Jump to content
Dogomania

Astka ma już najwspanialszy DS w Poznianiu :)


Kika9004

Recommended Posts

[quote name='agaga21']dogo dziś szaleje! posty wysyła po kilka razy
ms_arwi, frida jest śliczna! trzymam za was kciuki![/QUOTE]

Wlasnie widze, usunelam te powielone. Frida jest rzeczywiscie sliczna, swoja droga nie masz moze kontaktu z Markiem z Bogatyni? Bo chcialabym sie dowiedziec, czy bylaby ewentualnie mozliwosc umieszczenia tam na troszke suni zeby ja nieco podszkolic?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='ms_arwi']Wlasnie widze, usunelam te powielone. Frida jest rzeczywiscie sliczna, swoja droga nie masz moze kontaktu z Markiem z Bogatyni? Bo chcialabym sie dowiedziec, czy bylaby ewentualnie mozliwosc umieszczenia tam na troszke suni zeby ja nieco podszkolic?[/QUOTE]
mogę ci numer podać

Link to comment
Share on other sites

Dzwonilam wlasnie do pani Wiesi (wiem, ze nie jest po 16, ale nie moglam sie doczekac :]). Pani Wiesia potwierdzila, ze sunia jest fantastyczna. Nie wykazuje zadnej agresji przy misce, ani w stosunku do ludzi, ani innych psow - je razem ze szczeniakami i ich matkami i nie zdazylo sie, zeby warknela. Nie sprawdzali jak zachowuje sie w obrozy i na smyczy, ale dzisiaj sprawdza to :) Beda tez dzisiaj ukladac liste suczek do sterylizacji i wtedy jesli Frida sie na niej znajdzie bylaby jutro sterylizowana jesli mialaby isc do adopcji :) Wszystkiego dowiem sie okolo 19-20, jak bede dzwonic drugi raz do pani Wiesi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ms_arwi']Dzwonilam wlasnie do pani Wiesi (wiem, ze nie jest po 16, ale nie moglam sie doczekac :]). Pani Wiesia potwierdzila, ze sunia jest fantastyczna. Nie wykazuje zadnej agresji przy misce, ani w stosunku do ludzi, ani innych psow - je razem ze szczeniakami i ich matkami i nie zdazylo sie, zeby warknela. Nie sprawdzali jak zachowuje sie w obrozy i na smyczy, ale dzisiaj sprawdza to :) Beda tez dzisiaj ukladac liste suczek do sterylizacji i wtedy jesli Frida sie na niej znajdzie bylaby jutro sterylizowana jesli mialaby isc do adopcji :) Wszystkiego dowiem sie okolo 19-20, jak bede dzwonic drugi raz do pani Wiesi :)[/QUOTE]


Cuuudowne wieści !!!! :-o

Link to comment
Share on other sites

Frida bedzie jutro sterylizowana :) Po sterylizacji - tydzien-dwa i mozna ja bedzie zabierac :)
Na smyczy chodzic niebardzo umie, ale mysle, ze sie nauczy. Jeszcze w razie czego zostaje Bogatynia i szkolenie dla niej tam (jakos najbardziej ufam Bogatyni a nie miejscowym szkoleniowcom, chyba, ze ktos zna dobrego szkoleniowca w Poznaniu lub okolicach?).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika9004']A ha :) Chyba, że tak :) w końcu z Poznania trochę drogi ...[/QUOTE]

Kawalek, ale po pierwsze ja i tak chcialabym sama odebrac sunke, a po drugie moj brat chetnie wybierze sie ze mna i pokieruje nawet za mnie, bo lubi takie misje jak jazda do Warszawy i z powrotem, wiec bez problemu sobie poradzimy :)
Jutro bede zamawiac dla sunki legowisko i rozmawiac w sprawie szkolenia w Poznaniu z Wesołą Łapką. Mam tez prosbe, czy jak ktos bedzie w schronisku, moglby mniej wiecej zmierzyc obwod szyi sunki, bo chcialabym jej obrozke kupic zanim przyjade... Glupio mi bylo prosic o takie drobiazgi pania Wiesie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='esperanza']ms_arwi chcecie szkolić u Doroty i Lidki?
Pozdrów je od nas (Justyna) i jayo (Dorota) :-)

Nie wiem, kiedy będziemy w schronisku, jutro zadzwonię do p.Wiesi i poproszę o zmierzenie Fridy.[/QUOTE]

O, znasz treserki z Wesołej Łapki? :D Bo ja wczesniej swoja Mie szkolilam gdzie indziej, ale nie bylam zbyt zadowolona, wiec tym razem wybiore inna szkole. W zasadzie to chcialabym, zeby Mia poszla razem z Frida na to szkolenie, przydaloby jej sie odswiezenie umiejetnosci i doszlifowanie ich. A Fridzie na pewno wspolna nauka pomoglaby zaklimatyzowac sie z nami i nasza sunka, no i moze poprzez wspolna nauke uczylaby sie szybciej (pewnie podpatrywalaby od Mii). To ja w takim razie zadzwonie jutro sama do pani Wiesi - dzwonilam dzisiaj, bo chcialam sie dowiedziec, jak Frida po zabiegu, ale telefon byl niedostepny, wiec nie udalo mi sie dodzwonic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']to co? to już postanowione??? ms_arwi, bierzesz ją???[/QUOTE]

Tak, prawde mowiac nie moge sie juz doczekac i najchetniej dzwonilabym co chwile do schroniska pytac o Fride... Chetnie tez pojechalabym po nia jak najszybciej, ale jako, ze dzisiaj miala byc sterylizowana, to postanowilam poczekac, az dojdzie do siebie, zamiast fundowac jej dodatkowy stres zmiany miejsca... Chociaz jak sobie pomysle ze ma byc tak zimno,a ona na dworze to... ech... same rozumiecie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika9004']Po sterylce to psiaki są w biurze, więc na razie aż tak zimno nie powinno jej być, ale po jakimś czasie znów będzie musiała iść do kojca :( i czekać aż ją odbierzecie :) I zgadzam się z Kaną ms_arwi jesteś wielka!! :)[/QUOTE]

Tak. chyba po dwóch albo trzech dniach sunia wraca do kojca :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika9004']Po sterylce to psiaki są w biurze, więc na razie aż tak zimno nie powinno jej być, ale po jakimś czasie znów będzie musiała iść do kojca :( i czekać aż ją odbierzecie :) I zgadzam się z Kaną ms_arwi jesteś wielka!! :)[/QUOTE]

Ojej, a teraz zapowiadaja takie ujemne temperatury... sama juz nie wiem... z jednej strony nie moge jej wziac od razu po zabiegu, zeby doszla do siebie... z drugiej tak zimno... Zadzwonie dzis do pani Wiesi i dowiem sie co u suni.
Poslanko juz zamowione, rozmawialam tez wstepnie z pania Lidka, ktorej opowiedzialam o sytuacji :) W polowie lutego pojdziemy na szkolenie :)

I wlasnie, ze nieduza jestem ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam.
Przepraszam za spam ale pilnie potrzebujemy wsparcia i deklaracji dla malutkiej sunieczki na łancuchu :(
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/177589-Mila-maA-a-ruda-GARNIE-SIAE-DO-CZA-OWIEKA-i-na-A-aA-cuchu-Daj-jej-ciepA-y-kAE-t-w-domu[/URL]
Będe bardzo wdzięczna chociaż za podnoszenie watku.
Dziękuję
Aneta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...