Jump to content
Dogomania

Lucky odszedł ...


Wunia

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

PROSZĘ KONTO NA PW.

obornicki hotelik wraz z klinika w razie potrzeby do dyspozycji. miejsce zarezerwowane na imie psa . Lucky bądż lucky!!!!

trzymamy kciuki. !!!

LEKARZ POWIEDZIAŁ ŻE JAK WSZYSTKO DOBRZE PÓJDZIE TO 2, 3 DOBY PRZED WYGODNĄ PODRÓŻĄ MUSI ODPOCZĄĆ. CZEKAMY NA OPINIE OPERUJĄCYCH, NO I W DROGĘ.

Link to comment
Share on other sites

Mini zmiana planów - pojechała sama Mmd (za co bardzo ją przepraszam), bałabym się wsiąść za kółko (dziś to już nie globus ale gigant migrena). Nie ma tego złego, kawa załadowana, siadam do tekstu do cegiełek. Będę się starała być u Luckiego jutro.

[COLOR=Red][B][SIZE=3]I[/SIZE][SIZE=3]nne newsy - hello Łódź - Dziennik Łódzki - str.7 = Lucky!!![/SIZE][/B][/COLOR]

[B]Polubek[/B], nie wiem, jakie bogi Cię postawili na mojej drodze ale miałam szczęście!!! Dziękuję Kochana Dziewczyno! :loveu: :loveu: :loveu: Gazetowe info = efekt pomocy Polubek!!!

Link to comment
Share on other sites

Chcę wpłacić pieniądze ale nie wiem na jakie konto jeśli mi ktos może podesłać na pw będę wdzięczna bo nie mam czasu na przeszukiwanie wątku, myslałam ze Lucky i Bruno to dwa rózne psy i zadeklarowałam po 20 zł na każdego ale jak się okazuje to jeden i ten sam więc wpłacę 20zł a drugie na Mozarta mam nadzieję że mi wybaczycie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='argusiowa'] myslałam ze Lucky i Bruno to dwa rózne psy i zadeklarowałam po 20 zł na każdego ale jak się okazuje to jeden i ten sam więc wpłacę 20zł a drugie na Mozarta mam nadzieję że mi wybaczycie :)[/QUOTE]
no właśnie o tym mówiłam wcześniej - pozmieniać Ciotki banerek :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...