Jump to content
Dogomania

Szakal - jak wilczak, już w hoteliku. Znalazł dom! :D


Goś

Recommended Posts

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='logowanie_nie_dziala_gos']obraczus - bardzo dziękujemy!

gusia - gdzie zwykle występujesz? Może się na mieście ustawimy albo jak będziesz do Lemona jechała następnym razem?[/QUOTE]

Gos podeslij mi prosze numer konta :)

Gusia, miałam się o to zapytać już dawno, ale czy Ty może chodziłaś do LO na Dolną??

Link to comment
Share on other sites

Nie mów tak o Borysku - on już siedzi 3 godzinę na wybiegu -zjadł już w tym czasie całą szynkę od mojej teściowej bo próbuje go nią zwabić do kojca i nic:) Ambitny chłopak jest:) I czyścioszek :) A Szakal jeszcze nie wie, że do kojca się nie załatwia:(

Link to comment
Share on other sites

Piekny piesek widać że z każdym dniem wraca do niego życie.
Czekam z niecierpiwościa na wyniki badań (a co z jego uszkiem jeśli można wiedzieć) i możliwość spotkania na żywo,
Gos mam też pytanie do Ciebie i do wszystich:
Chciałbym jakoś pomóc i wystawić coś na bazarku, dlatego też proszę o przybliżenie mi tego tematu (jak, co i gdzie wystawiamy).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nightvolf']Gos mam też pytanie do Ciebie i do wszystich:
Chciałbym jakoś pomóc i wystawić coś na bazarku, dlatego też proszę o przybliżenie mi tego tematu (jak, co i gdzie wystawiamy).[/QUOTE]

O to ja jestem na bieżąco, bo zrobiłam moje pierwsze bazarki z rękopisami, które poszły tak dobrze, że miałam zamówienie na dogrywkę z kopiami, którą właśnie realizuję ;-):
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/177410-a-Moje-psie-nieboa-i-inne-wzruszenia-kopie-rAE-kopisA-w-B-Borzymowskiej-a-do-14-01-10[/URL] (reklama dźwignią handlu ;-))

Najpierw zajrzyj tutaj:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/112101-Nowy-REGULAMIN-Bazarku[/URL]

Sprzedawać można wszystko - jeśli nie jesteś pewien czy będzie zainteresowanie - spytaj starszych dogomaniaków to podpowiedzą.
Ważne - w tytule musi być data zakończenia (mnie na szczęście ktoś w porę zwrócił uwagę ;-))
Trzeba zrobić zdjęci, dokładnie obfotografować przedmioty, regularnie aktualizować pierwszą stronę najnowszymi licytowaniami.
Jak będziesz miał pytania to chętnie odpowiem :-).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...