Jump to content
Dogomania

Wojtas

Members
 • Content Count

  307
 • Joined

 • Last visited

About Wojtas

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Bytom
 1. Wojtas

  do czego służy haszczak

  Mój Timurek ma do dyspozycji ogród, który wygląda jak pole po zaoraniu. Jest codziennie wyprowadzany poza przynajmniej raz ale też i dwa. EW sezonie biegamy przy rowerze regularnie, pogoda nam nie przeszkadza, ale jeszcze ogranicza nas jego wiek. Ma dużo luzu, zwłaszcza w ogrodzie, choć potrzebuje też wyjścia w teren. Teraz gdy jestem daleko, to jest pewnie zaniedbywany, ale nie mam na to wpływu. Gdy wróce za jakiś czas- ok 9 miesięcy to nadrobimy, łącznie z tym że może kupimy sanki dla jednego psa i będziemy ćwiczyć. Cel jest taki, aby pies był zadowolony, wybiegany a nie żeby zyskać miano "maszera". Na to nie mamy czasu i nie ma szans, abuy ten czas się znalazł. Grunt to dystans, a nie szajba i trening za wszelką cenę. To ma być dla niego i dla mnie przyjemnością a nie ćwiczeniem zbyt częstym.
 2. Wojtas

  Oczy-WAŻNE!

  Szybki, Ty jesteś większym upierdliwcem niż ja :o Dziewczyna się przejmuje, a Ty Jej nie chcesz postawić diagnozy przez internet... A poważnie- Ula idź do weta i tyle.
 3. Wojtas

  Mistrzostwa Świata

  Payu, Ty się rozwijasz, jestem pod wrażeniem. Ten tekst był bardzo ładny, ja bym się nie powstydził a jestem przecież polonistą :D . Nieźle.
 4. Wojtas

  Może troszkę za wcześnie ;) - zawody w Szwajcarii

  No i co Horyzont, znowu mnie rozwaliłeś :D . Jest to stan stały, zawsze jak coś napiszesz po nieobecności to ja leżę ze śmiechu. :D I tak jest fajnie. Byliśmy teraz z psem na marszobiegu. Timur ma nową koleżankę, czarno- białą nowofunlandkę, 5 miesięcy. W maju po wejściu do Unii nowofunlandka jedzie do Norwegii mieszkać. EW Polsce kosztuje ponoć 2000,-zł, w Norwegii 5000,- EUR :o . Pan ją teraz wychowuje a potem pojedzie. Jest ogromna- waży ok. 70 kg. Ale jest tez niezgrabna, wolna i mało skoordynowana. To tyle- bo to nie ten temat. :lol:
 5. Wojtas

  Może troszkę za wcześnie ;) - zawody w Szwajcarii

  A gdzie jest w ogóle nasz Guru ZH? Ktoś wie?
 6. Wojtas

  Zawody w Cisnej (14-15 luty)

  No to Kochani bawcie się... :oops: ja na skutek spraw zawodowych nie mogę... :cry: Jedyne co mi pozostanie, to pojechać w Bieszczady za parę dni.
 7. Wojtas

  jak pies z kotem!

  Nie mam kota, bo po pierwsze jestem na koty uczulony, a po drugie Timur by go zjadł. Nie cierpi kotów, wszelkie koty, które latają po naszym podwórku są ścigane.
 8. Wojtas

  zaprzegowcom ku przestrodze

  Trudna sprawa, bo i starsza pani trochę zawiniał i zaprzęgo też nie jest bez winy. Pani, bo widząc gnający zaprzęg winna się usunąć jak najbardziej na bok, co chyba nie powinno być problemem, a zaprzęg winien hamować widząc panią na środku trasy. Kierująca zaprzęgiem moim zdaniem nie zadbała o bezpieczeństwo ludzi wokół. Jednak ona jest odpowiedzialna za te pieski i ona nimi steruje. To jest kosmos, że zaprzęg nie zatrzymał się, a wjechał w kobietę :o
 9. Wojtas

  Zawody w Cisnej (14-15 luty)

  Bo może żona nie będzie chciała.... To wtedy tylko ja i Timur :lol: Ale będzie odlot, tylko, że byzima jeszcze była.
 10. Wojtas

  Zawody w Cisnej (14-15 luty)

  No myślę, że pomimo kłopotów z robotą ja przyjadę z Timurem i może z... żoną :o . To też będzie początek ferii, więc... A poza tym w Komańczy mam rodzinę więc tam będę mógł pomieszkać.
 11. Wojtas

  Podkładka z husky - skąd ?

  Niestety, pluszowych hasiorów już nie ma Asia40 :cry: Przykro mi, może ktoś inny spotka i Ci kupi.
 12. Wojtas

  Podkładka z husky - skąd ?

  Asia, a jak będzie taki hasior pluszowy mam Ci kupić? Kosztował coś koło 3 dych.
 13. Wojtas

  Podkładka z husky - skąd ?

  Grek, ale ja jestem chłopczykiem.... :o :cry:
 14. Wojtas

  Podkładka z husky - skąd ?

  Asia40, takie pluszaki haszczaki są w Carrefourze. Kosztują około 30,-zł, jak tylko u mnie będą zaraz Ci kupię i wyślę bo dla dziecka będzie to super radość. Natomiast co do zdjęć, trudno jest kupić coś na auto z psami północy. Chciałbym ale nie wiem gdzie, a zdjęcie jednak na deszczu spłynie.
 15. Wojtas

  Manu i ścięty niemal opuszek...

  Ale co się zaczęło? :o Zrywanie opatrunków? :o
×