Jump to content
Dogomania

Elza i Koni w swoich własnych domkach


agnieszka24

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='J_ulia']Właśnie rozmawiałam z p. Asią, chwile wcześniej dostała informację, że Elza w trakcie spaceru wystraszyła się i uciekła. Ma dopiętą do obroży smycz.

!!!!!!!!!![/QUOTE]
Trafiłam na wątek poprzez bazarek... zgubil mi się dawno temu....

Jeszcze nie zdążyłam się porządnie ucieszyć, że znalazła ds a tu taka wiadomość! :placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Napiszcie na wątku dokładne informacje do ogłoszenia( kiedy, gdzie, namiary). Poza kolejką wstawię do gazety. Miała adresatkę? Sprawdzał ktoś dom przed adopcją? Właściciel, któremu uciekła chce współpracować przy szukaniu suni ? Jeśli tak, niech rozwiesi ogłoszenia, sprawdza osobiście w schronisku.
Wstawiłam informację i link do wątku, na wątek krakowski.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Panią, która adoptowała Elzę. Elza wyrwała się rano - gdy usłyszała jakieś puknięcie. Uciekła przy ul. Marczyńskiego, miała na sobie czerwoną obrożę i różową smycz (we wzorki). Zawiadomione schronisko i straż miejska, pobliscy weci. Państwo szukają ją przez cały dzień.
Po nocy Elzą sprawiała wrażenie, że zaakceptowała nowy dom. Ładnie jadła, przytulała się do nowych właścicieli.

Link to comment
Share on other sites

Straszna nieuwaga... pierwszy dzień i psiak ucieka razem ze smyczą... Co innego jakby się wysmyknęła z obroży, zerwała smycz... ale w taki sposób? Dorosłej osobie? :roll:

Biedna Elza :( Nowe, obce miejsce... Dobrze, że przynajmniej jest względnie ciepło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J_ulia'][SIZE=4]Sunia uciekła przy [B]ul. Marczewskiego[/B][/SIZE][/QUOTE]

Marczyńskiego

[quote name='tamb']Z wysłanych, jeszcze niewydrukowanych jest Szopen i Misio. Jeśli Elza nie znajdzie się do jutra, wyślę ją do Dziennika Polskiego, tylko na kogo namiary?[/QUOTE]

P. Ania 791891348

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Rozmawiałam z Panią, która adoptowała Elzę. Elza wyrwała się rano - gdy usłyszała jakieś puknięcie. Uciekła przy ul. [U]Marczewskiego[/U], miała na sobie czerwoną obrożę i różową smycz (we wzorki). Zawiadomione schronisko i straż miejska, pobliscy weci. Państwo szukają ją przez cały dzień.
Po nocy Elzą sprawiała wrażenie, że zaakceptowała nowy dom. Ładnie jadła, przytulała się do nowych właścicieli.[/QUOTE]

Przekopiowałam za Tobą. Zaraz poprawie.


Edit:

Niech ktoś napisze, krótki tekst to zrobię jej ogłoszenia o zaginięciu.

Link to comment
Share on other sites

Poprawcie, jeśli coś się nie zgadza (Elzę widziałam tylko na zdjęciach). Tekst do gazety:

4 kwietnia, przy ulicy Marczewskiego, zginęła na spacerze suczka, podobna do owczarka niemieckiego, tylko trochę mniejsza. Ma sierść rudo - czarną, nie ma ogona. Miała na sobie czerwoną obrożę i różową smycz (we wzorki). Suczka, o imieniu Elza, była adoptowana od wolontariuszy, dzień wcześniej. Jeśli ktoś widział ją, błąkającą się, albo znalazł, proszony jest o kontakt: nr. tel. 791891348.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...