Jump to content
Dogomania

Kolejny szkieletor bullowaty liczy na cud-MA SWÓJ WŁASNY DOM!!!


andzia69

Recommended Posts

  • Replies 254
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ms_arwi']chyba astki znow znajduja domki :)[/QUOTE]

Jestem tylko pośrednikiem w przekazaniu informacji. Co z tego będzie nie wiem. Mam nadzieję, że się uda. Jednocześnie nie można sobie pozwolić na blokowanie transportu do Szczecinka jak nie wypali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Umieściłem Boryska na nk. Odezwała się do mnie znajoma z forum. Ma kogoś kto mógłby adoptować Boryska. Mogę prosić numer telefonu na pw do osoby prowadzącej?[/QUOTE]
Niezależnie od tego, jaki obrót przyniesie sprawa szokująco szybki odzew. :-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goś']Dalej potrzebny jest transport, tak?? Podrzucę zaraz wszystkim z Wrocławia, może ktoś będzie w stanie pomóc. Biorę się za rozsyłanie wątku... Masakra psiurek... i tak zdecydowanie, nie może zostać w schronie :/[/QUOTE]
jeśli wszystko dobrze pójdzie, borys jutro pojedzie ze znajomym inez do szczecinka. mam nadzieję że uda się wszystko tak jak jest zaplanowane.

Link to comment
Share on other sites

Koperku-nie wiem dlaczego moja wypowiedź cię tak zbulwersowała,bo nie napisałam nic obraźliwego na temat schroniska.Czy stwierdzenie,że trzeba go zabrać z tego schronu było takie złe?przecież każdy kto go zobaczył pomyślał tak samo-ja nie napisałam,że w schronisku doprowadzono go do takiego stanu!a to,że nie wyobrażam sobie mojego psa w takich warunkach zimą?pies,który po 10 minutowym spacerze leży w wyrze pod kołdrą i się telepie-więc nadal twierdzę,że sobie nie wyobrażam i tyle i nie widzę w tym nic bulwersującego.

A za Boryska trzymam kciuki i za szybki transport.Dzisiaj postaram się zrobić następny bazarek dla niego.

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie, borys już zabrany ze schroniska. dziewczyna, która go wyciągała (ze straży dla zwierząt) stwierdziła, że zostawi go sobie na DT. pies ma odmrozenia, zapalenie płuc, jest słabiutki. postanowiła się nim zaopiekować do czasu wyleczenia i znalezienia mu domu.

na moje konto wpłynęło do tej pory:
[B]60[/B]zł EWA MAGDALENA P.
[B]20[/B]zł KARINA M.
[B]100[/B]zł OD HODOWLI TABOO
[B]150[/B]zł AGNIESZKA K.
[B]100[/B]zł OD MARCHEWY
[B]razem: 430zł[/B]

i teraz pytanie-prośba(?)
czy zechcecie przeznaczyć te pieniądze na to, by wyciągnąć ze schroniska i umieścić w hoteliku u mariamc tego pitka?
[IMG]http://img188.imageshack.us/img188/5046/dsc02924t.jpg[/IMG]

[IMG]http://img85.imageshack.us/img85/4066/dsc02927d.jpg[/IMG]

tu jego wątek:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/178785-KRAKA-W-SZKIELET-red-nose-z-odmroA-eniami-na-ciele-POTWORNIE-MARZNIE-W-SCHRONISKU[/url]

[B]BARDZO PROSZĘ O DECYZJĘ WSZYSTKICH WPŁACAJĄCYCH.[/B]
CZY ODESŁAĆ WAM WASZE PIENIĄDZE, CZY PRZENOSIMY JE I WASZE DEKLARACJE NA RED NOSKA?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...