Jump to content
Dogomania

Sprzedana z domem Rozi! Jest w hoteliku, OGROMNY DŁUG!! $$$ POTRZEBNE


_ogonek_

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pamietaj o ksiazeczkach.

Guzki sa na prawej listwie mlecznej, a lekarza oczywiscie mam, ale co moze powiedziec ???
Ewentualnie wycinek pobrac i do badania wyslac..... ale czy jest sens meczyc taka staruszke ????
Byc moze, ze te guzki ma juz cale lata.
Trzeba po prostu bacznie je obserwowac i jak sie tylko cos z nimi zacznie dziac, to wtedy zadecydowac, co robic.

Link to comment
Share on other sites

Oj, a do mnie tez maja przyjechac dwie sunie z Dobrocina..... Biedne te psiaki strasznie...

Czy wiadomo, kto sie bedzie rozliczal za Szile i Kremowke ?
I jak to chcecie robic ? Czy ja mam na watku informowac o wplatach ?
Jesli wplaty beda za miesiac, to okres rozliczeniowy dziewczynek bedzie od dnia przyjazdu, czyli od 07.02.
Wiec pierwsza wplata za miesiac bedzie za okres : 07.02.10 do 06.03.10
Generalnie tak mam ze wszystkimi hotelowiczami.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, a czy ja bym mogla Was poprosic o wplate chociaz za jedna sunie.
Przepraszam, ale doszlo mi kilka nowych psiakow jeszcze bez wplat i po prostu zapasy sie zaczely kurczyc.
Bede wdzieczna.
Pisalam jaki [B]okres rozliczeniowy[/B] jest za dziewczynki ?
[B]07.02.2010 do 06.03.2010[/B]
Za obie dziewczynki jest 600,- zl.

A w ogole, to panienki sa swietne. Maja kolege obok, ktorego najpierw strasznie oszczekaly, a teraz sie juz zakumplowaly. Na spacerki ( krociutkie, bo sie boi ) wychodzi tylko Szila. Rozi nie da sobie zapiac smyczki.
Obie sa wesolutkie i bardzo sie ciesza, kiedy do nich ide, ale zaraz po powitaniach, Rozi sie odsuwa.
Szila jest znacznie bardziej kontaktowa, ale tez sie jeszcze boi wychodzic dalej.
Maja swietny apetyt. Jedza wszystko, co dostaja.
Na dniach bede u pani doktor, to zawioze ich kupki do badania.

Link to comment
Share on other sites

Halo halo ....
Czy ktos jeszcze sie interesuje dziewuszkami ?
Umowy jeszcze nie dostalam. Czy juz dotarla do osoby odpowiedzialnej za psiunie ?

Panienki maja sie dobrze. Jedza duzo, maja sie swietnie, duzo szczekaja.
Szila nadal nie chce chodzic na smyczce, Rozi to juz zupelnie.......
Ale pracuje nad tym i co jakis czas probuje.
One obserwuja, jak wychodze na spacery z innymi psiakami, wiec pewnie zaczynaja rozumiec, o co chodzi.
Mam nadzieje, ze niedlugo sie odwaza, a szczegolnie Szila, bo ona taka bardziej otwarta.
Rozi zalezy tylko na jedzonku i bardzo sie cieszy, jak go przynosze..... a potem juz sie nie daje nawet glaskac ..... zaraz odchodzi.

Link to comment
Share on other sites

w związku z naprawdę trudna sytuację zrodzoną podczas pomocy w Dobrocinie , niezromumiałą i rodzącą wątpliwości zwiazaną z podejściem prezesa for animals przepraszam za moją niewiedzę co do ciemnych stron fundacjii i zapewniam , że niebawem wszystko wyjaśnia odpowiednie służby

Link to comment
Share on other sites

Mam wiec rozumiec, ze to Fundacja miala placic za pobyt suczek ?
Wiec psiaki pozostaja na moim utrzymaniu ?

Przepraszam, ale troche mnie na to nie stac.
Mam swoje poschroniskowe 3 suczki.
I jedna tymczasowiczke ON-ke juz od 3 lat, ktora jest na moim uyrzymaniu, a kosztuje niemalo, bo jest chora i je tylko jedna karme Royal Canin Intestinal.
A dzisiaj przyjezdza kolejna sunia z Dobrocina , ktora rowniez biore na swoje utrzymanie.

Moje srodki sa wiec nieco ograniczone.

Link to comment
Share on other sites

Zuziu, wczoraj w odpowiedzi na mojego maila pani Joanna oświadczyła w rozmowie telefonicznej, że pieski, które już są pod opieką fundacji pozostaną nadal, tylko nowych na razie nie wezmą pod opiekę, więc faktura za pobyt powinna być na fundację (takie były zresztą nasze wcześniejsze ustalenia)
powiedziałam jej także o tych dwóch...
Jeśli możesz - podaj mi na PW datę ich przybycia i koszty - obiecałam pani Joannie zestawienie piesków i kosztów...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...