Jump to content
Dogomania

Sprzedana z domem Rozi! Jest w hoteliku, OGROMNY DŁUG!! $$$ POTRZEBNE


_ogonek_

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dotarly do mnie wczoraj obie kasiazeczki zdrowia suczek. Sa dziewicze ... nie ma w nich ani jednego wpisu o szczepieniach ( jedynie dolaczone zaswiadczenia o szczepieniu p.wsciekliznie ) czy odrobaczaniu.
Dzisiaj musze dziewczynki odrobaczyc, bo mimo ze nie wozilam jeszcze kupek do badania ( nie mialam zupelnie oststnio czasu, zeby sie wyrwac z domu ) , to zauwazylam dzisiaj podczas sprzatania, ze sa robale ........
Zaraz wiec ide z kiebaska z niespodzianka w postaci tabletek i mam nadzieje, ze zjedza je bez problemow, bo na sile nie dam rady im wcisnac .....
Ale to male lakomczuszki, wiec nie powinno byc problemow.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ogonek_']zuziu, nie wiem czemu nie było wpisu o szczepieniach... Były szczepione....
Już się pogubiłam, wpieniłam się rano czytając te posty...
Jednorazowo mogę wpłacić jak na razie 15 zł dla niuniek.[/QUOTE]

Ale wiem, ze byly szczepione. zaswiadczenia byly podpiete.
Tylko w ksiazeczkach nie bylo wpisu i o odrobaczeniach tez nic nie bylo, a to wazne........
ale podejrzewam, ze odrobaczane nie byly, bo jak pisalam widzialam dzisiaj robale ....... I odrobaczylam od razu dziewczynki obie.

Probowalam dzis wypuscic panienki na przechadzke do ogrodu ......
otworzylam kojec i czekalam ....... ale niestety, nie zdecydowaly sie wyjsc ..... Podchodzily jedynie do furtki i staly wygladajac sobie tylko......
Bede probowala nastepnym razem, kiedy znow bedzie tak cieplutko.
Bede tylko wtedy musiala byc stale z nimi, bo panienki sa zadziorne i jakby doszlo do wojenki jakiejs z moimi sukami ....... musialabym byc na posterunku ....
A z przywolaniem do kojca pewnie by nie bylo problemu, bo to straszne lakomczuszki i za smakolykiem pognaja wszedzie za kazdym ....... tym bardziej, ze mnie juz dobrze poznaly i naprawde sie lubimy. Bardzo sie dziewczynki zawsze ciesza, kiedy do nich przychodze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kizimizi']ja mogę cały worek biżuterii i ktoś jeszcze coś chciał. Tylko kto poprowadzi bazarek? Ty Marinkaa?[/QUOTE]

Wyślij zdjęcia i opisy do Monia0610[B] będzie biżuteryjno- gadżetowy Bazarek[/B] :lol::lol::lol:

[CENTER][B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/180513-Dla-kaA-dego-cos-fajnego-Bazarek-dla-Szili-i-KremA-wki-Bazarek-do-06-03?p=14169620&viewfull=1#post14169620[/URL][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

oto oblicze "opiekującej się" suniami fundacji, a raczej jej zarządu (mała litera nie jest pomyłką!)

nie napiszę nic, bo się we mnie gotuje, wkleję tylko "działania" fundacji For Animals : (otrzymane przed chwilą)


ten 1% to chyba na humanitarna eutanazję zbierają?


oto 2 ich maile do osób bezpośrednio zaangażowanych w pomoc psiakom:





(dane osobowe)

[CENTER][CENTER][FONT=Arial]Oświadczenie[/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[FONT=Arial]Niniejszym oświadczam iż jestem wolontariuszem Fundacji For Animals. W drugiej połowie roku 2009 bez wiedzy i zgody zarządu Fundacji uczestniczyłam w interwencji w Szydłowcu skąd zadecydowałam samowolnie aby psy trafiły do Kliniki Małych Zwierząt w Lublinie gdzie zleciłam leczenie a także przetrzymanie psów za co klinika pobiera opłaty. Tak samo zachowałam się w sprawie psów z Dobroczynia gdzie zleciłam leczenie psów i hospitalizację bez wiedzy zarządu Fundacji.[/FONT]
[FONT=Arial]Działałam w dobrej wierze, zgodnie z statutem Fundacji lecz bez zgody Zarządu na zaciąganie zobowiązań. Nie maiłam takiego pełnomocnictwa. [/FONT]
[FONT=Arial]Uzgodniłam iż za zobowiązania powstałe z mojej winy pokryję sama. [/FONT]
[FONT=Arial]Zarząd Fundacji For Animals zgodził się na spłatę zobowiązania pokrytego przeze mnie w miarę możliwości finansowych. [/FONT]
[FONT=Arial]Za moje poczynania bardzo przepraszam przede wszystkim zwierzęta które mogły ucierpieć przez moje poczynanie ale również lekarzy weterynarii i gabinety weterynaryjne oraz Zarząd Fundacji For Animals. [/FONT]
[FONT=Arial]Z poważaniem [/FONT]



> > Witam serdecznie
> > Niniejszym wyrazam zgode na poddanie Eutanazji psa z niewydolnoscia
> > krazenia, ktory męczy sie i humanitarnie nalezy skrócic jego cierpienia.
> > w zwiazku z napływającymi do nas niepokojacymi informacjami jakoby
> > pracownicy?? lub inne osoby z Pana kliniki wypowiadaja sie na temat naszej
> > Fundacji w sposob niepochlebny prosimy o wyjasnianie tej sprawy z nami
> > jako Fundacja a nie anagazowanie w to osob postronnych.
> > prosze równiez o wiązaca informacje ile w tej chwili przebywa u Pana psów
> > i w jakim stanie( ccemy je zabrac by nie narazac sie na dalsze koszty)

Link to comment
Share on other sites

Wiec jak sprawa w tej chwili wyglada dla obu suniek Szili i Rozi ?????
Rozumiem, ze Fundacja nie bedzie zupelnie partycypowala w kosztach utrzymania obu dziewczynek ?
Ja bym jednak bardzo prosila o skontaktowanie sie ze mna i uzgodnienie jakichs sensownych rozwiazan.
Kto do mnie w tej sprawie moze zadzwonic, zeby cos uzgodnic ?
moj numer 0695 555 221
Ja sama nie moge zostac z dwiema dodatkowymi psiakami na utrzymaniu.
Mam swoje wlasne zwierzaki- 3 suki i 2 kocice ( oczywiscie jasne, ze to moja sprawa i sama musze dbac o ich byt ) , ale i obecnie mam juz dwie sunie tymczasowe, ktore rowniez sama utrzymuje.
Jedna ( ON-ka bez lapy Kasia ) jest u mnie juz ponad trzy lata, a jest chora i wymaga wylacznie jednej suchej karmy Royal Canin Intestinal ( 235,- zl miesiecznie ).
Druga wzielam tydzien temu z Dobrocina.

Prosze wiec o kontakt.
I dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

Mysle, ze z Fundacja to juz nie ma sensu rozmawiac ...... Widac jasno, ze sie odzegnuja od wszystkiego.
Ja poprosze o kontakt kogos, kto dalej bedzie w tej sprawie cos probowal zalatwic.
Poza tym.... Fundacja mi odpisala, ze "zabierze suczki jak najszybciej, zeby nie generowac dalszych kosztow".....
Tylko, ze po tym mailu powyzej, to juz sie az boje ..... po co je chca zabrac .... Te starowinki sa ocenione na ok. 15 lat !

Link to comment
Share on other sites

no ale moze chociaz zaplaca za 1-szy miesiac skoro generuja sobie koszty jak na razie...

ja i tak uważam że niech FUndacja Tobie Zuziu napisze w piśmie oficjalnie co i jak, żebyś to miała na papierze
wróciła do Ciebie ta umowa? kto jest prawnie odpowiedzialny za te pieski?

Link to comment
Share on other sites

Psinki przywiozla do mnie _ogonek_ z panem, ktory nie wiem, kim jest wlasciwie, ale rowniez zna psiaki i schronisko w Uciechowie.
Umowe dalam _ogonek_ z prosba o przekazanie odpowiedzialnej za psiaki osobie i odeslanie do mnie jednego podpisanego egzemplarza.
_ogonek_ umowe przekazala kierownikowi schroniska z prosba o dostarczenie jej do czerdy.
Ponoc wlasnie ona miala ja podpisac i odeslac.
Nie dostalam jej niestety do tej pory.
Te powyzsze informacje dostalam od _ogonek_ sms-em, kiedy zapytalam czy umowa juz moze zostala wyslana do mnie.

Tak wiec .... nie mam nic ......

A , dla scislosci i zeby od razu odpowiedziec na cisnace sie pewnie pytanie .... odpowiem, ze w wiekszosci przypadkow przyjmowanych psiakow hotelowych, stosowalam taka wlasnie taktyke.
Bo przeciez wiadomo, ze psiaki sa przywozone zwykle przez zupelnie inne osoby, niz osobiscie przez te odpowiedzialne za nie.
Stad przekazywanie umow za posrednictwem m.innymi poczty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']Mysle, ze z Fundacja to juz nie ma sensu rozmawiac ...... Widac jasno, ze sie odzegnuja od wszystkiego.
Ja poprosze o kontakt kogos, kto dalej bedzie w tej sprawie cos probowal zalatwic.
Poza tym.... Fundacja mi odpisala, ze "zabierze suczki jak najszybciej, zeby nie generowac dalszych kosztow".....
Tylko, ze po tym mailu powyzej, to juz sie az boje ..... po co je chca zabrac .... Te starowinki sa ocenione na ok. 15 lat ![/QUOTE]


pewnie w ramach oszczędności poddadzą "humanitarnej eutanazji"....
nie potrafię się jeszcze uspokoić...


Monika zrobiła bazarek dla psinek, ale już teraz kasa z niego będzie wpływała na konto Zuzi, nie fundacji...
pewnie skontaktuje się i poprosi o numer...

ona ma jeszcze "Oświadczenie" do podpisania...

Link to comment
Share on other sites

FUNDACJA tak naprawdę to jest jeden ukrywający się człowiek i jakaś kobieta która jak się wydaje o wszystkim decyduje
moim zdaniem ta fundacja powinna zostać natychmiast zlikwidowana a jej oceną powinien zająć się prokurator
oczywiste jest że muszą pokryć wszystkie zobowiązania finansowe

Link to comment
Share on other sites

FUNDACJA tak naprawdę to jest jeden ukrywający się człowiek i jakaś kobieta która jak się wydaje o wszystkim decyduje
moim zdaniem ta fundacja powinna zostać natychmiast zlikwidowana a jej oceną powinien zająć się prokurator
oczywiste jest że muszą pokryć wszystkie zobowiązania finansowe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...