Jump to content
Dogomania

A u nas już spadł pierwszy śnieg


kadziumia

Recommended Posts

Witam!

Nie wiem jak u Was, ale u nas dzisiaj w nocy spadł pierwszy śnieg, właściwie to jeszcze cały czas pada. No a moje psy to oszalały ze szczęścia. Starsze suki próbują już się nawet w nim zakopywać, no ale jest jego zbyt mało i jest bardzo suchy. No a maluch to w ogóle nie wie o co chodzi. iągle biega i próbuje łapać spadające platki śniegu.

Napiszcie jak wasze psy reagowały na pierwszy w swym życiu śnieg, a jak reagują teraz.

Napiszcie, proszę.

pozdrawiam

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

No ja chcialam się tylko pochwalić :oops: . A wam przy tej okazji zakomunikować, że Zima w tym roku się pospieszyła. U was też pewnie niedługo spadnie pierwszy śnieg, bo to tak idzie ze wschodu. U mojej ciotki koło Mrągowa padało już 3 dni temu :D .

narka

Katarzyna

ps.

Jest teraz -2 i nadal pada :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ja we wrześniu byłem na wakacjach w Karpatach Ukraińskich i tam już było 10 cm białego, Fargo jak to zobaczył to brał śnieg w pysk i starał sie nim bawić.

Potem podlatywał do mnie i udawał, że mi zabiera śnieg z pod samych butów - tak sie ze mną droczył.

Wyglądał na niesamowicie szczęśliwego...

W środę byłem w Turuniu i też troche pruszyło tam...

BYLE DO ZIMY!!!

Link to comment
Share on other sites

Ach... Szkoda, że u nas jeszcze śniegu nie ma :( Tylko wczoraj, jak już pisał matrix, padał śnieg z deszczem...

Ceik strasznie kocha śnieg. Zwykle jak u mnie jeszcze nie ma śniegu, albo już stopniał, zabieram go w góry - jakieś 40 km ode mnie - i ten szaleje. W zeszłym roku zwariował już w samochodzie jak zobaczył białe przez okno :lol: Uwielbia kopać i tarzać się w śniegu. A na głębokim to skacze jak zając :wink:

Link to comment
Share on other sites

U nas tez jest biało...:) dzisiaj spadl pierwszy snieg i nadal pada...psiaki maja radoche :) ja troche mniejsza, bo mielismy dzisiaj jechac do Inska na zawody - Worone i nic z tego, bo drogi sa w strasznym stanie- szklanka i nic wiecej, dojechalismy kawalek za Jelenia Gore i zawrocilismy, bo te 20 km zrobilismy w ponad godzine...takze snieg jest piekny, zima tez , ale dlaczego akurat dzisiaj :(a wczoraj bylo tak ladnie: zimno, bo w ok.0 st., ale przy tym pogodnie.No nic powodzenia wszystkim ktorzy maja troche wiecej szczescia i dojada na zawody.

Pozdrawiamy

Ania&Ajsi, Bari i Boss

Link to comment
Share on other sites

U nas padalo caly wieczor i noc,a rano bylo 10 cm sniegu.

Jak wczoraj zaczelo sypac o 19 to ja w przeciagu 2 godzin na dworze bylam 2 razy po pol godziny. :)

Ale anuk w sumie tylko troche sie ucieszyl,bo snieg byl strasznie mokry i nieprzyjemny a on takiego nie lubi.On lubi jak jest such snieg i mroz.

A tak to tylko sie pomoczyl...Ale byl weselszy niz zwykle,bawil sie w plug... :D

Ale juz sie wszystko topi. :(

Link to comment
Share on other sites

U mnie nic nie pada! No, może wczoraj 1, 2 paproczki...

A moje psy uwielbiaja śnieg! Jak leci z nieba to go łapią, jak już spadnie, to się w nim turlają, a w tak zwanym międzyczasie, z radości ganiają jak szalone po całym podwórku. Trzeba wtedy stać opartym plecami o ścianę lub chociaż solidne dzrewo, bo inaczej stratują. (Mnie się to bardzo podoba i nie mogę się tego doczekać! :turn-l: )

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Nie wiem jak u Was, ale u nas dzisiaj w nocy spadł pierwszy śnieg, właściwie to jeszcze cały czas pada. No a moje psy to oszalały ze szczęścia. Starsze suki próbują już się nawet w nim zakopywać, no ale jest jego zbyt mało i jest bardzo suchy. No a maluch to w ogóle nie wie o co chodzi. iągle biega i próbuje łapać spadające platki śniegu.

Napiszcie jak wasze psy reagowały na pierwszy w swym życiu śnieg, a jak reagują teraz.

Napiszcie, proszę.

pozdrawiam

Katarzyna

Pierwszy raz jak Lupak zobaczyl snieg dostal glupawy. Skakal, tarzal sie, lapal wlasny ogon, probowal pyskiem lapac platki sniegu.Szalal . I tak samo zachowywal sie przy drugim pierwszym sniegu w swoim zyciu.Za kazdym razem pojawienie sie nowego sniegu nawet po krotkiej przerwie wyzwala w nim poklady energii nie do przerobienia

Link to comment
Share on other sites

A jednak caly sniezek sie nie stopil-na lakach jest 10 cm.Poszlam z Anukiem i Gaja na lake i puscilam Anusia ze smyczy.

Moj boze co sie dzialo.Ganial,skakal,kopal,gryzl snieg,wyrywal trawe z pod sniegu(wyobrazcie sobie co za boski widok-dwa husky biegna po sniegu,a w mordach trzymaja po kilogramowej kepie trawy z ziemia),zaczepial Gaje,zapraszal ja do zabawy,ganial dookola z predkoscia swiatla. :lol:

Uwielbiam kiedy on sie tak zachowuje.

Dawno mnie tak nie ubawil. :D

A Anus ma juz ponad 5 latek a ciagle sie tak ze sniegu cieszy...Aha,i pierwszy raz od roku ciagnal mnie na smyczy troszke.Cud normalnie.On nie cierpi ciagnac smyczy,on tylko lubi ciagac rowerek z Gaja. :wink:

Pozdrowka :)

Link to comment
Share on other sites

Nasze futro bedzie z nami spędzać pierwszą zime. Narazie po przymrozkach stwierdziłam że na białym tle robi się momentalnie o wiele mniejszy (wizualnie) :D. Dzisiaj o 17:00 leciało z góry coś takiego białego i goopiego :D, ale Nero nie reagował. Poczekmy i zobaczymy jak bedzie białego puchu więcej :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...