Jump to content
Dogomania

Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!


Kryska

Recommended Posts

  • Replies 580
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fidelek2']ale pisałyście, że ta kobieta sama prosiła o pomoc w łapaniu to chyba nie powinno być aż tak źle, co nie??? ;)[/quote]

Kto wie... Na miau.pl czytałem o akcji ratowania kotów - najpierw karmicielka zgodziła się na zabranie maluchów do weta, potem nagle zmieniła zdanie:-(.
No, ale trzeba być dobrej myśli:lol:

Link to comment
Share on other sites

Mam pierwsze wieści:lol:
Pani blokująca pomoc Pimpusi opuściła działki:diabloti:. Sunia powoli zaczyna przysypiać:lol:, dziewczyny będą kotrolować niunię, żeby się gdzieś nie schowała, potrwa to chyba ok. pół godziny, jak dostanę sygnał, to od razu jadę.
Tym razem się uda :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Sunia w pewnym momencie sie schowała w krzaki ,juz Aga i Ola sie zdenerwowały ,bo nie mogły jej znaleźc a robi sie coraz ciemniej i chłodniej.Nie jest to bezpieczne .Ale ja odszukały ;) .Sunia podsypia.Cholera ale czekanie w napieciu.
Sorry ale na razie tyle.
Oby sie udało ja złapac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Paweł teraz sunia weszła pod taki namiot .Dziewczyny musza podejsc bezszelestnie i zagrodzic jej droge ucieczki albo duza decha albo Aga cos wspominała o materacu na łozko.
Sorry ze tak chaotycznie pisze.
Jestem zdenerwowana ,bo juz niestety do zmnroku bardzo mało czasu.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Tak Paweł .Mysle ,ze o ile nie masz za daleko i mozesz poswiecic wiecej czasu ,zabieraj latarke i jedz.
Dziekuje raz jeszcze ,ale ta sunia to twardy orzech do zgryzienia i uwazajcie ,bo moze za wszelka cene chciec uciec ,nawet nawalona lekami.
Przy niej oczy dookoła głowy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...