Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa-CACIB Warszawa 10-11.07.2010


Cockerfanka

Recommended Posts

Dostałam dzisiaj potwierdzenie jednak bez nr wystawowego:roll: Do tego coś z moją wpałatą nie tak bo napisali, że muszę w sekretariacie zapłacić:mad: Będę musiała wziąć potwierdzenie przelewu i to wyjaśnić:roll: Tyle, że czeka mnie kolejka do sekretariatu:mad:

Dostawaliście numerek wraz z potwierdzeniem??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 319
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bronesia']W weekend ma być straszny upał, nawet do 35 st w cieniu- czy teren wystawowy jest zacieniony czy w pełnym słońcu (nigdy tam nie byłam). Jak te biedne psiska to wytrzymają, i właściciele także.[/QUOTE]
Ja byłam dobrych parę lat temu i psy były w pełnym słońcu :( :( Czy ktoś może widział teraźniejszy teren wystawy? O ile pamiętam, tamten był OKROPNY!!

Link to comment
Share on other sites

Ze strony oddziału:
"[FONT=Verdana][B][SIZE=2][COLOR=#ff0000]UWAGA ZMIANY ![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]SETER SZKOCKI GORDON - sobota - ring [COLOR=#ff0000]18[/COLOR] - godz. 12.50 - sędzia: [/SIZE][/B][/FONT][B][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=#ff0000]Milivoje Urosevic (SER)
[/COLOR]BERNEŃSKI PIES PASTERSKI - sobota - ring 3 - sędzia[/FONT][/SIZE][/B][B][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=#ff0000]: Dagmar Klein (ROM)
[/COLOR]BULDOG FRANCUSKI - niedziela - ring 3 - sędzia[COLOR=#ff0000]: Dagmar Klein (ROM)"[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][SIZE=1]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Najpóźniej jutro podjadę i oblukam jak teraz. Kiedyś drzewa były chyba tylko z jednej strony (od poligonu), ale kilka to widzę i od strony drogi. Tylko biorąc pod uwagę strony świata i słoneczko- to te kilka to cienia nie daje. Zabawię się w geografa-astronoma i zdam relację :)

Link to comment
Share on other sites

Jak kilka lat temu byłam na WAT'ie na wystawie, to parking był wewnątrz terenu wystawy. No i na okolicznych uliczkach...
Sporo czasu straciliśmy na dojazd tą waska uliczką, bo wjazd i wejście na teren wystawy był tylko z jednej strony.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

No nie dojechałam dzisiaj- zakręciłam się przy dzisiejszym odbiorze mojego miotu i nie dałam rady. Ale jutro pędzę tamtejszymi uliczkami to już oblukam. A parkingi- wcześniej już pisałam, że od czasów ostatniej wystawy na tym terenie zostało wybudowane w najbliższym sąsiedztwie nowe osiedle- kilka bloków, nie jakieś tam wielgachne, ale jednak. Tam gdzie były tory i taki śmieszny wyjazd z górki- teraz tego nie ma- jest blok i wyjazd z "zielonych " Grot. Ale za to jest nowa zatoka parkingowa blizej sądu- nowa nawierzchnia też. Jak zwykle musimy sie pomieść- ja bym nawet autobusem te 4 przystanki podjechała, ale w niedzielę z mojego podmiejskiego rewiru to chyba co godzinę coś jeździ :diabloti:- taka promocja przewozu zbiorowego :shake: No i tylko 32 stopnie zapowiadają :shock:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='loony_bee'][B][COLOR=blue]nie dostałam potwierdzenia przyjęcia psa na wystawę a zgłaszałam go osbiście w siedzibie związku i opłacałałam udział w kasie, teraz ofkors, biuro nieczynne! co robić??[/COLOR][/B][/QUOTE]

Sprawdź na liście wystawców czy jesteś. Jeżeli tak to weź potwierdzenie wpłaty i na wystawie podejdź do sekretariatu.

Link to comment
Share on other sites

Są drzewa!!! Płyta jak płyta- wiadomo, ale po bokach są drzewa- i zawsze jakiś cień się znajdzie. I czym jestem mile zaskoczona- na ul.Lazurowej i Kocjana (dojazdowe) są tablice info- duże i widoczne (przed skrętami) - więc jak ktoś bez GPS-a to i tak trafi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...