Jump to content
Dogomania

1000 Ras psów??


Weo

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na sam początek wyjaśnie parę kwesti do uldevhin sąsiedzi nie będą zgłaszać skarg bo w mojej okolicy nie ma drobiu ale księżycowy krajobraz prosze mi to wyjaśnić.co do ogrodu to rzeczywiście to był głupi pomysł i chyba plany z łajką powinienem przełożć a co do taksa jeśli hodowca jest twoim kolegą to z pewnością po nirzszej cenie załatwi psa z metryką spacjalnie dla mnie i do GpoolCDL dlaczego rasę mam opisywać po wyglązie ja oceniam psy nie tylko ze względu na wygląd ale i na charakter oraz wymagania zwracam uwagę

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, nie bądźcie takie! Ładnie to się tak nabijać z kolegi o zacięciu naukowym? :diabloti:

Ja już wyjaśniam pojęcie księżycowy krajobraz: ponieważ, jak wiesz, Łajka była pierwszym psem w kosmosie, wrażenia z tamtej podróży przetrwały w genach rasy. Od tamtej pory każdy egzemplarz próbuje jak najbardziej upodobnić swój ogródek do Księżyca, np. wykopując kratery, itd. Każdy psiarz z doświadczeniem to wie! (może nie czytałeś, bo ta informacja jest tylko na szwedzkiej Wikipedii, w dodatku w lapońskim dialekcie);)

Weo, czyli Twój kolega hoduje amstaffy, opowiesz o tym coś więcej?

Link to comment
Share on other sites

Krajobraz księżycowy: znudzony pies w ogrodzie=zdemolowany ogród... ;)

Weo, spróbuj zrozumieć, nie masz najmniejszego przygotowania nie tylko do napisania książki, ale nawet nie do końca do kupna kolejnego psa. Odrobinę pokory... posiedź na dogo, poczytaj, masz szansę sporo się dowiedzieć i nauczyć, tutaj są naprawdę ludzie o olbrzymiej wiedzy.
A jak już zrozumiesz jak mało wiesz, to zaczniesz się uczyć, uczyć, uczyć... i może za klikanaście- klikadziesiąt lat rzeczywiście stworzysz wartościową pozycję. A na razie nie dziw się że trochę się z Ciebie... nabijamy....

Link to comment
Share on other sites

Pinkmoon twoja wypowiedź jest powalająca wyobrażam sobie wracam ze szkoły a w moim ogrodzie amstrong chodzi z amerykańską flagą a mój pies opsikuje mu noge a co do kupla od amstaffów to taki rodzinny biznes ma 2 suki i 1 psa na razie ma 0 szczeniaków ostatni mio był 3 miesiące temy ceny je psów to 1000-1300zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weo']chyba plany z łajką powinienem przełożć [/QUOTE]

No i to jest dobra koncepcja :multi:

Jak wybiegać łajkę z labradorem w ogródku --->[URL="http://nemisia.webs.com/apps/photos/photo?photoid=4940999"] krajobraz księżycowy[/URL] . Pies na zdjęciu to nie łajka, ale w sumie podobny, więc może być. Kratery z uwagi na bezpieczeństwo psów zostały czasowo zasypane. Wieczorem, po sesji psy były łaskawe wykopać nowe :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinkmoon']Dziewczyny, nie bądźcie takie! Ładnie to się tak nabijać z kolegi o zacięciu naukowym? :diabloti:

Ja już wyjaśniam pojęcie księżycowy krajobraz: ponieważ, jak wiesz, Łajka była pierwszym psem w kosmosie, wrażenia z tamtej podróży przetrwały w genach rasy. Od tamtej pory każdy egzemplarz próbuje jak najbardziej upodobnić swój ogródek do Księżyca, np. wykopując kratery, itd. Każdy psiarz z doświadczeniem to wie! (może nie czytałeś, bo ta informacja jest tylko na szwedzkiej Wikipedii, w dodatku w lapońskim dialekcie);)

Weo, czyli Twój kolega hoduje amstaffy, opowiesz o tym coś więcej?[/QUOTE]

lepszego opisu rasy, sama nigdy bym nie napisała:evil_lol:

Nie myślisz o jakiejś książce :evil_lol:?

Link to comment
Share on other sites

[quote]o do kupla od amstaffów to taki rodzinny biznes ma 2 suki i 1 psa na razie ma 0 szczeniaków ostatni mio był 3 miesiące temy ceny je psów to 1000-1300zł[/quote]

A w jakim mieście ten biznes?
Suki i pies oczywiście rodowodowe, prawda? Z metrykami?
Jak często są szczeniaki?
W jaki sposób twój kolega zajmuje się sukami w ciąży?Czy są pod stałą opieką weterynarza, jaką jedzą karmę? W jaki sposób kolega socjalizuje szczeniaki przed wydaniem? I jaki ma przydomek hodowlany?

;)

Link to comment
Share on other sites

biznes we wrocławiu ale przenosi się do zielonej góry co do suk są pod stał opiejką weterynaryjną, szczeniaki odrobaczone sprzedawane są w wieku 10-12 tygodni a co do metryk rodziców i nazwy hodowli to muszę sie kumpla spytać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Jesli bardzo głęboko marzysz o księżycowym krajobrazie, to polecam adopcje Kamyka z mojego podpisu... on potrafi taki stworzyć:

[url]http://img507.imageshack.us/img507/3900/p1110019va9.jpg[/url][/QUOTE]

w pracy przydałby mi się :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weo']No to już jest księżyc totalny a co do łajki czy zachodniosyberyjska dogada sie z amstaffem[/QUOTE]

No przecież znasz się świetnie na amstaffach,na wątku o rasach pisałeś,że to psy do stróżowania i opieki nad dziećmi,więc powinieneś wiedzieć jak reagują na nowe pieski w stadzie:)

Link to comment
Share on other sites

no rzeczywiście łajka należy do niedużych psów ale za to jak żywiołowych ale tak na marginesie prócz łajki jakiega psa byście mi polecili do ogrodu 110m kw ja mam 5 psów na liście
1 bull terier
2.owczarek wschodnioperopejski
3Husky
4 łajka rosyjsko-europejska
5 kaukaz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weo']jakiega psa byście mi polecili do ogrodu 110m kw ja mam 5 psów na liście[/QUOTE]

Jeśli to ma być pies w formie gustownej rzeźby lub odlewu z brązu - może być każdy z listy.

Żywy chyba żaden - a już z pewnością nie husky i nie łajka. Reszty nie znam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...