Jump to content
Dogomania

1000 Ras psów??


Weo

Recommended Posts

[quote name='Weo']Wyjaśnie keendolee dlaczego bo mój amstaff ma kontakt z mniej żywiołowymi psami ja bernardyn czy spaniel i bardzo je lubi z kolei łajka to bardzo żywiołowy i nie wiem czy mój amstaff za nim nadąż[/QUOTE]

Normalnie mnie rozwalasz.
A twoim zdaniem ast należy do psów bardziej czy mniej żywiołowych?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Weo']według mnie to mało żywiołowy no przynajmniej mój kiler taki jest[/QUOTE]

I Ty twierdzisz,że znasz się na psach?Nie masz nawet bladego pojęcia o swoim psie a gdzie tu inne rasy????
Asty to sama energia,siła i wieczna zabawa.Bez wytchnienia mogą cały dzień ganiać się z dzieciakami,ciągnąć opony,zimą sanki,aportować ukochaną piłkę lub patyk,przeciągać sznur z innym ttb i nie mają dosyć!!!Lubią też poleżeć z ukochanym panem w łóżku,jak kanapowce,ale wystarczy im tylko jeden sygnał do zabawy i zrywają się na równe nogi.
Ile lat ma Twój pies i z jakiej jest hodowli?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinkmoon']Ja już wyjaśniam pojęcie księżycowy krajobraz: ponieważ, jak wiesz, Łajka była pierwszym psem w kosmosie, wrażenia z tamtej podróży przetrwały w genach rasy. Od tamtej pory każdy egzemplarz próbuje jak najbardziej upodobnić swój ogródek do Księżyca, np. wykopując kratery, itd. Każdy psiarz z doświadczeniem to wie! (może nie czytałeś, bo ta informacja jest tylko na szwedzkiej Wikipedii, w dodatku w lapońskim dialekcie)
[/QUOTE]
Zgłaszam Twoją kandydaturę do literackiej nagrody Nobla :lol:



[quote name='Weo']a co do łajki czy zachodniosyberyjska dogada sie z amstaffem[/QUOTE]
Nie, zachodniosyberyjska na pewno nie dogada się z amstaffem. Już raczej środkowosyberyjska, ale najlepiej, żeby to była łajka południowowschodniosyberyjska - wtedy gwarantuję, że będą się świetnie dogadywać. Razem sobie postróżują, szczególnie w zimowe noce, a rano odprowadzą dzieci do przedszkola.

Weo, [U]naprawdę nie możesz sobie przypomnieć [/U]przydomka hodowlanego swojego psa?

Link to comment
Share on other sites

wujaśnie kendolee parę rzeczy :
po 1 biega za czym popadnie czyli za piłkami i patykami
po 2 hodowla należała do rodziny kolegi a nazwa to jakiś psi pazur czy jakoś tak.
i do pikemoon twoja wypowiedź nie jest śmieszna nie jestem ignorantem ja tylko chciałem powidizć że to co mówił greven było troche głupie i nie właściwe.

Link to comment
Share on other sites

[quote]P.S. Nie macie przypadkiem wrażenia, że to troll? I świetnie się bawi naszym kosztem?[/quote]

Moja droga, jeśli ktoś tutaj się dobrze bawi... to na pewno ja :loveu:

Czy ktoś ma jeszcze jakieś uwagi w kwestii łajki, czy możemy przejść do pozycji 997? Zgodnie z numerem proponuję jakiegoś psa policyjnego, np. borzoja. Niestety nie wiem za dużo o tych psach, ale jeśli coś mi opowiecie, może napiszę jakiś artykuł i uda się go opublikować?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinkmoon']Moja droga, jeśli ktoś tutaj się dobrze bawi... to na pewno ja :loveu:

Czy ktoś ma jeszcze jakieś uwagi w kwestii łajki, czy możemy przejść do pozycji 997? Zgodnie z numerem proponuję jakiegoś psa policyjnego, np. borzoja. Niestety nie wiem za dużo o tych psach, ale jeśli coś mi opowiecie, może napiszę jakiś artykuł i uda się go opublikować?[/QUOTE]

ja Ci powiem bo sąsiad brata ma takiego :D

takie w łaty są i miłe bo widziałam jak machał ogonem ;D na pewno sympatyczny

Link to comment
Share on other sites

Co jak co ale Olka_Olga ma rację ja ten temat zaczynałem z pytaniem czy na świecie jest 1000 ras psów a skończyło sie na tym że nie mogę trzymać łajki i na tym skąd mam amstaffa ludzie popatrzcie na tytuł a i po pozycji 997 proponuje aby nr 996 zajmował Welsch corgi cardigan

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Tahoma]Weo nieważna łajka, corgi czy inne, zdradź mi inną tajemnicę. Jak przy Twojej wiedzy udało Ci się zdać maturę ? Dla mnie to mistrzostwo świata. [/FONT]
[FONT=Tahoma]Jeżeli ktoś twierdzi, że ma jakieś kompetencje w jakiejś dziedzinie i pisze podobne bzdury jak Ty, to może wywołać u osób troszkę obeznanych w danej dziedzinie rozstrój spowodowany bólem brzucha wywołanym niepowstrzymanym śmiechem lub gwałtowną chęć poszukiwania telefonu do najbliższego zakładu psychiatrycznego. [/FONT]
[FONT=Tahoma]I błagam, nie pisz więcej nic o psach, bo to co napisałeś dotąd jest poza wszelkim poziomem. [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...