Jump to content
Dogomania

Wojtas

Members
 • Content Count

  307
 • Joined

 • Last visited

About Wojtas

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Bytom
 1. Wojtas

  Mistrzostwa Świata

  Payu, Ty się rozwijasz, jestem pod wrażeniem. Ten tekst był bardzo ładny, ja bym się nie powstydził a jestem przecież polonistą :D . Nieźle.
 2. Wojtas

  Może troszkę za wcześnie ;) - zawody w Szwajcarii

  No i co Horyzont, znowu mnie rozwaliłeś :D . Jest to stan stały, zawsze jak coś napiszesz po nieobecności to ja leżę ze śmiechu. :D I tak jest fajnie. Byliśmy teraz z psem na marszobiegu. Timur ma nową koleżankę, czarno- białą nowofunlandkę, 5 miesięcy. W maju po wejściu do Unii nowofunlandka jedzie do Norwegii mieszkać. EW Polsce kosztuje ponoć 2000,-zł, w Norwegii 5000,- EUR :o . Pan ją teraz wychowuje a potem pojedzie. Jest ogromna- waży ok. 70 kg. Ale jest tez niezgrabna, wolna i mało skoordynowana. To tyle- bo to nie ten temat. :lol:
 3. Wojtas

  Może troszkę za wcześnie ;) - zawody w Szwajcarii

  A gdzie jest w ogóle nasz Guru ZH? Ktoś wie?
 4. Wojtas

  jak pies z kotem!

  Nie mam kota, bo po pierwsze jestem na koty uczulony, a po drugie Timur by go zjadł. Nie cierpi kotów, wszelkie koty, które latają po naszym podwórku są ścigane.
 5. Wojtas

  zaprzegowcom ku przestrodze

  Trudna sprawa, bo i starsza pani trochę zawiniał i zaprzęgo też nie jest bez winy. Pani, bo widząc gnający zaprzęg winna się usunąć jak najbardziej na bok, co chyba nie powinno być problemem, a zaprzęg winien hamować widząc panią na środku trasy. Kierująca zaprzęgiem moim zdaniem nie zadbała o bezpieczeństwo ludzi wokół. Jednak ona jest odpowiedzialna za te pieski i ona nimi steruje. To jest kosmos, że zaprzęg nie zatrzymał się, a wjechał w kobietę :o
 6. Wojtas

  Zawody w Cisnej (14-15 luty)

  Bo może żona nie będzie chciała.... To wtedy tylko ja i Timur :lol: Ale będzie odlot, tylko, że byzima jeszcze była.
 7. Wojtas

  Zawody w Cisnej (14-15 luty)

  No myślę, że pomimo kłopotów z robotą ja przyjadę z Timurem i może z... żoną :o . To też będzie początek ferii, więc... A poza tym w Komańczy mam rodzinę więc tam będę mógł pomieszkać.
 8. Wojtas

  Podkładka z husky - skąd ?

  Asia, a jak będzie taki hasior pluszowy mam Ci kupić? Kosztował coś koło 3 dych.
 9. Wojtas

  Podkładka z husky - skąd ?

  Asia40, takie pluszaki haszczaki są w Carrefourze. Kosztują około 30,-zł, jak tylko u mnie będą zaraz Ci kupię i wyślę bo dla dziecka będzie to super radość. Natomiast co do zdjęć, trudno jest kupić coś na auto z psami północy. Chciałbym ale nie wiem gdzie, a zdjęcie jednak na deszczu spłynie.
 10. Wojtas

  Manu i ścięty niemal opuszek...

  Ale co się zaczęło? :o Zrywanie opatrunków? :o
 11. Wojtas

  WITAM ! - Dolaczamy do szeregow :)

  I znów o pe er :D . Może poruszanie po forum jest dla mnie za trudne...
 12. Wojtas

  znowu polała sie krew, co radzicie?

  A jak może być, gdy mój Timur ma 10 miesięcy- więc jest jeszcze młody i będę miał drugiego pieska- też mamutka, choć być może trochę starszego. Który będzie ważniejszy- czy Timur, bo u siebie, czy ten nowy, bo starszy, bardziej doświadczony większy? I czy mój dom to przeżyje?
 13. Wojtas

  Szpice w potrzebie!!!

  skopiowane z dzisiejszej (16.01.2004r.) katowickiej gazety wyborczej: brązowo biała, 3- letnia łagodna sunia SYBERIAN HUSKY do oddania w dobre ręce. telefon: 032-752-95-15.
 14. Wojtas

  BIEGANIE Z PSEM......czyli canicross???

  Ja wiem, ze Ty za stary, ale One za młode!!!!
 15. Wojtas

  Husky a Alaskan

  No kurna, nie mi, lecz sobie. Natomiast Tajra- masz plusa i już jest na zero za to zdjęcie. :D
×