Jump to content
Dogomania

1000 Ras psów??


Weo

Recommended Posts

[quote name='Weo']1 Evl pytał się co wiem o łajkach i owczarku wschodnioeuropejskim,no co do łajki to mało mam info ale [B]jeśłi chodzi o owaczarki wschodnioeuropejskie to mam dużą wiedze no bo w sumie jest bardzo podobny do ON tylko jest większy i ma inne kolory[/B]
[/QUOTE]

Padłam.....:evil_lol:

Na razie, to się postaraj pisać zgodnie z ortografią i interpunkcją obowiązującą w języku polskim :razz: Przecinki mile widziane.

P.S. Jak myślicie, a czy ja też mogę napisać książkę o różnych rasach? W końcu miałam już sporo psów :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

przyznam że moja ortografia pozostawia wiele do rzyczenia a co do książki na sam pierw powiedz jakie rasy miałaś najlepiej skup się na tych rasach co miałaś.Bo ja w swojej karierze psiarza miałem 2 psy
1.Greyhound o imieniu kiler
2.Amstaff również o imieniu kiler
3.planuje dokupić sobie łajkę zachodnio syberyjską jeśli znacie jakieś hodowlę to piście

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Padłam.....:evil_lol:

Na razie, to się postaraj pisać zgodnie z ortografią i interpunkcją obowiązującą w języku polskim :razz: Przecinki mile widziane.

P.S. Jak myślicie, a czy ja też mogę napisać książkę o różnych rasach? W końcu miałam już sporo psów :razz:[/QUOTE]

Nie tylko Ty padłaś.Tak sobie czytam i oczom nie wierzę.Ulvhedin możesz a nawet powinnaś,ja też miałam ich kilka,więc połączymy siły i stworzymy dzieło.Co dwie głowy to nie jedna:)

Link to comment
Share on other sites

Jestem porażona tym ,co przeczytałam powyżej.
Proponuję więcej pokory i samokształcenia.Jak będziesz czytac wiecej książek np kynologicznych to może również podciągniesz się z ortografii i czytaniu ze zrozumieniem.

W chwili obecenej na rynku jest wiele świetnych pozycji kynologicznych-sytuacja naprawdę się poprawiła w przeciągu ostatnich lat.

Pytanie do założyciela tematu:jakie czasopisma kynologiczne prenumerujesz?ile przeczytałeś pozycji kynologicznych w swoim życiu?na ilu byłeś wystawach ,przeglądach,wykładach kynologicznych itp?

Na jakiej podstawie twierdzisz,że masz wielką wiedzę i kompetencje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JustynaJK']Jestem porażona tym ,co przeczytałam powyżej.
Proponuję więcej pokory i samokształcenia.Jak będziesz czytac wiecej książek np kynologicznych to może również podciągniesz się z ortografii i czytaniu ze zrozumieniem.

W chwili obecenej na rynku jest wiele świetnych pozycji kynologicznych-sytuacja naprawdę się poprawiła w przeciągu ostatnich lat.

Pytanie do założyciela tematu:jakie czasopisma kynologiczne prenumerujesz?ile przeczytałeś pozycji kynologicznych w swoim życiu?na ilu byłeś wystawach ,przeglądach,wykładach kynologicznych itp?

Na jakiej podstawie twierdzisz,że masz wielką wiedzę i kompetencje?[/QUOTE]

Bo mu się te pieski z wyglądu podobają, przecież już to napisał :)


Weo czy te pytanie do mnie były na poważnie :crazyeye: ja Ci mam podstawić wszystko na tacy????? ja książki pisać nie chcę , nie znam się na rasach... Gdzie moja wiedza do Twojej, bardzo dużej.

Link to comment
Share on other sites

ale ja żadnych pytań do GpoolCDL nie zadawałem a co do JUstynyjk to ponawiam pytanie czy ma jakieś info o tych przeglądach a co do pism kynologicznych to już mówiłem.Bardzo przydałby się tutaj Martens który w głownej mierze dał mi bardzo dużo porad

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weo']Bardzo dobry pomysł co do natatek ale jeśli masz jakieś info o wystwie we wrocławiu to wrzuć bo akurat tam mam najbliżej i co do studiów to znasz jakiś instytut we wrocławiu[/QUOTE]

[quote name='Weo']i gdybyś mógł to daj swój głos w mojej sondzie pt twoja ulubina rasa[/QUOTE]

[quote name='Weo']i jescze powiedz gdie w polsce jest hodowla owczarka wschodnioeuropejskiego[/QUOTE]

umiem czytać , nawet ze zrozumieniem ;)

Link to comment
Share on other sites

To muszę pogratulować kendolee kaukaza bo to jedna z mojich ulubionych ras a co do wypowiedzi taksa to te ceny nie są mojim wymysłem tylko cenami ustalonymi przez hodowców mój kiler kosztował 900zł więc niech się nie drziwi a z drugiej strony naprawde gratuluje kaukaza

Link to comment
Share on other sites

teraz se przpomniałem te pytania ale musisz zrozumieć że jestem bardzo ciekawski a patrząc na liczbę twoich postów myślałem że posiadasz okazałą wiedzę ale podkreślam że dobrze by było jakby martens dałby tu jescze kilka porad

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weo']3.planuje dokupić sobie łajkę zachodnio syberyjską jeśli znacie jakieś hodowlę to piście[/QUOTE]

Jak zamierzasz pisać książkę, to łajki nie kupuj, bo to pies, z którym trzeba pracować...dużo pracować :lol: A Ty jeszcze studia na będziesz miał głowie :roll:

Link to comment
Share on other sites

co do pracy z łajka ja rozumiem że mam studia ale wg mnie wysarczy dom z ogrodem ja mam ogród 110m kw więc powinien sie wybiegać co do kaukazów mój wujek go ma i nie narzeka a co do taksa ma metryke tylko muszę je poszukać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nemi']Jak zamierzasz pisać książkę, to łajki nie kupuj, bo to pies, z którym trzeba pracować...dużo pracować :lol: A Ty jeszcze studia na będziesz miał głowie :roll:[/QUOTE]


no to w sumie dobry pomysł, ja sobie opiszę Ibizan Warren Hound'a bo moi znajomi mają takiego . Po co mam go kupować i wydawać 1500 euro:)

Z każdym psem trzeba pracować. A pisać o czymś , z czym nie ma się kontaktu to jakaś iluzja . Książka nie może się opierać tylko na wikipedii ... Ma być innowacyjna i napisane przez autora (kompetentnego)od deski do deski !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...