Jump to content
Dogomania

loony_bee

Members
 • Posts

  20
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.gryfonik.waw.pl

Converted

 • Biography
  Jestem miłośniczką gryfoników, dlatego założyłam hodowlę Griffon Hof - Warszawskie Gryfoniki :)
 • Location
  Warsaw, Poland, Poland
 • Interests
  Griffon Bruxellois, Show dogs, Griffons, Bielany, "

loony_bee's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Zapraszamy na bazarek fotograficzny, gdzie można wylicytować sesje ze świetnymi fotografami dla swojego pupila !

  Całość zysku zostanie przekazana Fundacji HUSKY ADOPCJE

  dogomania.pl/forum/threads/242520-Bazarek-fotograficzny-na-HUSKY-ADOPCJE-!

 2. Ktokolwiek? :cool1: będzie sędziował nas (ewentualnie) na CACIB w Krakowie, nie wiem czy zapisywać się do niego, czy nie? :)
 3. planuję połączyć z krótkim pobytem: przyjazd w czwartek rano wyjazd w niedzielę wieczorem (wystawiam się w IX grupie) :)
 4. ja już też mam nocleg zarezerwowany via booking.com , psy są za free, więc zabieram 3 sztuki :)
 5. Na zdjęciach gryfonik belgijski - reproduktor Wasyl Duma Bojarów i brukselska suczka hodowlana Aria Griffon-Land aka Bromba, zwana też ( ze względu na swój temperament ) Szczurellą von Pershing :-) [IMG]http://foto.favore.pl/2011/9/21/19/360357_1316626906826_o.jpg[/IMG] [IMG]http://foto.favore.pl/2011/9/21/19/360357_1316627386825_o.jpg[/IMG] [IMG]http://foto.favore.pl/2011/9/21/19/360357_1316627484375_o.jpg[/IMG]
 6. i mojej Bromby (Arii Griffon-Land) ;-) :evil_lol: [IMG]http://psy.euroanimal.eu/zdjecia/34901/pies_o2693_110920225918.jpg[/IMG]
 7. Tak, to prawda, że osiągają w locie prędkość światła na wysokości lamperii. Dlatego nasza Aria Griffon Land ma nowe imię i przydomek : Szczurella von Pershing :)))
 8. Witam, też mam gryfoniki, póki co tylko dwa i amstaffa z adopcji - cała trójka to kupożercy, mają jedynie różne preferencje smakowe: brukselka zjada swoje własne, amstaff - ludzkie, takie odpowiednio "zleżałe" ;-) a belgijczyk - kocie :-D
 9. ja mam suczkę gryfonika brukselskiego i psa gryfonika belgijskiego, pani sędzina ma opinię w środowisku "gryfonikowym" srogiej i kapryśnej, moim skromnym zdaniem, dlatego, że dobrze zna rasę i ocenia psa a nie przydomek. sędziowała nas dwa razy i dwa razy było złoto, dodatkowo zawsze służy radą, mówi co poprawić. jeśli wasze psy wygrywają u zagranicznych sędziów, na międzynarodowych wystawach, to bez obaw możecie jechać do pani Junikiewicz, nawet jeśli nie będzie złotego medalu, to na pewno będzie wpisana w kartę sprawiedliwa i dokładnie uzasadniona ocena.
 10. Ciri już w nowym domu a ARIA Griffon-Land, córka ETNY Nibylandia i SAMA od Wilmy, w wieku 13 miesięcy ukończyła Młodzieżowy Championat Polski :multi: więc gryfoniki z Gryfic, to gryfoniki prima sort! :cool1:
 11. Ja psim behawiorystą nie jestem, tylko zwykłym kochającym właścicielem 3 psów w tym jednego amstafa ze schroniska, który podobnie jak opisana suczka reagował na ruch uliczny i w sumie to nadal reaguje, tyle że mniej. Moim sposobem na pokonywanie jego lęków było i jest nie uleganie tym strachom, tylko wracanie w te miejsca "straszne" dla psa i pokazywanie mu jakby, że nic złego go nie spotkało tym razem i nastepnym i jeszcze nastepnym :) Korzystałam też z towarzystwa psów, które znał i lubił i na mojego to działa, bo po pierwsze trochę go obecnosć tych psów rozprasza i zapomina, ze się miał bać a po drugie obserwuje zachowanie tych psów, które nie zdadzają zaniepokojenia odgłosami czy ruchem ulicznym i to go tez uspokaja [podobnie zresztą jak opisana suczka przez obserwację, nauczyła się szczekać na obcych, bo tak robią znajome psy]. Psy bywają różne, tak jak ludzie, niektóre są i pozostaną lękliwe całe życie ale można ten poziom lęku próbować obniżać. Nie brałabym sobie do serca też komentarzy w stylu "o boże boże! co z ciebie za opiekun, ręce opadają, życie twoje i twojego psa jest jedną wielką tragedią" chociaż większość utrzymana jest własnie w takim tonie :)
 12. witaj, ja nie podaję numeru chipa w zgłoszeniu, tylko tatułaż i tobie radzę to samo, bo owszem jest tak jak mówisz, każdy kto zna numer chipa może zarejestrowac go na siebie [dotyczy pierwszej rejestracji], potem też w prypadku ewentualnej kradzieży może posługiwać się tym numerem jako uwirygodnieniem praw własności.
 13. dzięki :) sprawdziłam, jestem :) i wygląda na to, że będę sama w klasie baby ze swoją Brombą... :)
 14. [B][COLOR=blue]nie dostałam potwierdzenia przyjęcia psa na wystawę a zgłaszałam go osbiście w siedzibie związku i opłacałałam udział w kasie, teraz ofkors, biuro nieczynne! co robić??[/COLOR][/B]
 15. czy to, że pies jest na łańcuchu mam rozumieć, że teraz pilnuje posesji na której mieszka? i można go wziąć też do pilnowania? nadaje się twoim zdaniem do budy? czy do domu musi być?
×
×
 • Create New...