Jump to content
Dogomania

Przywiązany w lesie na mrozie czekał na śmierć. 16 MAJA ODSZEDŁ ZA TM :(


tayga

Recommended Posts

  • Replies 860
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

DZIEWCZYNY, CO SIE Z WAMI DZIEJE, NIE WOLNO WAM CHOROWAĆ ANI NIC ŁAMAĆ. MAMY DUŻO PRACY, NIE PRZERZEDZAĆ MI TU SZEREGÓW.!!!

ŻYCZĘ ZDRÓWKA.!!

JEDZIE WKÓTCE NIKUS DOWIEŻĆ RUSAŁKĘ. MOŻE JAK GO PIĘKNIE POPROSIMY TO OBFOTOGRAFUJE SKRZACIKA TEŻ I DA NAM NA WĄTEK. POPROSIMY A WIELKI KIKUS NIGDY NIE ODMAWIA.

komu szczeniorki rasy huski (bez znaczenia ale rodowodowe)

Link to comment
Share on other sites

Małżuś się zlitował nad blondynką :evil_lol:
wkrótce będą zdjęcia :lol:

Ogladałam je na wszystkie strony, smutny ten nasz Skrzacik. Ogonek spuszczony.
Jak on sobie biegał a my załatwialismy formalności to poszłam go zawołać i nic żadnej reakcji,
ani na wołanie, ani na gwizdanie, ani na machanie. Trzeba było podejść do niego i go zabrać. Na smyczy chodzi ślicznie, zadnych oporów, strachu przy zakladaniu obroży. Tylko ten brak reakcji na bodźce chyba wszystkie. Musi go Pan z hoteliku poobserwować.

Link to comment
Share on other sites

Muli strasznie zdjęcia nie chcą się ładować :mad:

Tayga jak zdrówko :lol::lol::lol::lol::lol:
też wydawało mi się wczoraj, że coś mnie bierze ale to chyba było tylko zmęczenie.

Wiecie jak podjechaliśmy wczoraj pod hotelik to Skrzatuś spał w bagażniku a na moich kolanach siedział mój piesio 3kg. I od razu wyskoczył z samochodu. Pan wyszedł przed hotelik zobaczył piesia i mówi
"jaki ten Skrzatuś mały :evil_lol::evil_lol:
I wtedy pokazaliśmy prawdziwego [B]Skrzata :lol: [/B]

Zostawiłam Skrzatusiowi dwa pluszaczki do towarzystwa a Pan pyta czy on może to zniszczyć ;).
Niszcz Skrzatuś, szarp ile wlezie musi wrócić Ci wigor. ;)
I jak na chwilkę Skrzat został sam w pokoju to pluszak chyba /tak mi się wydaje/ zmienił miejsce :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ona03']
Tayga jak zdrówko :lol::lol::lol::lol::lol:
też wydawało mi się wczoraj, że coś mnie bierze ale to chyba było tylko zmęczenie. [/QUOTE]
Dziękuję kochana... ale ze mną kiepsko. Choćby nie wiem co muszę jutro być na nogach.
Wpadłam tu zobaczyć fotki...
O 17 wróciłam z pracy, dzieciątko (183 cm wzrostu) zrobiło mi herbatkę i do wyra. Tak do tej pory leżałam - ja w środku, Nala (psica) po lewej, Nikusia (kicia) po prawej... i marzyłam... o takiej właśnie przyszłości dla Skrzatusia. W mięciutkim łóżeczku przy boku kochanego ludzia.

Link to comment
Share on other sites

Skrzat to wielki przystojniak, prześliczny Pies. Widać, że odżył na Taygowym jedzonku. Jeszcze trochę i będzie z niego prawdziwe cudo.
Tayga - wielkie dzięki za przywrócenie Skrzata do życia. Kuruj się Dziewczyno.
Belu - czy ten gips oznacza złamanie ręki? Jak to się stało? Czyżby Janka miała w tym jakiś udział :cool3:
Obie Dziewczyny - zdrowiejcie szybko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']o, to byłoby cudownie! Znaczy, ze nosem był popychany:) Ten pluszak[/QUOTE]

Ja sobie wyobraziłam, że w ząbkach przeniósł :lol:

Skrzacik podczas pielęgnacji nie chciał stać / w pomieszczeniach kręcił się cały czas dlatego do zdjęć był przytrzymywany :lol:/ i kusiłam go psimi ciasteczkami w pewnym momencie Skrzacik podskoczył troszkę żeby sięgnąć ząbkami ciacho a oczy i pychol tak mu się smiały ;).
Jedzonka i dobrego ludzia mu trzeba.

[B]Tayga [/B]może lepiej nie wychodź dzisiaj i wyślij synka :evil_lol: do Fuksa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Odi']

Belu - czy ten gips oznacza złamanie ręki? Jak to się stało? Czyżby Janka miała w tym jakiś udział :cool3:
Obie Dziewczyny - zdrowiejcie szybko.[/QUOTE]
Na szczescie to zwichniecie, :razz: lub niestety, peknięcie.:razz: Okaze sie za 10 dni na kontrolnym rtg.
Janka, to grzeczny piesek. Sama sie wyglebiłam.:evil_lol::mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...