Jump to content
Dogomania

Sprzedana z domem Rozi! Jest w hoteliku, OGROMNY DŁUG!! $$$ POTRZEBNE


_ogonek_

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wracam, wszystko przeczytałam - strasznie żal mi tych biednych suczek :shake:
Dziewczyny to może zaczniemy rozsyłać wątek, zapraszać innych bo jeśli fundacja z jakiegoś powodu nie zapłaci to będzie problem i to ogromny:shake:. Trzeba zacząć zbierać kasę, prosić, ogłaszać i Zuzi jak najszybciej coś zapłacić;). A jeśli rzeczywiście fundacja będzie płaciła za psiaki to zebrane pieniądze zawsze można przekazać na inne bidy. Ważne żeby teraz na bieżąco miały coś opłacone to to bardzo nie w porządku w stosunku do Zuzi, która zgodziła się sunie przyjąć prawie dwa tygodnie temu i karmić je musi codziennie. A jak fundacja kasy nie da to zbieranie takie "do tyłu" za czas, który już minął naprawdę nie jest łatwe:shake:

Link to comment
Share on other sites

Chyba nie zdradze tu jakiejs wielkiej tajemnicy, jesli przekopiuje email, jaki otrzymalam od pani Joanny z Fundacji.
W koncu to dotyczy wielu osob z tego watku.

_______________________________

witam serdecznie
a to zaskoczenie
niestety nic o tym nie wiemy ani nie wiedzielismy
co do archunku musmiy skontaktoac sie z osoba ktora tam te psy da³a czyli?? kto je do Pani przywióz³??
czy jest podpisana umowa miedzy Pani a Nasza Fundacja?
rozumiem ze ze wystawi Pani fakture w marcu za pobyt w hoteliku , ktora usiscimy
i postaramy sie jak najszybciej zabrac te sunie od Pani zeby nie genrowac kolejnych kosztow
pozdrawiam
Joanna Zaremba
0501420905

___________________________

Szczerze powiedziawszy, to sama bym chciala sie dowiedziec, kto ta moja umowe ma w tej chwili u siebie.
Jak w wielu przypadkach przywozenia do mnie psiakow ze schronisk, dalam ja osobie, ktora pieski przywiozla, wypisana do podpisania i odeslania do mnie poczta.
Do chwili obecnej jej nie dostalam niestety.
Prosze wiec o informacje - kto ma moja umowe ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']ja myślę że będziemy wpłącać do zuzi , jutro to załatwię z Moniką i ona to poprowadzi[/QUOTE]


Tu jest jeszcze mowa o Monice.
Czy to tez ktos z Fundacji ?

Szczerze powiedziawszy, kiedy przeczytalam, ze Fundacja chce suczki jak najszybciej zabrac, to zastanawiam sie ..... dokad ??????
Mam nadzieje, ze do stalych domkow, w ktorych znalezieniu pomoze, bo to bedzie najlepsze rozwiazanie.
Oczywiscie do tego czasu suczki moga zostac u mnie.
Nie mam zamiaru kazac je zabierac .........
Jest im tu dobrze i moga poczekac , az sprawa sie wyjasni lub dla sun znajda sie domki.

Link to comment
Share on other sites

pani .j . która napisała do zuzim jest panią prezesową
nie chce mi sie , ale jak będzie potrzeba to przytoczę , zamieszczac jej wypowiedzi odnośnie tego kim, czym i jak zajmuje się fundacja bo do podejmowania decyzjii -tzw. zobowiązań fundacjii , upoważniony jest TYLKO Npan prezes -mąż pani prezesowej, który NIE ZAJĄŁ stanowiska w żadnej sprawie , choć w tle , podczas rozmów z panią prezesową , słychać jego zduszony głos
ta pani potrafi zmienić zdanie o losie żywych istot w ciągo 15 min , podejmując wpierw decyzję że fundacja nie zajmuje się psami z Dobrocina , odwiezionymi do lecznicy , a za 15 min pisząc maila do weterynarza że oczywiście zajmie się psami bo to przecież psy fundacjii
mogłąbym opowadać dalej ale szkoda mojego i waszego czsu
monika była koordynatorem fundacjii na dolny sląsk , a ja i mari wolontariuszkami
reszta jest na wątkach Dobrocina
wracając ---za kilka dni będzie rozpatrzone moje doniesienie o nieprawidłowościach w fundacjii i podjęte stosowne wyjaśnienia przez odpowiednie organa
proszę jeszcze o chwilę cierpliwości więcej zrobić nie mogę , jak chcecie coś wiedzieć pytajcie

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, zacznijcie zbierać deklaracje - to naprawdę nie jest proste a w sytuacji kiedy ta fundacja jednak za psiaki nie zapłaci to zostaniecie z masakrycznym długiem:shake:. Zuzia psiaki przyjęła, opiekuje się nimi ale przecież one muszą coś jeść a jedzenie trzeba kupić. Ona może to na razie robić "a konto" ale przez jaki czas???????? Ja mogę pomóc w rozsyłaniu wątku i proszenie ale na razie to nie mam podstaw do tego bo Wy tych deklaracji nie zbieracie :shake:. Trzeba zmienić tytuł, ogłosić zbiórkę napisać w pierwszych postach jak się sprawy mają - inaczej to jest nie poważne. Już na kilku wątkach zbieram pieniądze na hotelik i wiem że przejrzystość jest naprawdę ważna - nikt nie da pieniędzy jak nie będzie jasno wiadomo na co ? ile razem potrzeba ? ile brakuje itd.
[B]NIE ZOSTAWIAJCIE ZUZI W NIEWIEDZY CO Z PSAMI, CO Z RACHUNKIEM BO ONA NIE PRZYJMIE WIĘCEJ PSIAKÓW BEZ PIENIĘDZY OD RĘKI. [/B] I będzie miała rację..........

Link to comment
Share on other sites

I ja rozmawiałam z panią Joanną, po moim mailu zadzwoniła do mnie - mówiła same dobre rzeczy, czyli, że oczywiście zajmą się psami dotąd objętymi opieką, tylko nowych już nie wezmą, bo maja duży dług za pieski z Szydłowca wzięte.
Zszokowały mnie te wieści - i czerda ma rację, że pan prezes powinien jasno uzgodnić z nami wszystko, a nie pani zmieniając zdanie każdemu co innego mówi, tak to z naszych ustaleń wynikałoby.
Zrobiłam "inwentaryzację" wszystkich psiaków pod opieką fundacji, podałam wątki do każdego z nich - pani obiecała zapoznać się i skontaktować.
Nie dzwoniła więcej, więc chyba zapoznaje się z watkami psiaków, a jest ich kilkanaście....
Zabrać pieski to mogą do domu stałego po jego sprawdzeniu, a nie "w nieznane" ...byle tylko "NIE GENEROWAĆ KOSZTÓW"...
nasze pieski i dochody generowały, bo Monika robiła allegro dla nich, kalendarze sprzedawałyśmy...
Nie zostawimy Zuzi bez zapłaty - pani obiecała i zapłaci - musimy uzgodnić tylko za jaki okres (do kiedy) i zbierać deklaracje - nie wstecz, ale od daty wycofania się fundacji, jeśli taką datę wyznaczą... choć mam nadzieję, że jednak nie...

Link to comment
Share on other sites

faktycznie dłuuuuuuugo pani prezesowa to czyta , chyba DO SNU PANU PREZESOWI A DŁUGI IM ROSNĄ I NIESTETY PROKURATURAY RACZEJ NIE OMINE , BO TAK DUŻO NIEŚCISŁOŚCI JUŻ W SAMYM NECIE MOŻNE ZNALEŻĆ NAWET DETEKTYW -AMATOR
JA CZEKAM NA KONTO ZUZI TRZEBA JĄ NARAZIE WESPRZEĆ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...