Jump to content
Dogomania

Olka_Olga

Members
 • Content Count

  437
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

About Olka_Olga

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Biography
  uczniem
 • Location
  Sokołowiec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Olka_Olga

  Książki - kupie / sprzedam / zamienie / poszukuje

  Sprzedam D.Sumińska "świat według psa" - nigdy jej nie przeczytałąm, jest nowa, kupiona w księgarni. Cena 23 zł+7 zł przesyłka Labrador Retriever, Dr Bernard Duke wyd.Rea - 20 zł Bulterier Samson i ja, W.Borzestowski - 23 zł Na psa urok, Spencer Quinn - 20 zł Chet i Bernie na tropie, S.Quinn - 20 zł Sztuka ścigania się w deszczu, G.Stein - 20 zł Bella i Sebastian (tom I i II) - każda 5 zł Przewodni kkynologiczny - 8 zł Życie na trzy psy - 15 zł Poradnik pielęgnacji psów, A.Janowski - 15 zł
 2. Olka_Olga

  CRUFT'S 2011 i ŚWIATOWA WYSTAWA W PARYŻU

  Witam! Czy ktoś z Państwa wie, jak kupić karnet na oglądanie transmisji z ringów na Cruft's? Czy jest możliwość zapłacenia z konta w polskim banku?
 3. Olka_Olga

  2xCACIB, Nitra/SK, 4-5.6.2011

  Gdyby ktoś zorientował się, że ma wolne miejsce dla jednej osoby+króliczego jamnika, bardzo proszę o kontakt!
 4. Olka_Olga

  2 X CACIB Dortmund 06-08.05.11

  Myślę, że jeżeli chciałaby Pani zapłacić na wystawie, koszta byłyby wysokości opłat w drugim terminie. Najlepiej jest napisać do organizatorów, oni nie powinni zostawić Pani wątpliwości ;) Powodzenia! Chciałabym zapytać, czy ktoś miałby dwa wolne miejsca na Dortmund?
 5. Olka_Olga

  CRUFT'S 2011 i ŚWIATOWA WYSTAWA W PARYŻU

  Czy znalazłaby się jeszcze dwa miejsca na wyjazd na cruft?? Proszę o pomoc, informacje, kto miałby takowe?
 6. Olka_Olga

  Crufts 2011 - kto jedzie lub che pojechać?

  Czy znalazłaby się jeszcze dwa miejsca na wyjazd na cruft?? Proszę o pomoc, informacje, kto miałby takowe?
 7. widziałam informację o tej książcę w Moim Psie. Ta pozycja literacka ma zapoczątkować niezwyklą serię książek o podobnej tematyce. Będzie uczta!
 8. Olka_Olga

  Lipsk 21/22. 08.2010

  Gdzie mogę znaleźć zdjęcia z wyborów best in group 4 z soboty?
 9. Olka_Olga

  Kurs think dog

  Kurs Think Dog jest niezwykle przydatny, otwierający ludziom świat zachowania psów. Jego cena nie jest wygórowana, a ukończywszy go na pewno lepiej zrozumiesz behawiorystykę psów. Osobiście Ci polecam ten kurs!
 10. Olka_Olga

  "Ja albo mój pies" TVN Style

  Jestem zwolenniczką Victorii S. ponieważ NIE popiera metod Millana! Głośno się im sprzeciwia, ma swój tok rozumiewania, którym kieruje się w szkoleniu psów i osiąga tym sukces. I bynajmniej nie jestem zła oglądając program z jej udziałem
 11. Olka_Olga

  Książki - kupie / sprzedam / zamienie / poszukuje

  [INDENT]Tajemnice psiego umysłu Inteligencja psów Pozytywne szkolenie psow Najpierw wytresuj kurczaka Jak rozmawiać z psem Posłuszeństwo na co dzień Gra "wesołe ranczo" [/INDENT]
 12. Olka_Olga

  „Mój Kochany Pies“ - nowy tytuł na rynku

  Wchodzę do kiosku i proszę o gazetę "Mój pies". Pani ekspedientka podaje mi "Mojego kochanego psa". Zanim podziękowałam, przejrzałam gazetę i wzdrygnęłam się (chociaż dla pani sprzedajacej zachęcające i kuszące wydało się nadesłanie zdjęcia pieska i otrzymanie w nagrodę za publikacje 50 zł). Krzyżówka zamyka listę fatalnej zawartości ;)
 13. Olka_Olga

  Bernardyn sąsiada zagryza n asze psy !!!

  jak to "Nikt nie chce być złosliwy w stosunku do sąsiada"?! Od tego, czy podejmiecie kroki przeciw kolejnym atakom, zależą losy i życie biednych maluchów! Osobiście nie stawiałabym na siłę perswazji, a na pomoc władz.
 14. Olka_Olga

  Uciekający problem

  Bardzo dziękuję za rady! Dziś wybrałyśmy się na spacer - cała trójka mokra i brudna! Ale szczerze napiszę, że było świetnie. Wierzę, że te spacery zapewnią moim labkom rozrywkę i jeszcze bardziej się do siebie zbliżymy! Poproszę jeszcze o opinię - czy nauka komendy, na którą moje psy będą mogły wychodzić za bramę będzie dobrym rozwiązaniem?
×