Jump to content
Dogomania

Psy z Grochowa - jutro do weta.


MonikaWarszawa

Recommended Posts

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote]Chrupek co tam się dzieje? Jakieś newsy? Daj przegląd prasy.[/quote]
Igusia...narazie jeszcze jestem w szoku.
To co zobaczylam troche mnie ...zebym to ja wiedziala co :shake:

jedno jest pewne :TE PSY POTRZEBUJĄ NATYCHMIASTOWEJ POMOCY.
WCZORAJ BYLY 4 , DZISIAJ 6
CO BEDZIE JUTRO?
[B]Ruda sunia[/B]-zaciązona

[B]Onek[/B] - w kiepskim stanie , kuleje na łapę , wymiotuje , ma świeża rane na głowie-bardzo osowiały

[B]Rudy Tosiek[/B] - duza rana na łapie (świeza)

[B]Collie [/B]- hmm...cos z łapą - podejrzewamy złamanie (skacze jak królik)

[B]Szczeniory[/B] - stan dobry!

są 2 szczeniory - błagamy o tymczasowe domy!!!!POMOCY!

Link to comment
Share on other sites

Bardzo, bardzo prosimy o jakiekolwiek wpłaty. Inaczej nie będziemy mogły ich stamtąd ruszyć. Jeśli będą pieniążki psy pojadą do kliniki na Poborzańskiej (doba 20-25zł). Mają już załatwione miejsca. Potrezbne "tylko" wsparcie finansowe. Liczymy na dogomaniaków.:placz:
Mogę podać swój numer konta na pw.

Link to comment
Share on other sites

Trociny stolarskie jak najbardziej się przydadzą, bo jeśli nawet uda nam się zabrać te 4 psy do kliniki, to zostaną tam jeszcze 2 szczeniaki.Podaj mi może namiary na siebie na pw, to zadzwonię, jak juz ustalimy jak je zabrać.Dziękujemy bardzo:multi:

[SIZE=4][COLOR=green]Pieniądze potrzebne[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=red]od zaraz !!![/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black][/COLOR]
Pieski czekają na naszą pomoc:-(

Link to comment
Share on other sites

Nie chce być złą wróżką ale...

OK, weźmiecie 3 psy do lecznicy po 20zł. Tam je wyleczą ale co dalej? Hotel? Jeśli tak to jaki hotel? Zamkniecie te psy w klatkach? Pewnie tak. Oby tylko sytuacja Zuzi i Tatusia się nie powtórzyła.... tfu tfu
Już nawet nie biorąc pod uwagę boksów dla tych psów i względu psychiki to kto będzie utrzymywać te psy dalej? Mam nadzieję, że zdarzy się cud i psiaki szybko znajdą domki. A co jak nie?

Ponieważ jednak sama siedzę w hotelu to wiem, że niestety z płaceniem za hotel nie jest różowo. Z początku zbieranie funduszy idzie jako tako, ale po miesiącu, dwóch jest spory problem.

20*3=60zł - tyle będzie wynosić dzienny pobyt tych psiaków.
W ciągu tyg trzeba będzie zapłacić 420zł. Leczenie pewnie potrwa dłużej.

Może pomyśleć nad pomocą tańszą, popytać po lecznicach i innych organizacjach. Ja zaproponowałam Monice, że jedna sterylkę postaram się załatwić gratis.

Może piszę tego posta bo ostatnio straciłam troszku wiare w dogomanię. Tak mi się wydaje. Zauważam jednak pewne zjawisko, że niestety czasami historie psów są nieprowadzone odpowiedzialnie i nie dokońca. Proszę tego nie brać do siebie personalnie.

Kończę mój wywód. Pewnie zaraz ktoś napisze bym sama coś wymyśliła. Otóż wymyślam na początek sterylkę.

Link to comment
Share on other sites

Doddy - a co mamy zrobic?
zostawić je tam? :roll:
ja wiem ze z kasa jest roznie-szczegolnie ze to 6 psow , a nie 1

1) jak dobrze pojdzie - pierwsze 2,3 doby psy spedza w klinice za darmo (nie w tej na poborzanskiej)

2)jada do Pani Grazynki

3)ida do domu ;)

psy beda jezdzily na raty - po 2 sztuki

Link to comment
Share on other sites

Niestety:shake:
Jeszcze jutro będziemy szukać im miejsca, do którego będą mogły trafić po lecznicy.
Mala dziękujemy za chęć niesienia pomocy. Kiedy będziemy wiedziały co i za ile damy znać:cool3:

Doddy oczywiście masz świętą rację w tym co piszesz. Dlatego nie zabierzemy ich jutro na hop-siup wszytskich (ewentualnie rudą sunię, którą trzeba wysterylizować jak najszybciej, poza tym jest najłatwiejsza do złapania bo sama garnie się do ludzi).
Jeszcze jutro będziemy dzwonić, prosić, może uda się spokojnie znaleść jakiś kąt dla reszty.
Oczywiście jesteśmy otwarte na wszelkie sugestie. Piszesz o organizacjach? U kogo proponowałabyś prosić o pomoc? Każdy dodatkowy namiar jest dla nas na wagę złota.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny wierze ze bedzie wszytsko ok.
te psy tak prosza bo wiedza ze jesesmy ich zansa na wyjscie stamtad do lepszego.nie zawiedzmy ich.
trociny do ocieplenia domku super.pakowac w worki.
okno trzeba zaslonic gruba folia.
narazie stacjonarka tam na przetrzymanie i szukac miejsc.
lecznica ok ale tak jak doddy pisze - co dalej?
trzeba miec miejsce dla niech PO LECZNICY.
musicie miec pewnosc.ja trzymam kciuki.
my w sobote zaczynamy z kotami.
to musi byc duza i glosna akcja.
uda sie.od cholery roboty.
ale trzymajmy kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Chrupek , Konisia ja tez dorzuce sie finansowo , podajcie mi na pw numer konta jak juz bedzie zbiórka . O której godzinie w sobote bedziecie jechać i gdzie sie spotykacie - moze dołączę do Was - mieszkam przy Al. Stanów Zjednoczonych niedaleko ronda Wiatraczna . Jestem niezmotoryzowana , ale napiszcie co ze sobą moglabym w razie co zabrać - moze ugotować płatki ( te co przesyłam do Jozefowa ) z mięsem i zabrac w reklamowce ?
Czekam na wiadomość ... bo sobota juz jutro .....a moze ktos jadący by przejezdzał obok mnie i bym sie załapala ;) . Kurcze bo tam na miejsce moge nie trafić :oops: , chyba ze bedzie punkt zbiorczy ;) Pozdrawiam Hanka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...