Jump to content
Dogomania

Zabiedzony kudłaczek Lupi - pojechał do domku


leni356

Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie znam Pienska, ale pan mi mowil, ze mieszka w domu .... ma daleko do najblizszych domostw... bisko pola, laki i las..... dom z ladnym ozdobnym ogrodzeniem ( pewnie metaloplastyka ) , bo pytalam, czy dom jest ogrodzony i czy Lupi nie przejdzie .... sa ponoc dosc szerokie szczeliny w ogrodzeniu.
Tyle jeszcze wiem.

Link to comment
Share on other sites

Olutka była na wizycie przedadopcyjnej u państwa - bardzo dziękujemy. Domek fajny, Lupi ma być pieskiem synka 12-latka. Małgosiu, państwo chcą przyjechac po Lupiego we wtorek.
A i jeszcze ktoś w rodzinie jest szkoleniowcem, więc pomoże w nauczeniu Lupiego różnych rzeczy

Olutka, dziękujemy za sprawdzenie domku

Link to comment
Share on other sites

Ale fajnie, i to pierwszego dnia, wiadomość z portalu, gdzie wyświetla się nie dużo wejść - adopcje.org. Ja ogłoszenie około 10 dodałam, jeszce akceptacja i o 12 była odpowiedź, w dodatku mieszkają tak blisko. Ze ściągnięciem poczekam do wtorku i odebraniem psiaka. Jakby Tibbi jesczze tak szybko poszedł:) Leni masz oko.

Link to comment
Share on other sites

OK, nie musisz sie spieszyc. Tylko jakbys mi rozpisala, ile na ktorego psiaka to bylabym wdzieczna.....
Potem sama musze dzielic je miedzy psiaki zeby jakos porozliczac sie na watkach, a nie jestem pewna, czy akurat tak bys to widziala......
Czy pan potwierdzil przyjazd na wtorek ? Bo do mnie jeszcze nie dzwonil.

Link to comment
Share on other sites

Lupcio o 16 tej pojechal do swojego domku !!!
Panstwo wygladali na bardzo ale to bardzo zaskoczonych, ze Lupi jest taki malutki i taki piekny !
Bo szczerze powiedziawszy, naprawde nie jest za bardzo fotogeniczny i w rzeczywistosci to z Lupiego 100 % cukru w cukrze !
A jego charakter ujmuje juz do konca. Jest tak mily i sympatyczny.
Panstwo obiecali wysylac zdjecia.
Lupi zamieszka w domu oczywiscie. Pani jest caly czas w domu, wiec Lupcio bedzie miala swoja pania dla siebie stale.
A mlody pan chodzi do szkoly, ale zakochal sie w Lupim okropnie.
Z ust tego przesympatycznego chlopca chyba ze sto razy slyszalam : " ale on jest piekny ".
Lupi bedzie mial kolege, ponoc nawet do niego podobnego, ale ciut wiekszego. To juz 8-letni psiak.
Mam nadzieje, ze polubi Lupiego. Bo Lupi kocha wszystkie inne pieski.

Lupciu, powodzenia kochana psinko w nowym , naprawde wspanialym, domku !

Link to comment
Share on other sites

Małgosiu, dzięki za wieści :multi::multi: Już od rana wyczekuję, cieszę się że tak mu się udało znaleźć fajny domek :loveu: Będę męczyć pana o wiadomości o naszym Lupciu

Ta nowa fryzurka była strzałem w dziesiątkę :) chociaż on i w dłuższych kudełkach wyglądał ślicznie, ale miał dużo dredów.

Dziękujemy za opiekę nad Lupim :calus:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...