Jump to content
Dogomania

Olka_Olga

Members
 • Posts

  437
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Converted

 • Biography
  uczniem
 • Location
  Sokołowiec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Olka_Olga's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Sprzedam D.Sumińska "świat według psa" - nigdy jej nie przeczytałąm, jest nowa, kupiona w księgarni. Cena 23 zł+7 zł przesyłka Labrador Retriever, Dr Bernard Duke wyd.Rea - 20 zł Bulterier Samson i ja, W.Borzestowski - 23 zł Na psa urok, Spencer Quinn - 20 zł Chet i Bernie na tropie, S.Quinn - 20 zł Sztuka ścigania się w deszczu, G.Stein - 20 zł Bella i Sebastian (tom I i II) - każda 5 zł Przewodni kkynologiczny - 8 zł Życie na trzy psy - 15 zł Poradnik pielęgnacji psów, A.Janowski - 15 zł
 2. Witam! Czy ktoś z Państwa wie, jak kupić karnet na oglądanie transmisji z ringów na Cruft's? Czy jest możliwość zapłacenia z konta w polskim banku?
 3. Gdyby ktoś zorientował się, że ma wolne miejsce dla jednej osoby+króliczego jamnika, bardzo proszę o kontakt!
 4. Myślę, że jeżeli chciałaby Pani zapłacić na wystawie, koszta byłyby wysokości opłat w drugim terminie. Najlepiej jest napisać do organizatorów, oni nie powinni zostawić Pani wątpliwości ;) Powodzenia! Chciałabym zapytać, czy ktoś miałby dwa wolne miejsca na Dortmund?
 5. Czy znalazłaby się jeszcze dwa miejsca na wyjazd na cruft?? Proszę o pomoc, informacje, kto miałby takowe?
 6. Czy znalazłaby się jeszcze dwa miejsca na wyjazd na cruft?? Proszę o pomoc, informacje, kto miałby takowe?
 7. widziałam informację o tej książcę w Moim Psie. Ta pozycja literacka ma zapoczątkować niezwyklą serię książek o podobnej tematyce. Będzie uczta!
 8. Gdzie mogę znaleźć zdjęcia z wyborów best in group 4 z soboty?
 9. Kurs Think Dog jest niezwykle przydatny, otwierający ludziom świat zachowania psów. Jego cena nie jest wygórowana, a ukończywszy go na pewno lepiej zrozumiesz behawiorystykę psów. Osobiście Ci polecam ten kurs!
 10. Jestem zwolenniczką Victorii S. ponieważ NIE popiera metod Millana! Głośno się im sprzeciwia, ma swój tok rozumiewania, którym kieruje się w szkoleniu psów i osiąga tym sukces. I bynajmniej nie jestem zła oglądając program z jej udziałem
 11. [INDENT]Tajemnice psiego umysłu Inteligencja psów Pozytywne szkolenie psow Najpierw wytresuj kurczaka Jak rozmawiać z psem Posłuszeństwo na co dzień Gra "wesołe ranczo" [/INDENT]
 12. Wchodzę do kiosku i proszę o gazetę "Mój pies". Pani ekspedientka podaje mi "Mojego kochanego psa". Zanim podziękowałam, przejrzałam gazetę i wzdrygnęłam się (chociaż dla pani sprzedajacej zachęcające i kuszące wydało się nadesłanie zdjęcia pieska i otrzymanie w nagrodę za publikacje 50 zł). Krzyżówka zamyka listę fatalnej zawartości ;)
 13. jak to "Nikt nie chce być złosliwy w stosunku do sąsiada"?! Od tego, czy podejmiecie kroki przeciw kolejnym atakom, zależą losy i życie biednych maluchów! Osobiście nie stawiałabym na siłę perswazji, a na pomoc władz.
 14. Bardzo dziękuję za rady! Dziś wybrałyśmy się na spacer - cała trójka mokra i brudna! Ale szczerze napiszę, że było świetnie. Wierzę, że te spacery zapewnią moim labkom rozrywkę i jeszcze bardziej się do siebie zbliżymy! Poproszę jeszcze o opinię - czy nauka komendy, na którą moje psy będą mogły wychodzić za bramę będzie dobrym rozwiązaniem?
×
×
 • Create New...