Jump to content
Dogomania

Jak Lavinia pozbyła się własnego psa... po cichu


Ksera

Recommended Posts

  • Replies 647
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tajdzi']Czy jakieś nowe okoliczności się pojawiły?
Jak miewa się pies?[/quote]
Czytałam na forum rottków, że Lola ma już nowy dom :multi: , a Lolek jest u dziewczyn w hotelu w Krakowie - i tam czeka na adopcję (a ja trzymam mocno :kciuki: za dobry dom dla niego, bo to cudniasty stwór :loveu: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lavinia']Asiaf1, dziękuję za zeskanowanie dokumentu. Będę dziś wyjaśniała całą sprawę z mbankiem. Pieniądze nie wróciły na moje konto - przecież byłoby to widoczne zarówno w wydrukach jak i w saldzie.

Po sprawdzeniu pozostałych dwóch przelewów, rzeczywiście jest tam napisane PRZELEW ZEWNĘTRZNY WYCHODZĄCY, na obu, a na tym pierwszym WEWNĘTRZNY. No ale skoro nie dotarł do Ciebie żaden z trzech przelewów, to chyba nie ma większego znaczenia, chociaż o to również zapytam.

Poproszę również o oficjalne pismo z Mbanku wyjaśniające sytuację, żeby uniknąć dalszych spekulacji i nieporozumień. Mam subkonto w mbanku, ale tam również te pieniądze nie wróciły. Nie rozumiem tej sytuacji. Myślę, że Mbank wystosuje pismo w podobnym czasie co Twój bank - czyli w przeciągu 1 do dwóch dni.

Informacje od Doddy otrzymałam - mnie również zależy na tym samym, więc mam nadzieję, że uda się sprawę wyjaśnić jak najszybciej.[/quote]

Minęły prawie 2 tygodnie, czy coś już wiadomo w sprawie pieniędzy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marka']Czytałam na forum rottków, że Lola ma już nowy dom :multi: , a Lolek jest u dziewczyn w hotelu w Krakowie - i tam czeka na adopcję (a ja trzymam mocno :kciuki: za dobry dom dla niego, bo to cudniasty stwór :loveu: )[/quote]
Tak, Lola ma dom :lol: i to prawdziwy dom. Zamieszkała w bloku z młodym małżeństwem i ich rottkiem Atosem, który się zakochał w Lolce. Państwo przyjechali za Śląska pociągiem z całym albumem fotek Atosa, smyczką, obrożą i kagańcem. Lola przytualała się niesamowicie do nich i bardzo grzecznie jechała w pociągu. Za jakiś czas ją odwiedzimy i zdamy relację, chyba, że wcześniej zrobi to nasz szpieg z krainy deszczowców - Benicio :cool3: .
Lolek nadal przebywa w hotelu i czeka na domek.

Link to comment
Share on other sites

Guest Msand

[QUOTE]A czy po takich informacjach wpłaciłabyś coś na konto Lavinii?
Bo ja miałabym poważny dylemat. Zastanawiałabym się, na co poszły pieniadze.
[/QUOTE]

Istnieje jedna zasada: winny jest winnym po udowodnieniu winy, a ja tu takiej nie widzę. Rozumiem tajdzi, że jesteś płatnikiem, który został oszukany??? Inaczej po co miałabyś kręcić tanie sensacje?

Kieruję się do was reszta sensatów.

Rozumiem, że wątki w tanich serialach brazylijskich przestały was nakręcać i trzeba teraz po zlocie czarownic na miotłach pod dupskami, zbudowac stos i spalić na stosie OSZUSTA który nagmiennie i wiecznie wszystkich oszukiwał na grubą kasę. Mam pomysł, żlóżcie podanie do prokuratuty o popełnieniu przestępstwa - niezależnie czy jest to 20 czy 200000 zł prokuratura musi się tym zając - a mówić można jedynie o szkodliwości czynu i wymierności kary.

Lavinio wypowiem się w twoim mieniu bez twojej zgody (przepraszam Cię za to dziewczyno):
"A co to już na waciki wydac kasy nie można???? Widac potrzebowała na środki higieny własnej!!!" Ludzie do tego chcecie tu doprowadzić - bo przeciez takiej odpowiedzi oczekujecie.

Banda popieprzonych oszołomów!!!

Link to comment
Share on other sites

otrzymałam wstępną odpowiedż z Banku, ale ponieważ w sprawę uwikłana jest osoba trzecia, trzeba będzie jeszcze poczekać na rozwiązanie - jak długo zależy od Banku, ponieważ pieniądze muszą być zwrócone do mnie lub Asiaf1 przez Bank. To wszystko co mam do powiedzenia w tej sprawie, mogę rozmawiać na pw z osobami zainteresowanymi, czyli tymi, które wpłacały pieniądze na Oskara.

dziękuję Msand, dziękuję Rzenia, dziękuję Benicio, dziękuję innym osobom, które do mnie dzwoniły lub pisały pw. Co do reszty z was, a w szczególności do tych osób, które nie wpłaciły żadnych pieniędzy na Oskara, czy jakąkolwiek inną akcję , a krzyczały tu najgłośniej, mam propozycję - pocałujcie mnie gdzieś. Mam w nosie to, co o mnie myślicie, zapluwajcie się dalej waszymi intrygami, bo to chyba jest prawdziwnym sensem waszego życia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Msand']Istnieje jedna zasada: winny jest winnym po udowodnieniu winy, a ja tu takiej nie widzę. Rozumiem tajdzi, że jesteś płatnikiem, który został oszukany??? Inaczej po co miałabyś kręcić tanie sensacje?

Kieruję się do was reszta sensatów.

Rozumiem, że wątki w tanich serialach brazylijskich przestały was nakręcać i trzeba teraz po zlocie czarownic na miotłach pod dupskami, zbudowac stos i spalić na stosie OSZUSTA który nagmiennie i wiecznie wszystkich oszukiwał na grubą kasę. Mam pomysł, żlóżcie podanie do prokuratuty o popełnieniu przestępstwa - niezależnie czy jest to 20 czy 200000 zł prokuratura musi się tym zając - a mówić można jedynie o szkodliwości czynu i wymierności kary.

Lavinio wypowiem się w twoim mieniu bez twojej zgody (przepraszam Cię za to dziewczyno):
"A co to już na waciki wydac kasy nie można???? Widac potrzebowała na środki higieny własnej!!!" Ludzie do tego chcecie tu doprowadzić - bo przeciez takiej odpowiedzi oczekujecie.

Banda popieprzonych oszołomów!!![/quote]

Brawo Msand !!! Przepraszam, ze nie wysilam się na nic oryginalnego, ale po Twoją wypowiedzią podpisuję się czterema łapami.

Rzadko zaglądam na dogomanię, a jeszcze rzadziej do tego wątku, bo niedobrze mi się robi i powtórzę to co napisałam wczesniej - poczekajcie ci, którzy najgłośniej wrzeszczeli , aż przyjdzie Wasza pora i ktoś urządzi nagonkę na Was, bo dogomania już z tego w sieci słynie.

Czy Mod zapadł w sen zimowy ???? :roll:

Lavinia, podziwiam Twoją determinację , ze jeszcze chce Ci się tu wchodzić i tłumaczyć.
Dogomaniacy stoją ponad prawem i kto oskarżony ten winny, bez prawa wyjaśnień.
Trzymaj się dziewczyno i rób swoje ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Msand

Kwiecista retoryka nie trafia do przedstawicieli tych naczelnych, do których post jest skierowany. Klasą świecić nie musi ... Nie zwracam się do ludzi, którzy mogą się pochwalić umiejętnością rozwiązynia problemów na poziomie ...

Link to comment
Share on other sites

Msand, Ty lepiej nic nie pisz, bo Cię zaraz zwalą z piedestału:eviltong:
Tutaj za posiadanie własnego zdania grozi lincz. Wczoraj mi ucięto głowę:cool3:. Za to, że napisałam co innego niż reszta, zostałam posądzona o znajomości w TOnZie, które wykorzystuję do tego, by mordować psy. Matko, tu już nie wiadomo, czy śmiać się czy płakać.

Link to comment
Share on other sites

Guest Msand

:D to bierzemy udział w jakiejś zbiorowej paranoi???

No nie mogę zacznę zrywac boki ze śmiechu niedługo. trzeba założyć osobne forum - dla normalnych dogosów. Swoją drogą ja o wiele lepiej się czuję u dobermanów niż tutaj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Msand']Kwiecista retoryka nie trafia do przedstawicieli tych naczelnych, do których post jest skierowany. Klasą świecić nie musi ... Nie zwracam się do ludzi, którzy mogą się pochwalić umiejętnością rozwiązynia problemów na poziomie ...[/quote]

Msand, a do kogo Ty się tu zwracasz i po co? Nie jesteś na trybunie sejmowej i nikogo tu do niczego nie przekonasz. Wszyscy poznali Twój pogląd na tą sprawę i Twoje racje. Masz do nich prawo, nikt Cię za nie nie wyzywa i nie obraża. Tak samo inni powinni mieć prawo do wyciągnięcia własnych wniosków.
Mnie badziej niż opinie interesuje konkretna kwestia. Po ostatnim poście Lavini wnioskuję, że jej wyjaśnienie może zabrac trochę czasu oraz, że odtąd będzie wyjaśniania wyłącznie prywatnie.
OK

Link to comment
Share on other sites

Guest Msand

Zwracam się do tych nie sejmikowych podżegaczy, których jad już zaczyna uciskac powolutku wszystkich. Takich pierdół nie miałam okazji doświadczyć na tym forum, ale niestety zaczęłam i przestaje mnie dziwić, że coraz mniej ludzi tu zagląda, bo po co przyglądac się kłotliwym zrytym beretom.

Link to comment
Share on other sites

nie czuję sie oszołomem:roll: ale to prawda..wiele osób odchodzi z dogo bo jest źle i tak naprawdę nigdy nie wiemy czy to właśnie dzisiaj ktoś nie napisze jakiś rewelacji na nasz temat ...dostałam pw od Bony to kochana jamniczara ..też ma dość tego i odeszła/może wróci, mam nadzieję/..takich ludzi można wymienić więcej:-( sama miałam małe załamanie ale zostałam bo kocham jamniki i jestem im potrzebna.
Dajmy szansę Lawinii wyjaśnić wszystko do końca.

Link to comment
Share on other sites

Guest Msand

Bea mam dla Ciebie porpozycję, żeby nie narażac się na bezpodstawne ataki, a miec możliwośc utrzymywania kontaktów z ludzmi, którzy tak jak ty kochają jamniory załóż swoje forum i tam sama decyduj, kto ma prawo w nim uczestniczyć. Na pewno jak skrzykniesz taką inwencję znajda się ludzie, którzy stronkę pomogą ci zbudować, a wcześniej czy póżniej trafią tam wszystkie smutne historie makaroników potrzebujących pomocy. Ja dałam sobie spokój z szukaniem i pomaganiem dobermanom tutaj - a i tak wszelkie "newsy" o potrzebujących trafiają do akagery.

Link to comment
Share on other sites

Guest Msand

I wcale taki post nie stanowiłby tutaj niestety żadnego curiosum. To zaczyna być jakiś sposób na wzajemną licytację własnych umiejętności detektywistycznych i zwykłego przekupiarskiego barachła.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm.

:shake: :shake: :shake: Fakt, nie za przyjemne to wszystko, zwłaszcza że wypowiadająsietu ludzi o bardzo różnych poglądach na sprawę.
:roll:

BTW czy hotel zostanie zamknięty, czy nie?
A jeśli tak, to co z psami ktore w nim siedzą?

Link to comment
Share on other sites

Drogie dziewczyny...czy naprawde chcecie przymykać oko na interesy które są załatwiane za waszymi plecami. Jeszcze raz powtarzam, że pewne rzeczy i tak nie zostana tu ujawnione, inne zostana załatwione na pr, ale może chociaz kazdy zastanowi sie komu wysyła pieniądze. Ubliżacie, snujecie wizje, ale czy w porządku jest zbierać pieniądze od dogomaniakow na psy, które leczona sa i tak z innych środków?. czy w porządku było zabrac psa ( w towarzystwie osoby zaangażowanej-Ksera) by po paru miesiącach oddać go na SGGW i trzymać tam przez miesiąc jako psa bezdomnego ( odpowiedzcie sobie sami: jak bardzo angażujecie się w psa, którego ratujecie ze schroniska).

Proszę o obiektywizm, i uwierzcie, że z wielkim bólem dziewczyny zdecydowały się ujawnic pewne fakty (dlatego zebrały dowody-stąd posądzenie o ciagoty detektywistyczne). Zgodnie z zasadą nie ujawniania korenspondencji prywatnej , Agnieszka nie udostępniła na formu maili od Lawini (sprawa Lolka, Toli) ale można się domysleć jaka była ich treść.

Link to comment
Share on other sites

A ja jednak, mimo roznych posadzen w kierunku Lavinii, czy prawdziwe, czy rzekome, nie wnikam, bo nie wiem, chcialabym przypomniec o tych wielu psach, ktorym Lavinia pomogla, ktore przetrzymuje i przetrzymywala za darmo w hoteliku,mimo wielkich obietnic finasowania , ktorym domki znalazla i to dobre domki. Czyzby to sie teraz nie liczylo? Wielka szkoda. :angryy: Czy nie czas skonczyc ten nieprzyjemny topik?:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Guest Msand

[QUOTE]Proszę o obiektywizm, i uwierzcie, że z wielkim bólem dziewczyny zdecydowały się ujawnic pewne fakty[/QUOTE]

Tak podobny obiektywizm udzielił mi się przy rzekomej handlarze tu czyt. "pajunia" tam tez widziałam jak wielki ból towarzyszył obrzucaniem błotem kobiety, która swój prywatny czas poświęca pomocy psom :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...