Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa-CACIB Warszawa 10-11.07.2010


Cockerfanka

Recommended Posts

  • Replies 319
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

z ich strony...

[quote][FONT=tahoma][B][COLOR=#ff0000]uwaga !
[/COLOR][/B][/FONT][FONT=tahoma][SIZE=2][B] [COLOR=#ff0000]opłaty za psy zgłoszone w terminie do dnia 15.06.2010, wnoszone po dniu 15.06.2010 oraz w dniach wystawy, wynoszą 130 zł za każdego psa, bez względu na klasę i ilość zgłoszonych psów.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=tahoma][B][COLOR=#ff0000]
każdy zgłoszony pies/suka podlega opłacie, bez względu na to, czy zostanie doprowadzony do oceny, czy też nie. [/COLOR][/B][/FONT][/quote][FONT=tahoma][SIZE=2]

także ja dziś zgłosiłam, bo nie wiem jak będzie z tym przedłużonym terminem i opłatami.. Teraz pozostaje mi wywalczyć zwolnienie z egzaminu, który mam 10.07 ;)
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzia&Marszi&Irys'][url]http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1660662,0,,przyczyny_eksplozji_bada_prokuratura,wiadomosc.html[/url]

tam gdzie ma być ta wystawa[/QUOTE]
Spokojnie- wystawa jest na boisku, a nie na terenach ćwiczebnych itp. Boisko jest bezpieczne. My zgłoszeni, ale przedlużenie mnie ucieszyło- załapię się na normalną opłatę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneta']AnkaW - nie za duże, pierwszy raz mi zgłoszenie wywija taki numer, a przecież nie zgłaszam psów od wczoraj ani przedwczoraj tylko od lat ...[/QUOTE]
Moze to problem z poczta, bo mi ostatnio połowę maila odrzuca bez względu na to czy z załącznikiem czy bez.

Link to comment
Share on other sites

No proszę, mi właśnie też :D

A miałaś też coś takiego?
[QUOTE][FONT=Tahoma,Verdana][SIZE=1][SIZE=2]Prosimy o dokonanie wpłaty zgodnie z informacją zawartą [URL="http://www.zkwp.pl/zg/index.php?w=2010_wystawy_warszawa_m"][SIZE=2][color=#000000]tutaj.[/COLOR][/SIZE][/URL][/SIZE][/SIZE][/FONT][/QUOTE]

Przelew wysłałam już kilka dni temu i zastanawiam się, czy każdy dostał coś takiego, czy u mnie jakieś problemy wynikły :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...