Jump to content
Dogomania

Kochany Grubcio już za TM........[*]


magdyska25

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wątek Grubcia śledzę, a jak coś nie dośledzę to mam zawsze info od Magdy. Postaram się jutro coś wpłacić. Czy wiadomo już co z tym guzem Grubcia? Pamiętam guza na nodze (niestety nie pamiętam jaki miał "charakter"), też urósł duży i Grubciowi gorzej się chodziło. Oby tylko go nie bolało.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]Dziękuję kochane dziewczyny, że się odzywacie tu na wątku i na pw do mnie.:loveu::loveu::loveu:
[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]Tak sobie myślę...
Jest prawdopodobne, że Grubcio nie znajdzie już nowego domu i "dożywa" teraz swoich dni cichutko w hoteliku. Nie będzie miał w życiu już nic więcej. Je (choć na karmę też brakuje), dużo śpi, niestety leku już nie ma... Nie wolno jednak się poddawać i trzeba walczyć o pomoc dla Niego. [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Umieszczam wszystkie wpłaty, które do tej pory trafiły do mnie w lutym.
[B]Są one umieszczone w 2 POŚCIE[/B], ponieważ w pierwszym już brakuje miejsca.

[B]WPŁATY LUTY:[/B]

* MagdaNS- 10 zł.
* Monika z Katowic- 30 zł.
* Malibo57- 100 zł.
* Magdyska25- 30 zł.
* Radek- 20 zł.
* Obraczus87- 10 zł.
* Kundelkowa Skarbonka- 70 zł.
* Aimez_moi- 30 zł.
* Ninti- 20 zł.

[B]Stan konta Grubcia- 320 zł.[/B]

Także co mam robić? Wpłacać na lek czy za hotel?

[B]NINTI[/B]- Twoją wpłatę podzieliłam na 2 (tak jak napisałaś) drugie 20 zł. jest zapisane w styczniowych deklaracjach.

[B]Dada[/B]- będziesz może w sobotę w schronisku? To bym podrzuciła rzeczy na bazarek dla Grubcia.

[B]MagdaNS[/B]- tak, Twoja deklaracja styczniowa (10 zł. + 30 zł. na karmę)- jest wpisana w pierwszym poście.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, jesteście na FB? Czy myślałyście nad tym, żeby zrobić Grubciowi wydarzenie na FB? Można by tam napisać, że deklarowicze się wykruszyli, że psiakowi brakuje na hotel, itd. Może parę osób, choć jednorazowo zasili Grubcia. Sama nie mam tam profilu, ale w dzisiejszych czasach FB to chyba najlepsze narzędzie promocyjne...

Link to comment
Share on other sites

Nie dopuścimy do tego, żeby pies został bez grosika. Nie Jego wina, że się urodził, że trafił do schroniska, że teraz niektórzy o Nim zapomnieli. A Ci co są to już na zawsze!

i kolejne wpłaty:

[B]* MARUDA666- 30 zł.
* JustynaZ87- 20 zł.
* jola_li- 20 zł.
* POKER- 40 zł.[/B]

[B]Zapłaciłam za hotel 300 zł.[/B]

w sumie [B]Grubciowy ma 130 zł.[/B] na swoim koncie. Jeszcze trochę i na lek będzie!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...