Jump to content
Dogomania

Szczeniak Szagi w DS, bokserka Samba w DS, astka Rumba(Luba) w DT (może DS?)


LadyS

Recommended Posts

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ladySwallow']Dziewczyny, czy orientujecie się, ile po zastrzyku wstrzymującym cieczkę można zrobić sterylkę? Bo nie ukrywam, że wolałabym, co by Samba była wysterylizowana w najbliższym czasie...[/QUOTE]

Nam wetka mówiła, że jest co najmniej 4 miesiące żeby na spokojnie ją wysterylizować, ale przede wszystkim najpierw musi być zaszczepiona. W piątek jedziemy na szczepienie, to wtedy dowiemy się kiedy można ją będzie sterylizować.

Co do sterylki, to na Stefczyka w pierwsze czwartki miesiąca jest 30% rabatu, ale trzeba się z duży wyprzedzeniem zapisać, na pewno ponad miesiąc. Z rabatem wynosiłoby to około 250 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dżastin_a']Nam wetka mówiła, że jest co najmniej 4 miesiące żeby na spokojnie ją wysterylizować, ale przede wszystkim najpierw musi być zaszczepiona. W piątek jedziemy na szczepienie, to wtedy dowiemy się kiedy można ją będzie sterylizować.

Co do sterylki, to na Stefczyka w pierwsze czwartki miesiąca jest 30% rabatu, ale trzeba się z duży wyprzedzeniem zapisać, na pewno ponad miesiąc. Z rabatem wynosiłoby to około 250 zł.[/QUOTE]

Nad sterylka można się zastanowić jeszcze w klinice Animalsu, tam zabiegi robią z tego, co mówiła evl, po kosztach - ale najpierw niech będzie zaszczepiona i dopytajcie, kiedy można bezpiecznie robić sterylkę.

Link to comment
Share on other sites

Trzymać kciuki!
Chyba szykuje sie domek. Fajna babka z Warszawy. Ma 9-cio letniego kocura, którego uratowala od smierci jak mial 4 tygodnie. Powiedziala, że po prostu zakochala się w szczylku :), a szuka pieska juz od dłuzszego czasu.
Jutro wizyta i jesli wypadnie pomyślnie to :multi:
Umowa adopcyjna oczywiscie, kastracja oczywiście, brudzenie w domu, niszczenie oczywiscie ("malutki jeszcze jest więc to zrozumiale")
Wczoraj mialam jeszcze kilka telefonów ale nikt mi tak nie podpasował ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina_g_k']Trzymać kciuki!
Chyba szykuje sie domek. Fajna babka z Warszawy. Ma 9-cio letniego kocura, którego uratowala od smierci jak mial 4 tygodnie. Powiedziala, że po prostu zakochala się w szczylku :), a szuka pieska juz od dłuzszego czasu.
Jutro wizyta i jesli wypadnie pomyślnie to :multi:
Umowa adopcyjna oczywiscie, kastracja oczywiście, brudzenie w domu, niszczenie oczywiscie ("malutki jeszcze jest więc to zrozumiale")
Wczoraj mialam jeszcze kilka telefonów ale nikt mi tak nie podpasował ;)[/QUOTE]

Super :loveu: Trzymam kciuki! :multi:

Link to comment
Share on other sites

W tajemnicy Ci zdradzę, że nowodworskie psiaki mają super wzięcie.:cool3:
Nie masz szczęścia i Ty, karolino_g_k.:eviltong:
Kup 4 chrupki suchej karmy, bo w przeciwnym razie zostaniesz z dużym worem. I co wtedy ? :splat:Znów Ci musimy jakiegoś z Nowodworu przysłać.:evil_lol::siara:
Ech, życie ... życie ... żadnej stabilizacji.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina_g_k']Trzymać kciuki!
Chyba szykuje sie domek. Fajna babka z Warszawy. Ma 9-cio letniego kocura, którego uratowala od smierci jak mial 4 tygodnie. Powiedziala, że po prostu zakochala się w szczylku :), a szuka pieska juz od dłuzszego czasu.
Jutro wizyta i jesli wypadnie pomyślnie to :multi:
Umowa adopcyjna oczywiscie, kastracja oczywiście, brudzenie w domu, niszczenie oczywiscie ("malutki jeszcze jest więc to zrozumiale")
Wczoraj mialam jeszcze kilka telefonów ale nikt mi tak nie podpasował ;)[/QUOTE]

To i ja trzymam kciuki baaardzo mocno.

Evl, czy doszły już pieniążki na Twoje konto?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrioszka2']W tajemnicy Ci zdradzę, że nowodworskie psiaki mają super wzięcie.:cool3:
Nie masz szczęścia i Ty, karolino_g_k.:eviltong:
Kup 4 chrupki suchej karmy, bo w przeciwnym razie zostaniesz z dużym worem. I co wtedy ? :splat:Znów Ci musimy jakiegoś z Nowodworu przysłać.:evil_lol::siara:
Ech, życie ... życie ... żadnej stabilizacji.:shake:[/QUOTE]

Do jutra to maly ma jeszcze co jeść... ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Mam pytanie i od razu przepraszam za offa[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]
Czy znacie dobra lecznice w ktorej mozna wykonac sterylke w [U]PULAWACH? [/U]Zalezy mi na dobrej i kompetentnej gdzie smialo mozna dac suczke, bez obaw....

Bardzo prosze o prv lub gg: 6304928. Z gory dzieki[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny...
Maluch dzis jedzie do swojego nowego, fajnego domu :)
Świadomi, mili, super ludzie. Psiak bedzie mieszkal niedaleko pól mokotowskich w Warszawie więc bedzie mial gdzie biegać.
Przegadalysmy z pania wszystkie jasnosci i niejasności zwiazane ze szczenięciem i dorastajacym psiakiem. Pani chce z nim pracować ale przede wszystkim go kochać.
Mam nadzieje, ze niczego nie przeoczylam, zawsze mam takie watpliwości kiedy oddaje szczeniaka. Wszystkie moje tymczasowe maja się świetnie więc wierze, że i tak bedzie tym razem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina_g_k']Dziewczyny...
Maluch dzis jedzie do swojego nowego, fajnego domu :)
Świadomi, mili, super ludzie. Psiak bedzie mieszkal niedaleko pól mokotowskich w Warszawie więc bedzie mial gdzie biegać.
Przegadalysmy z pania wszystkie jasnosci i niejasności zwiazane ze szczenięciem i dorastajacym psiakiem. Pani chce z nim pracować ale przede wszystkim go kochać.
Mam nadzieje, ze niczego nie przeoczylam, zawsze mam takie watpliwości kiedy oddaje szczeniaka. Wszystkie moje tymczasowe maja się świetnie więc wierze, że i tak bedzie tym razem.[/QUOTE]

Karolino, ufam całkowicie Twojemu przeczuciu i doświadczeniu :) Niech Pani podpisze umowę, którą evl zawiozła z małym i odeślij mi ją, proszę, do mnie na ten podany na niej adres :)

Link to comment
Share on other sites

Bono juz u siebie. Pani wylizana od stóp do po czubek głowy. Będzie relacja, telefoniczna i zdjęciowa ;), a jak zrobi się cieplej to jestesmy umówione na spacer.
Jutro wyslę podpisana umowę adopcyjną. Zdziwilo mnie, że nie ma w niej miejsca na nr dowodu osobistego. Adoptująca Pani sama to zauwazyla i owy numer dopisala pod imieniem i nazwiskiem ;)

To tyle jesli chodzi o mnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina_g_k']Bono juz u siebie. Pani wylizana od stóp do po czubek głowy. Będzie relacja, telefoniczna i zdjęciowa ;), a jak zrobi się cieplej to jestesmy umówione na spacer.
Jutro wyslę podpisana umowę adopcyjną. Zdziwilo mnie, że nie ma w niej miejsca na nr dowodu osobistego. Adoptująca Pani sama to zauwazyla i owy numer dopisala pod imieniem i nazwiskiem ;)

To tyle jesli chodzi o mnie :)[/QUOTE]

O widzisz - a w umowie o DT jest... Musiałam przypadkiem usunąć, dzięki za uwagę.

Link to comment
Share on other sites

Samba po swojej pierwszej kąpieli :D w wannie stała grzecznie :) ale potem to dopiero był szał... takiej "wściekłej" to jej jeszcze nie widziałam :) celem ataku stał się ręcznik, a przez to ja :) potem całą swoją frustrację wyładowała na dywanach i kości i mojej skarpetce :)
dobrze że mnie oszczędziła, bo pewnie po tym jak dziś kazałam jej chodzić w kagańcu, a potem wsadziłam do wanny i wyprałam to się na mnie obraziła :cool3:
ale warto było, bo teraz jest śliczniutka :loveu: i w końcu widać że jest bardziej brązowa niż czarna :cool3:

A po dzisiejszych spacerach jesteśmy z niej bardzo dumni, bo w końcu widać efekty. W końcu udaje się odwrócić jej uwagę, choć jeszcze muszą być ku temu sprzyjające warunki. Coraz częściej delektuje się samym spacerem, a nie tylko czuwa i wypatruje, czy aby ktoś lub coś nie podchodzi.
Jest cholernie inteligentna i na pewno będą z niej ludzie :cool3:

Bardzo się cieszymy że mały ma już dom :p

Link to comment
Share on other sites

Samba ma za sobą pierwszy krok ku psiej socjalizacji. Wczoraj na spacerze "spotkała" młodego amstaffa i po początkowej nieufności i powarkiwaniu na niego zapoznała się z nim bliżej, a potem był żywioł :).

Za parę miesięcy to będzie zupełnie inny pies ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Be_eL']Samba ma za sobą pierwszy krok ku psiej socjalizacji. Wczoraj na spacerze "spotkała" młodego amstaffa i po początkowej nieufności i powarkiwaniu na niego zapoznała się z nim bliżej, a potem był żywioł :).

Za parę miesięcy to będzie zupełnie inny pies ;)[/QUOTE]

No to jest pewne, po prostu musi najpierw przywyknąć do tego, że można żyć normalnie. Pytaliście może o sterylkę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...