Jump to content
Dogomania

Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM


Kana

Recommended Posts

Jeej dziewczyny dzięki!

Moj vet powiedzial że języczek w jakimś stopniu jest sparaliżowany bo jeżeli bylby zdrowy powinna go utrzymać buzi.
Dostalysmy antybiotyki na to wszystko.
Damy radę!
Byleby zdrowiala.

Dziewczyny przepraszam ale zmierzę ją za pol godziny bo teraz śpi i nie mam serca jej budzić...
Tyle przeżyla...
Zrobię zdjęcie.. ale tam prawie nic nie ma prócz szczątek ...
Ale zrobię.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co do historii ja wiem tyle co napisala pirania w pierwszym poście.
No plus do tego że sunia byla oglaszana w internecie przez pewien czas na trójmiejskich portalach.
Sunia jest bardzo kontatkowa. Nakolankowa. Uwielbia byc glaskana i blisko czlowieka.
To taka zabawko przytulanka.
Co do psiaków to się boi ale na kolanach potrafi być zazdrosna :)
Może mala zadziora? Nie wiem.
No co ja Ci mogę powiedzieć jak ona u mnie kilka godzin ;)

Link to comment
Share on other sites

Kana - z tym języczkiem to jest raczej tak jak dziewczyny mówią...jak psiak nie ma zębów to języczek nie ma oparcia i przez diurę wylata;) miałam takiego karzełka - psiaka i też mu tak ozorek wylatał...oprócz braku zębów miał i wadę zgryzu...już nie żyje niestety (*) pożył aż prawie rok w nowym domku...

Idź jutro do ciucholandu i kup na szybko na wagę śpioszki i jej załóż:)

Dzieki dziewczyny za rady!


potrzebna pomoc finansowa...niestety Kana ma oprócz tej malizny ma inną tymczasowiczkę - amstaffkę...no i nie ma kasy na leczenie suni i wydatki z tym zwiazane - więc gdybyście mogły poprosic na jakimś forum grzywek o wsparcie....

Link to comment
Share on other sites

jeżeli reflektujesz dysponuję i ciuszkami dla dzieci (śpiochy, pajace, sweterki... ) i manusanem....
używamy go notorycznie w pracy i w domu- to jest mydło chirurgiczne , antybakteryjne, świetne na grzyba (jedyne co pomaga mojemu psu jak coś mu sie dzieje w uszach- tych na spirolu nie ma szans żeby mu wlac bo szczypie- a z tym.... sam przychodzi ;) ) na skórę rewelka- wysusza wszelkie ropniaki i inne dziadostwo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Wiesz co do historii ja wiem tyle co napisala pirania w pierwszym poście.
No plus do tego że sunia byla oglaszana w internecie przez pewien czas na trójmiejskich portalach.
Sunia jest bardzo kontatkowa. Nakolankowa. Uwielbia byc glaskana i blisko czlowieka.
To taka zabawko przytulanka.
Co do psiaków to się boi ale na kolanach potrafi być zazdrosna :)
Może mala zadziora? Nie wiem.
No co ja Ci mogę powiedzieć jak ona u mnie kilka godzin ;)[/QUOTE]

Nie zadziora poprostu grzywek ktory broni swoich ciepłych kolanek i głaskanka tym bardziej że nie miała tego za wiele.

Link to comment
Share on other sites

czy ubranko nadal potrzebne? mam kurtke po Poli, nowiutka bo na Polke za duza byla, moze bedzie na na nia pasowala?

dlugosc plecow bez kaptura tj 32 cm razem z tym granatowym paskiem na koncu a bez 29,5

pod pachami ma 17 cm - rozstaw przednich lap

[URL=http://img10.imageshack.us/i/kurteczka.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/3963/kurteczka.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

boziu... :D Kana.. ależ cudo przytargała do domu ;)
Noo... co prawda Vega to to nie jest, no ale na pewno mniej nieśmiała jak ona ;)



[quote name='Monika z Katowic']Pozwolę sobie pobrać banerek.[/QUOTE]

Monika, masz za dużo banerków, jak Cię mod dorwie to pousuwa i karniaka jeszcze dostaniesz....

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny... Asior witaj kochana!

Zmierzylam sunie dopiero teraz bo ta spala do rana.

Dlugość suni to 30cm
W klębie ( w klatce tak? ) 40 cm w najszerszym miejscu.
Może ciut mniej.

Sunia waży nieco ponad 3,5 kg.

Calą noc ladnie wytrzymala...
A jaka radość byla kiedy rano wzielam moje mini mini szelki i poszlysmy na spacer!
Tańcowala skakala i biegala w kolko!
Chyba mnie polubila, strasznie się cieszy już do domowników i się nie boi.

Charakter ma cudowny... ale skórka..
W nocy musiala ją trochę rozdrapać bo na zadzie ma kilka ranek od drapania zapewne.
Fatalnie fatalnie po prostu..
Dzisiaj postaram się sąsiadkę z aparatem ściągnąć i zobaczycie dokladnie...

Monika jeszcze jeden maly usuń bo banerki muszą się mieścić w jednej linijce :diabloti:

A tymczasem wybaczcie... ile poprzytulać maleństwo!
W końcu to nie amstaff ale prawie :D
Szepnę jej trochę milych slówek od was i powiem jakie wy kochane!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Dziewczyny... Asior witaj kochana!

Zmierzylam sunie dopiero teraz bo ta spala do rana.

Dlugość suni to 30cm
W klębie ( w klatce tak? ) 40 cm w najszerszym miejscu.
Może ciut mniej.

Sunia waży nieco ponad 3,5 kg.

Calą noc ladnie wytrzymala...
A jaka radość byla kiedy rano wzielam moje mini mini szelki i poszlysmy na spacer!
Tańcowala skakala i biegala w kolko!
Chyba mnie polubila, strasznie się cieszy już do domowników i się nie boi.

Charakter ma cudowny... ale skórka..
W nocy musiala ją trochę rozdrapać bo na zadzie ma kilka ranek od drapania zapewne.
Fatalnie fatalnie po prostu..
Dzisiaj postaram się sąsiadkę z aparatem ściągnąć i zobaczycie dokladnie...

Monika jeszcze jeden maly usuń bo banerki muszą się mieścić w jednej linijce :diabloti:

A tymczasem wybaczcie... ile poprzytulać maleństwo!
W końcu to nie amstaff ale prawie :D
Szepnę jej trochę milych slówek od was i powiem jakie wy kochane![/QUOTE]

No grzywi się otwierają z czasem nei zdziwie się jak się zakochasz hihi. Ubieraj ją w takim razie na noc w ubranko z tych bawetłnianych pajacyków i stosuj kurację tj mówiłam to sie polepszy skóra. Ubranek na dwór sunia jak widać juz ma bo kombinezonik miniaga prześle a kurteczka od GameBoy powinna byc dobra. 40cm to chyba ma w klatce a nie w kłębie, w kłebie mierzy sie wysokośc psa ;) Zobacz co dziewczyny zaproponowały i napisz im na pw adresik bo im szybciej śpioch i manusan dotrze do ciebie to tym lepiej a ktoś tu proponował to.Wymiziaj Małą ode mnie.

Link to comment
Share on other sites

A może tak [B]Fortuna[/B] - rzymska bogini losu, przypadku, szczęścia lub [B]Jamila[/B] - znaczy piękna. Również chciałabym prosić o adres na priv (jeśli można), bo zakupiłam na allegro dwa polarki dla małej. Niestety nie umiem wysłać wzorów polarków. Pozdrawiam opiekunkę i małą ślicznotkę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...