Jump to content
Dogomania

Suka w typie LEONBERGERA przejechana traktorem -FUNDACJA EMIR


MARCHEWA

Recommended Posts

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

to ja mam kilka uwag....(dwie dosłownie)
Po pierwsze, nie w porządku jest, ze emir mówi "uratowa[B]liśmy [/B] ją w ostatniej chwili.... a gdzie jakieś info, ze przy ogromnym wysiłku innych dziewczyn spoza emira, co??? wg emira to pomoc nieudolna, ale gdyby nie to pies nadal był by siedział u tych ludzi, prawda...
po drugie, widzę,ze jak pani emir chce to potrafi się pięknie wysławiać nie używając wulgarnego języka.... można?? można, nie trzeba chlustać jadem na wszystkich :roll:

to tyle.. nie mogłam sobie darować, żeby tego nie powiedzieć.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']to ja mam kilka uwag....(dwie dosłownie)
Po pierwsze, nie w porządku jest, ze emir mówi "uratowa[B]liśmy [/B] ją w ostatniej chwili.... a gdzie jakieś info, ze przy ogromnym wysiłku innych dziewczyn spoza emira, co??? wg emira to pomoc nieudolna, ale gdyby nie to pies nadal był by siedział u tych ludzi, prawda...
po drugie, widzę,ze jak pani emir chce to potrafi się pięknie wysławiać nie używając wulgarnego języka.... można?? można, nie trzeba chlustać jadem na wszystkich :roll:

to tyle.. nie mogłam sobie darować, żeby tego nie powiedzieć.... :roll:[/QUOTE]

No suuuper, nie ma jak to wypowiedź osoby zorientowanej w sprawie i fachowca. Rozumiem Asior , że kończysz już te bazgranie po ekranie i walisz na interwencję w realu, o którą dziewczyny pytają. Napisz jak było. Czekamy !!!. Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

tadaaaaaam, jest i odsiecz.... czekałam na nią :D
zdziwiła bym się, gdyby jakiś emirowiec nie napadł na mnie za tą wypowiedź.. Wiesz z czym macie problem, z tym, jak ktoś mówi co myśli.. Przy niektórych tak się nie da... ;) Bo kto ma inne zdanie niż emir to od razu WRÓG!!!!!!! Trza go zniszczyć, zdeptać, wgnieść w ziemię
No cóż.. przyzwyczaiłam się ;) NADAL zamierzam mówić co myślę i co mi się nie podoba.. mam do tego prawo ;)
Wy "se" tam pomagajcie a ja będę tu dalej robić swoje.. pomagać zwierzętom na tyle na ile mogę nie mieszając przy tym nikogo z błotem ;) i nie wyzywając od idiotów , matołów i innych takich inwektyw..

a tak dla informacji .. za fachowca to bynajmniej się nie uważam, ja nie .... Inna ma monopol na nieomylność i fachurę ;)

Link to comment
Share on other sites

a.piurek, błagam czy naprawdę masz mnie za idiotkę.... :shake: niby formalnie on nie jest emirowcem, ale wszyscy wiedzą, że jest takim jak by nie zrzeszonym działaczem ;)
Nie pisałam tego żeby się z kimkolwiek kłócić, po prostu nie spodobała mi się wypowiedź p. E, i to powiedziałam, no trudno ja już tak mam.... walę prosto z mostu, bez obczajki i owijania w bawełnę.. To sprawia, ze mimo wszystko mogę spojrzeć na swoje odbicie w lustrze ;)
To tyle ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']Nie pisałam tego żeby się z kimkolwiek kłócić, po prostu nie spodobała mi się wypowiedź p. E, i to powiedziałam, no trudno ja już tak mam.... walę prosto z mostu, bez obczajki i owijania w bawełnę.. To sprawia, ze mimo wszystko mogę spojrzeć na swoje odbicie w lustrze ;)To tyle ;)[/QUOTE]

Ale dokładnie za to Cię bardzo szanuję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']tadaaaaaam, jest i odsiecz.... czekałam na nią :D
zdziwiła bym się, gdyby jakiś emirowiec nie napadł na mnie za tą wypowiedź.. Wiesz z czym macie problem, z tym, jak ktoś mówi co myśli.. Przy niektórych tak się nie da... ;) Bo kto ma inne zdanie niż emir to od razu WRÓG!!!!!!! Trza go zniszczyć, zdeptać, wgnieść w ziemię
No cóż.. przyzwyczaiłam się ;) NADAL zamierzam mówić co myślę i co mi się nie podoba.. mam do tego prawo ;)
Wy "se" tam pomagajcie a ja będę tu dalej robić swoje.. pomagać zwierzętom na tyle na ile mogę nie mieszając przy tym nikogo z błotem ;) i nie wyzywając od idiotów , matołów i innych takich inwektyw..

a tak dla informacji .. za fachowca to bynajmniej się nie uważam, ja nie .... Inna ma monopol na nieomylność i fachurę ;)[/QUOTE]

No cóż teraz zawołaj moda, żeby czyścił wątek. To Twoja specjalność. Przyszłaś trollować - masz do tego prawo. Jaki Ty miałaś udział w tej sprawie ? , teraz to chcesz nadrobić !? , bazgraniem, no ....możesz i tak. Skoro nic innego nie potrafisz, działaj..... nie możesz sobie darować ?... a podaruj sobie odrobinę luksusu ....

PS. Pozostawione psy uratują się same - po przeczytaniu Twojego posta - skoczą same za TM

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']No cóż teraz zawołaj moda, żeby czyścił wątek. To Twoja specjalność. [/QUOTE]

uuu coś Ci chyba nie wyszło ;) ze trzy razy może zgłosiłam post do moderatora :D
Tak więc próbuj dalej ;)


[quote name='Pies Wolny']Przyszłaś trollować - masz do tego prawo. [/QUOTE]

[QUOTE]Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje.[/QUOTE]
jeśli moje zachowanie i wpisy są antyspołeczne, to co można powiedzieć o wpisach waszej guru ;) (ja bym to nazwała dno i siedem metrów mułu )

i dalej idąc za wyjaśnieniem hasła:

[QUOTE]Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników [B]w celu ich ośmieszenia lub obrażenia[/B] (czego następstwem jest wywołanie kłótni) [B]poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów[/B] czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych.[/QUOTE]

czy ja ośmieszyłam szanowną panią, czy ja jej ubliżyłam :stupid: ciekawe czym?? Tym, że powiedziałam,że nie w porządku się zachowała :roll:.. że tak się nie robi???? Jeżeli ja jej ubliżyłam, to jak nazwać to co wypisuje wasza szefowa, co???
Jestem napastliwa??? he, dobre sobie.. gdybyś tu nie wlazł i nie zachował się jak obrońca uciśnionej to nie było by tej całej głupiej gadki....
MIAŁAM PRAWO WYRAZIĆ OPINIĘ PO OBEJRZENIU REPORTAŻU...

[quote name='Pies Wolny']Jaki Ty miałaś udział w tej sprawie ? , teraz to chcesz nadrobić !? , bazgraniem, no ....możesz i tak. [B]Skoro nic innego nie potrafisz[/B], działaj..... nie możesz sobie darować ?... a podaruj sobie odrobinę luksusu .... [/QUOTE]

jaki miałam udział?? niech pomyśle, a no taki, ze jak i większość na dogo śledziłam jej losy od pierwszego postu, martwiłam się, trzymałam kciuki za nią... Tak jak powiedziała wasza guru, mierzyłam siły na zamiary i skoro wiedziałam, zę pomóc jej nie mogę to siedziałam grzecznie i z zapartym tchem obserwowałam WASZE poczynania (aa sorki, najpierw była odmowa, potem poczynania)

no ale tak.. kolejny raz najlepszą obroną jest atak.." trza" najechać na przeciwnika, nie... nic innego nie potrafię, ale się mylisz... duuużo więcej potrafię ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']uuu coś Ci chyba nie wyszło ;) ze trzy razy może zgłosiłam post do moderatora :D
Tak więc próbuj dalej ;)





jeśli moje zachowanie i wpisy są antyspołeczne, to co można powiedzieć o wpisach waszej guru ;) (ja bym to nazwała dno i siedem metrów mułu )

i dalej idąc za wyjaśnieniem hasła:



czy ja ośmieszyłam szanowną panią, czy ja jej ubliżyłam :stupid: ciekawe czym?? Tym, że powiedziałam,że nie w porządku się zachowała :roll:.. że tak się nie robi???? Jeżeli ja jej ubliżyłam, to jak nazwać to co wypisuje wasza szefowa, co???
Jestem napastliwa??? he, dobre sobie.. gdybyś tu nie wlazł i nie zachował się jak obrońca uciśnionej to nie było by tej całej głupiej gadki....
MIAŁAM PRAWO WYRAZIĆ OPINIĘ PO OBEJRZENIU REPORTAŻU...



jaki miałam udział?? niech pomyśle, a no taki, ze jak i większość na dogo śledziłam jej losy od pierwszego postu, martwiłam się, trzymałam kciuki za nią... Tak jak powiedziała wasza guru, mierzyłam siły na zamiary i skoro wiedziałam, zę pomóc jej nie mogę to siedziałam grzecznie i z zapartym tchem obserwowałam WASZE poczynania (aa sorki, najpierw była odmowa, potem poczynania)

no ale tak.. kolejny raz najlepszą obroną jest atak.." trza" najechać na przeciwnika, nie... nic innego nie potrafię, ale się mylisz... duuużo więcej potrafię ;)[/QUOTE]

No to dziękuję jeszcze raz za to, że się przedstawiłaś, tym razem dokładnie. Zapamiętam na przyszłość. Na koniec jedna jeszcze konstatacja - jakim człowiekiem trzeba tak naprawdę być, żeby po obejrzeniu tego materiału stać ciebie było tylko na taki bzdet, ...nie mogę sobie darować..... taaak ....walisz ........a, co ze smrodem robisz ????

PS. Wolę kiedy nazywasz mnie "działaczem" ( choć to nie te czasy ) od Emira, niż gdybyś nazwała mnie swoim znajomym. Koalicja z Emirem daje wymierne efekty, koalicja z personą twojego pokroju tylko wstyd.

Link to comment
Share on other sites

Niesamowite, że chce się wam wytaczać działa ponownie i bez nowości. Jak by Anashar nie czyścił, to wszystko co piszecie już było... Chyba jednak bardziej kulturnie...
Nie szkoda wam prądu? Idźcie na wątek Krężla/Kostek albo znajdźcie sobie inny, nowy...
Tu stagnacja, suczydło zdrowieje, młode rosną, interwencji u dziada niet...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Asior']to ja mam kilka uwag....(dwie dosłownie)
Po pierwsze, nie w porządku jest, ze emir mówi "uratowa[B]liśmy [/B] ją w ostatniej chwili.... a gdzie jakieś info, ze przy ogromnym wysiłku innych dziewczyn spoza emira, co??? wg emira to pomoc nieudolna, ale gdyby nie to pies nadal był by siedział u tych ludzi, prawda...
po drugie, widzę,ze jak pani emir chce to potrafi się pięknie wysławiać nie używając wulgarnego języka.... można?? można, nie trzeba chlustać jadem na wszystkich :roll:

to tyle.. nie mogłam sobie darować, żeby tego nie powiedzieć.... :roll:[/QUOTE]

Asior-nie tylko ty tak myślisz;)

Link to comment
Share on other sites

Każdy widzi to, co chce zobaczyć...
A jesli pod tym "uratowalismy" nie miesci sie tylko Fundacja Emir? Tylko np wszyscy ludzie dobrej woli?
Rozumiem, że byłoby lepiej, gdyby Emir podczas tego wywiadu wyliczyła, najlepiej nickami ,zasługi poszczególnych osób,tak?A ona wolała zwrócic uwage widzów na fakt dreczenia zwierząt...niedobrze...
.Przeciez to był wywiad z powaznymi ograniczeniami czasowymi....Rozumiem,że wypowiedzi pana z TOZ-u nie budza takich emocji, bo powiedział baaardzo duzo i na temat...

A co do polszczyzny Emir.... Asior, sama to robisz, dlaczego odmawiasz innym tej "przyjemności" ? Ona tez ma prawo mówic, co mysli....W dodatku często tak sie składa, że nie mozna odmówic jej racji,jak popatrzy sie na wszystko bez emocji...

Link to comment
Share on other sites

gagatko, ależ ja nie mam nic do jej polszczyzny, ja mam ale do jej bluzgania i obrażania innych, do jej pogardzania innymi, o jej nie szanowania drugiego człowieka.. Do tego mam ale.... Ja owszem, mówię co myślę.. ale nie obśmiewam ludzi, nie ubliżam im, i nie uważam, ze jestem jedyną co ma racje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...