Jump to content
Dogomania

MINI, NIEDUŻE czyli wątek zbiorczy MAŁYCH PSÓW z Pabianic!Prosimy o pomoc!


kasia14

Recommended Posts

  • Replies 407
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Evelynkaa']Gdyby nikt suni nie wziął to ja za tydzień jadę do łodzi i z powrotem. Mogę małą zabrać do siebie na dt i znajdę jej super domek taki jak ma Pollusia do której m.in. jadę w odwiedziny do łodzi :)[/QUOTE]

[quote name='piechcia15']domek od anniki się raczej wycofał, bo wg pana sunia jest trochę za stara:( a więc Evelynko ustalmy, że zabierzesz sunię do siebie. A w jaki dzień jedziesz?bo może zabrałabym sunię do siebie w pn (bo w weekend mnie nie ma) i przetrzymała do czasu twojego odbioru, zawsze to kilka dni mniej w schronie, tylko czy warto suni mieszać w głowie?
Evelynko podaj na pw telefon do siebie w razie czego[/QUOTE]


Dziewczyny na czym stanęło?

Link to comment
Share on other sites

narazie na niczym, Evelynka mogłaby ją zabrać so siebie na dt ale sama jeszcze nie wie kiedy będzie w łodzi, czy w tym tyg, czy za tydzień. A do Białegostoku trzeba by było ja zawieźć? Bo to chyba dobra "oferta" skoro jest szansa na ds ale u ciebie?czy jak? jakieś szczegóły?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']narazie na niczym, Evelynka mogłaby ją zabrać so siebie na dt ale sama jeszcze nie wie kiedy będzie w łodzi, czy w tym tyg, czy za tydzień. A do Białegostoku trzeba by było ja zawieźć? Bo to chyba dobra "oferta" skoro jest szansa na ds ale u ciebie?czy jak? jakieś szczegóły?[/QUOTE]

DT oczywiście u mnie, a DS prawie u mnie, bo u moich teściów, którzy mają już jedną westiczkę (ode mnie z DT;))
Z transportem jakoś się pomyśli. W sumie jeden z naszych psiaków jedzie do DS do Aleksandrowa Łódzkiego, więc coś da się wykombonować na pewno.
No chyba, że macie lepszą propozycję w pobliżu. Szkoda mi tej małej w schronie. Z tego co pisałyście nie najlepiej to znosi, a siedzi już tyle czasu...

Link to comment
Share on other sites

no to już jedziemy:) nie ma nad czym myśleć:) tylko transport organizować. Może ten Aleksandrów zabrałby naszą małą do ciebie?

sunia trochę już odżyła, na spacerach bez smyczy na wybiegu np. biega wesoło, na smyczy już mniej, nie wiem czy nie lubi bo potrafi chodzić. Swędzi ją chyba ten szew bo tarzała się po trawie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']no to już jedziemy:) nie ma nad czym myśleć:) tylko transport organizować. Może ten Aleksandrów zabrałby naszą małą do ciebie?

sunia trochę już odżyła, na spacerach bez smyczy na wybiegu np. biega wesoło, na smyczy już mniej, nie wiem czy nie lubi bo potrafi chodzić. Swędzi ją chyba ten szew bo tarzała się po trawie.[/QUOTE]

Cieszę się, że z nią lepiej :)
Myślę, że dziewczyna, która zawiezie naszego Helusia do DS zabierze małą. A może my w ogóle pojedziemy z Tztem i ibydwie sprawy razem załatwimy. Chyba, że ktoś od Was może wybiera się gdzieś chociażby w stronę Warszawy? Sta już moglibyśmy ją odebrać. Ewentulanie mała mogłaby kilka dni zaczekać u mojej siostry w Łodzi, gdyby było jak ją dowieść. Dowiem się szczegółów i dam znać jak najszybciej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']łódź to żaden problem,, w kazdej chwili oczywiście w ludzkiej porze, nie pracującej:) Warszawa raczej odpada:( chyba, że do Aleksandrowa też można ja podrzucić.

Joanno proponuję aby wymienić się telefonami w razie czego:) mój...692486565[/QUOTE]

Oczywiście, wysyłam Ci PW. Mój nr 662 187 309.

Link to comment
Share on other sites

pisałyśmy i ja tez pisałam osobno do ludzi ale nie ma nic jak na złość:( trochę czasu za mało. Gdybym wiedziała wcześniej o tym dt to bym coś zorganizowała. Może uda się aby sunia poczekała na transport u Asi siostry w Łodzi. Wiem że takie przenoszenie psa z miejsca w miejsce jest bez sensu ale szkoda mi jej w schronisku:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelynkaa']piechcia mam domek stały w warszawie, koleżanka Dominiki która adoptowała już jedną sunię, nick Masiumi33. Jest w stanie przyjechać po nią do łodzi co Ty na to?[/QUOTE]

Dziewczyny chyba warto rozważyć tą opcję skoro malutka od razu może trafić do DS...

Link to comment
Share on other sites

no własnie bez sensu czas się wydłuża, bo dzwoniła dzisiaj do mnie Magda z mikro psów że mieli by dla niej dt w Warszawie tylko transport trzeba by było znaleźć, jest też dt w Białymstoku u Joasi z nadzieją na ds i sunia pojechałaby 14.10 o ile nic nie pomyliłam więc chyba nie ma co kogoś zmuszać do adopcji, skoro tutaj ludzie są chętni.
Zastanawiam się tylko czy jest sens zabierać sunię na kilka dni ze schronu?bo wzięłabym ja w pn wykąpała, aby już nie musiała się męczyć w schronie tylko czy jej sens mieszać psu w głowie na kilka dni? ale z drugiej strony zawsze to kilka dni mniej w takich mękach:( co prawda jest tam bezpieczna, ale chyba nadal przerażona:(

co myślicie?zabierać czy nie?

Link to comment
Share on other sites

Piechcia jeśli tylko możesz to ją zabierz ona na pewno będzie Ci wdzięczna, nie wiem jak z kąpielą po sterylce bo przecież ma rankę omów to z wetem czy można. Mnie też się tłumaczą że czasu nie ma zadzwonić czy coś więc trudno ja nie będę się upierała przy tym domku tym bardziej że mała siedzi i czeka :(
Gdyby do 14 nic się nie udało zrobić to właścicielka mojej byłej tymczasowiczki wraca wtedy z wyjazdu i obiecałam jej że jeśli sunia nadal będzie w schronie że będzie o tym wiedzieć, bo chce pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...