Jump to content
Dogomania

Psy z Grochowa - jutro do weta.


MonikaWarszawa

Recommended Posts

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jak skrecasz w zolkiewskiego to trzeba skrecic w prawo chyba na drugim skrzyzowaniu od osowskiej i od razu ta w prawo co skrecilas przechodzi w taki luk w prawo w ulice hetmanska.
po prawej stronie nr 51.
ja zawsze jechalam od placu szembeka w prawo w osowska i w prawo w lewo w zolkiewskiego i w prawo w ten luk.
pani ktora je dokarmia?a czytalas poerwszego posta moniki?wlasnie ja odciazamy...

Link to comment
Share on other sites

Jutro zabieramy chore i zaciążone do weta, prosze aby dziewczyny nie karmiły i nie straszyły psów, nie mówcie nic kudlatym ;) , niech spokojnie czekaja, bedzie dobrze. Onek musi sie trzymac, juz jutro bedzie pomoc weta. Ja po spotakniu z P.Barbara jade zbierac sprzet i ludzi - potem sie odezwe.

Dziekuje ze byłyście dzis u nich, karme myśle można dac "na posesji" zobaczymy jak to jutro wszystko pojdzie.

Ja uciekam spac - jutro dużo pracy.

Link to comment
Share on other sites

Posłania zostały a w sumie została tylko kolaczka - suchej karmy tez nasypanej pozostało ze 10 kilo - więc pożywią się jeszcze jakieś psy miejscowe. Colaczka i tak zostanie zabrana w tym tygodniu - jeśli nie złapią jej miejscowi panowie złapiemy ją my. Dlatego koce nie są juz potrzebne. Bardzo dziękujemy za pomoc.

A teraz w związku z tym, że są 2 watki tutaj takzę zamieszczam to co zostało już zamieszczone na pierwszym wątku:

W związku z zainteresowaniem wszystkich losem psów informuję, że zostały zabrane
1. Stary On- ek w stanie bardzo złym ( wyniosłysmy go na kawałku dywanu bo nie wstawał) - dziś jego stan jest już znacznie lepszy, gorączka spadła, wyniki krwi i moczu dobre jak na psa w tym wieku i w tym stanie - natomaist na końcową diagnozę jest zbyt wczesnie
2. Suka młoda żółta najprawdopodobniej w ciąży
3. Pies mix - boksera zółty w wieku średnim z licznymi ranami starszymi i młodszymi po pogryzieniach najprawdopodobniej
4. Czarny duzy pies z białymi skarpetami i połową ucha, młody - nie ma go nigdzie na zdjęciach
5. szczeniak "colakowaty"

Nie zostały złapane
1. sunia "collie" z uszkodzoną łapą - wiadomo, ze złamanie jest stare - ona już ze 3 lata podobno ma te złamanie bo wtedy wpadła podobno pod samochód
3. szczeniak "szpicowaty" został chwilowo najprawdopodoniej ukryty

Prosilismy o pomoc miejscowych panów którzy twierdzą, że "kolaczka" przychodzi do nich - mają ją złapać jak się pojawi i dać mi znac. Jesli oni nie złapią suni do wtorku - bedziemy ponownie łapać już tylko ja.

Aby nie zniechęcać "miejscowej ludności" do pomocy postaramy się w trybie "pokojowo - rekompensacyjnym" przejać szczeniaka, ale dopiero po odłapaniu "kolaczki".

Wszystkie psy które zostały złapane są po przegladzie weterynaryjnym, szczeniak został zaszczepiony, suczka zostanie wysterylizowana, owczarek i zółty są leczone - i wszystkie przebywają w lecznicy.
My we trzy - ja , Monika i Agata bedziemy opiekować się psami i damy sobie radę same - ustalilysmy już grafik.

Prawną i finansową opiekę nad psami sprawuje "Fundacja Azylu Pod Psim Aniołem".

W związku z ostatnimi nieporozumieniami na dogomanii w kwestii zbiórek pieniężnych pragnę poinformowac publicznie, iż jesli na tą akcję zostały zebrane jakieś pieniadze to my ich nie przejełysmy. Pozostałe dziewczyny, które były na miejscu przywiozły jedzenie ( suche i gotowane) oraz koce za co bardzo dziekujemy. Oczywiście jesli ktoś chce wesprzeć Fundację może dokonać wpłaty na Fundację, wszystkie informacje dotyczące wpłat na stronie :[URL="http://www.psianiol.org.pl/"]http://www.psianiol.org.pl/[/URL].
Tam także postaramy się aktualizować informację o psach w miarę ich coraz lepszego poznawania.
Jesli ktoś chciałby dowiadywać się o psy na bieżąco - telefon do mnie :
(022) 446 99 16 Ewa Pikulska

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam do Wawy po tygodniowym niebycie i odczytałam m.in. maila od Chrupka. ZTCW to 5 psów jest w ewidencji Psiego Anioła. Nie mam sily przebijać się przez cały wątek, czy mógłby ktoś napisać tu czy na pw, jaak przedstawai się sytuacja z psiakami, gdzie one są, na sggw, czy gdzieś indziej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jefka']
Wszystkie psy które zostały złapane są po przegladzie weterynaryjnym, szczeniak został zaszczepiony, suczka zostanie wysterylizowana, owczarek i zółty są leczone - i wszystkie przebywają w lecznicy.
My we trzy - ja , Monika i Agata bedziemy opiekować się psami i damy sobie radę same - ustalilysmy już grafik.[/quote]

[quote name='jefka'] Prawną i finansową opiekę nad psami sprawuje "Fundacja Azylu Pod Psim Aniołem".[/quote]

[quote name='jefka'] Jesli ktoś chciałby dowiadywać się o psy na bieżąco - telefon do mnie :
(022) 446 99 16 Ewa Pikulska[/quote]


gwoli wyjasnienia dopisze ze psy nie przebywaja w klatkach a w komfortowych boxach z super budami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...