyństwo,ponieważ rodzą się biedne pół-sieroty:wallbash: bez tatusia.
A inseminacja ;no to zależy jaka -dopochwowa czy domaciczna.Przy zapłodnieniu suki mrozonym nasieniem bezposrednio przez macice konieczna jest interwencja hirurgiczna a to już pewnie też jest barbarzyństwo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...