Jump to content
Dogomania

Pilne!Straszna KrAksa, watek wsparcia dla Ulv - POMOCY - dług u weta prawie 4 tysiące


Maddii

Recommended Posts

Ja też dołączam się do życzeń. Ulv, wszystkiego naj, naj, naj :new-bday:
[CENTER][IMG]http://img237.imageshack.us/img237/112/duzytortml0.gif[/IMG][/CENTER]

P.S. Ciekawe jaki numer Aksa dziś wywinęła :evil_lol: . Pewnie cosik specjalnego z okazji urodzin Pańci :lol:

Link to comment
Share on other sites

A co.... specjalne jak diabli:angryy: KrAksa dzisiaj pod moja nieobecność rozrzuciła po pokoju swoje pieluszki, ... ale w dodatku wyjęła z szafki płyn "kamień i rdza" i zżarła korek:eek2: i wylała pół butelki na swoje posłanie... przy okazji przyprawiła mnie o atak nerwicy (a weta pewnie też pośrednio na skutek telefonu ode mnie):placz: :placz: :placz: Na szczęście chyba nic nie połknęła, w każdym razie pyszczydło w porządku (obejrzane wnikliwie- nie bardzo się zołzie podobało zaglądanie do gardła:evil_lol: ), zero ślinienia, czy wymiotów... Małpiszon żywiutki i wesoły jak zawsze...

Za życzenia pieknie dziękuję:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovanna']no mowie ADHD :evil_lol: hyhyhy[/quote]
I to klasyczne :evil_lol: Moja dobcia na to cierpiała - na jej koncie było m.in. 12 par butów, szafa ciuchów, kanapa, wyżarcie wszystkich czekoladek z bombonierki (w sreberkach, tekturowym pudełkiem o dziwo wzgardziła :-o ), zaimpregnowanie parkietu wylaną butlą oleju, próba wyżarcia rozbebeszonego wielkiego wora karmy i to przez kaganiec :crazyeye: itd, itp...:evil_lol:
Aksa strasznie mi przypomina w zachowaniu mojego wariata i dlatego, tak ją lubię. Inteligentne psy po prostu bardzo się nudzą i wymyślają takie róże atrakcje ;) :lol:
Człowiek ma sajgon, ale potem jest co wspominać :roll:

Link to comment
Share on other sites

U nas są jeszcze dwie panny- Pao (21.09) i Amber (11.09)... A Mila obchodzi w październiku- tak jak ja zabrałam ze schronu- więc też się za wagę liczy:evil_lol: Ale Aks to nie wiem dokładnie co jest- może byc i bliźniak:evil_lol:
Coś jest na rzeczy z tym ADHD... ale klasyczne to miał Pao, min. zeżarł zasłony, wyłowił z wanny świątecznego karpia (kretyński prezent od znajomego, pływałby pewnie w wannie do wiosny) i też zeżarł, pożarte 1/2 kilo kiszonej(!) kapusty, zagryzione 8 kur i indyczka, podarta wykładzina, łącznie ok 10 par spodni (męskich) za które płaciłam, wlazł na dach altanki po drabinie (naprawialiśmy pokrycie), przelazł przez 2metrową siatke do suki,...... Więc Aksa wcale nie jest taka najgorsza:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']U nas są jeszcze dwie panny- Pao (21.09) i Amber (11.09)... A Mila obchodzi w październiku- tak jak ja zabrałam ze schronu- więc też się za wagę liczy:evil_lol: Ale Aks to nie wiem dokładnie co jest- może byc i bliźniak:evil_lol:
Coś jest na rzeczy z tym ADHD... ale klasyczne to miał Pao, min. zeżarł zasłony, wyłowił z wanny świątecznego karpia (kretyński prezent od znajomego, pływałby pewnie w wannie do wiosny) i też zeżarł, pożarte 1/2 kilo kiszonej(!) kapusty, zagryzione 8 kur i indyczka, podarta wykładzina, łącznie ok 10 par spodni (męskich) za które płaciłam, wlazł na dach altanki po drabinie (naprawialiśmy pokrycie), przelazł przez 2metrową siatke do suki,...... Więc Aksa wcale nie jest taka najgorsza:evil_lol:[/quote]
:megagrin: :megagrin: :megagrin: :lying: :klacz:
najlepszy jest ten karp... (choć oczywiście szkoda rybki :placz: ). Moja Bruńka ze świątecznych przysmaków to prawie zeżarła raz kaczkę, co prawda już nieżywą, ale taką gotową do włożenie do pieca, faszerowaną cielęciną pół dnia przez teściową :diabloti:

PS. A ja też jestem Waga! :-)

Link to comment
Share on other sites

Eeee to tylko mały przeglad mozliwości Pałka... On potrafi nasikać do butów albo torby, jak ktoś o nim źle mówi:evil_lol: Jednemu facetowi, który wyrzekał na psy, wskoczył na dach auta i tam zrobił koope:crazyeye: na oczach gościa... ugryzł nielubianego owczarka w jajka i wskoczył na drzewo (po drzewach też łazi)... próbował pokryć kotke w rui, potem uważał jej kocie za swoją córeczke... wyskoczył za mną z balkonu z pierwszego piętra... urządził wycie na całą wieś bo śmiałam go zostawic samego... zeżarł moja kolekcję piór ptasich (a miałam nawet pióro kondora:angryy: )... długo by wyliczać... a ostatnio nauczył KrAksę otwierać lodówke:evil_lol:

W ogóle to niech mi ktoś powie skąd się bierze [B]normalne[/B], spokojne i dobrze wychowane psy??:evil_lol:

Aksa ostatnio rozrabia z Pałkiem na potęgę, szafkę gdzie są śmieci zastawiam stołkiem, karmę trzymam w pojemniku po meganie dla gryzoni (dostałyśmy to śliczne, zielone wiadro w sklepie zoo), to mordy wstrętne wywaliły dzisiaj na podłoge wszystkie garnki i miski z szafki:angryy: No i Aksa pogryzła swoją miskę, pewnie ze złości, że pusta:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...