Jump to content
Dogomania

Astka ma już najwspanialszy DS w Poznianiu :)


Kika9004

Recommended Posts

[quote name='Kika9004']Czyli Astka już na 100 % jedzie do was do Poznania, tak?? :) Pytam bo jeśli tak to trzeba zdjąć z wątku bullowatych :)[/QUOTE]

Tak, poslanko zamowione, powinno przyjsc w poniedzialek, wtorek. Obrozke nawet kupilam =) Smyczka jest, jedzonko jest. Cwiczonka ustalone wstepnie. Mysle, ze 2 lutego sunie odbiore - 2, bo 1 lutego mam ostatni egzamin na uczelni i zaraz nastepnego dnia moge jechac :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kochane... ja Was bardzo przepraszam, ale potrzebujemy pomocy... Istnieje realne przypuszczenie, ze szczenieta z Warszawy, ktore mialy byc w DT, na ktore zbierano pieniadze, ktorym wysylalismy karme (ja sama podeslalam im 15kg worek...), sa tak naprawde zupelnie gdzie indziej:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/119313-Wielka-akcja-KrAE-A-el-k-Chynowa-KOSZMAR-PSOW-POWRACA/page345[/url]
a mialo byc tak:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/175410-17-szczeniAE-t-szuka-domA-w-i-prosi-o-karme-NOWE-SZCZENIAKI-BA-AGAM-O-OGA-OSZENIA/page48[/url]
Podsylam ten watek z prosba o pomoc... i ku przestrodze... Rece mi opadaja...

Link to comment
Share on other sites

Dzwonilam dzis dowiadywac sie jak sunia sie miewa i uslyszalam, ze wszystko u niej w porzadku :) Wstepnie powiedzialam pani Wiesi, ze przyjade po sunke albo pod koniec tego tygodnia albo w przyszly wtorek - juz nie moge sie doczekac, wiec chcialabym ja w tym tygodniu odebrac. Egzamin nie zajac, nie ucieknie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ms_arwi']poki co modlcie sie zebym dojechala tam w taka pogode - snieg znow zaczyna sypac, czort jakis no...[/QUOTE]

Będę kciuki trzymać za szczęśliwą podróż. Uważajcie na siebie.
Ja jutro też jadę po "moją" Pieczarkę i nie wiem, jak to będzie... Szczecin znów cały zasypany, paraliż na drogach :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']cholewka...a tu nie zapowiada się na ocieplenie:([/QUOTE]

Nie zapowiada sie... jechac strach, ale nie mam serca zeby ona tam siedziala jeszcze dluzej... Zimno nam to i jej zimno, a nawet bardziej niz nam... a tu juz wszystko przygotowane, tylko sunki brak. Trzymajcie kciuki, 380 km w jedna strone...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']Będę kciuki trzymać za szczęśliwą podróż. Uważajcie na siebie.
Ja jutro też jadę po "moją" Pieczarkę i nie wiem, jak to będzie... Szczecin znów cały zasypany, paraliż na drogach :shake:[/QUOTE]

Na pewno nam sie uda, w kazdym razie warto :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...