Jump to content
Dogomania

Mamy wyrok skazujący! Wiedźma winna!


amikat

Recommended Posts

[quote name='piechcia15']ich zycie tam to droga przez mordęgę:( czy media są powiadomione, czy ktokolwiek wie co tam się dzieje, prócz was?? przecież ta kobieta powinna trafić do pierdla normalnie!! ehhh[/QUOTE]


Mogła byś się skusić na poczytanie paru tych stron...to odpowiedziała byś sobie sama na zadane pytania.

Czekam niecierpliwie na jutrzejsze relacje.

Link to comment
Share on other sites

emdziołek dzięki

podsumowanie

Porta Nigra - 2 szczeniaki(?)
Koci świat - koty(?)
Baski Kropki - 1 nieduży pies lub 2 szczeniaki
BajkaB - psy(?)
Ulaa - 2 szczeniaki
evelynka - 1 łagodny lub szczeniak
Bounty - psiak
nesca - 2 psiaki(?)
emdziołek- szczeniaki

i kózki

evelynka
Pogotowie Dzikich Zwierząt
Glutofia - baca
Doda(?)
Justyna.wolontariat

i jeszcze

chalimala - karma( puszki)
Rybka39 - ogłoszenia
basiapron - przekaże rzeczy na bazarek
Jasza - bazark
dogomanka - ogłoszenia
Jasza - ogłoszenia Alegratka Gumtree
Lara - ogłoszenia,allegro
soboz4 - ogłoszenia

Link to comment
Share on other sites

Aha, jesli moge cos odnosnie tych maluchow, ktore maja jechac do mnie - moga byc w gorszym stanie, np pogryzione czy cos.
Beda mialy opieke, jestem caly czas w domu i blisko do weta (a ja technik wet). Pisze o tym na wypadek, gdyby takie maluszki sie trafily, a mialybyscie watpliwosci... Juz nie miejcie, moge zabrac :)
Trzymam kciuki za jutro!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja555']wątek na miau:

[URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=107627&p=5591429#p5591429[/URL][/QUOTE]

Witak. Dzieki Kaji555 dzisiaj znalazłam Wasz watek. Bardzo prosze o informacje o maluchach kocich. Prowadzę DT dla maluchów i jezeli są to one przede wszystkim potrzebuja pomocy. Juz pisze pw do Kuby123:shake:

Link to comment
Share on other sites

No ja teraz mam 2 tyg ferii więc będę miała dla nich dużo czasu tylko na weekend wyjeżdżam ale myślę ze mama sobie jakoś poradzi bo hasiora zabieram ze sobą.
Jest tylko taka sprawa, mam te moje 3 zwierzaki i mam nadzieje że tamte jakieś rozchorowane nie będą...
Po prostu nie chciała bym aby się pozarażały pozostałe....:(

Link to comment
Share on other sites

Oki pierwsza wiadomość to taka że za 1,5 przyjeźdza tam samochód po kozy. Więc cioteczki dały popalić....i zdaje się że dziś dużo będą zabierać z tamtąd....

Jasza ty się chyba deklarowałaś z bazarkiem, więc zdaje mi się że możesz już zacząć jeśli masz co wystawiać. bo słoma okazała się dla kuz tania więc nie ma problemu, ale trzeba zbierać na szczepienia i odrobaczenia dla psiaków......i to pewnie na cito....także działajmy

Kto mieszka blisko Tych lub Bierunia co deklarował tymczas to niech się zgłosi do mnie to mogę powiedzieć cioteczką żeby od razu przywiozły psiaki to mogę w jakieś okolice dowieźć.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam wszystkich, że wczoraj nie udzieliłam informacji, ale jestem pierwszy raz na forum i dopiero dzisiaj dostałam instrukcję obsługi. Nie mogłam być dzisiaj osobiście na miejscu, ale w moim imieniu była córka i koleżanka. Ja byłam też pod stałym kontaktem telefonicznym.

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że amikat dodzwoniła się tez do evelynki, więc mogę tylko powtórzyć, żeby domki, które sie deklarowały potwierdziły swoją gotowość przyjęcia zwierzaków. Tam jest naprawde horror, ale to pewnie będzie widać w TV i opisze amikat, jak znajdzie chwile.

Link to comment
Share on other sites

Początkowo rozegrał się tam dramat. Pani wróżka nie chciała nikogo wpuścić do środka, ponoć też nie miała kluczy. Wróżka lamentowała, że telewizja chce zabrać psy i przerobić je na smalec. Przypuszczam, że maczała w tym ręce Pani, która jak było opisane przez Anetkę "wynajęła fundację".

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny mam problemik.....nigdzie w okolicy nie mają słomy do sprzedania, wszędzie krucho i mało mają....jak macie jakieś kontakty to dajcie znać...
Ale przy okazji to właściciel stadniny zaoferował że jak są to miniaturki to może te kuzki przygarnąć, więc byłby od razu domek stały :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...