Jump to content
Dogomania

1000 Ras psów??


Weo

Recommended Posts

W wątku "Jaką rasę mam wybrać" Weo wydał polecenie...
[quote name='Weo']jeśli chodzi o moje kompetencje to przejdź do działu 1000 ras psów ?? gdzie z pewnością będziemy ciągnąvc naszą [B]konserwację[/B][/QUOTE]

... więc jestem, gotowa na [B]konserwację[/B], no ale w moim wieku i z moimi poglądami to już chyba tylko [B]konserwacja[/B] pozostaje, jeszcze dwa lata i trzeci krzyżyk na karku, a wiedzy o psach nie mam żadnej, nie mówiąc o doświadczeniu :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pinkmoon']Moja droga, jeśli ktoś tutaj się dobrze bawi... to na pewno ja :loveu:

Czy ktoś ma jeszcze jakieś uwagi w kwestii łajki, czy możemy przejść [B]do pozycji 997? Zgodnie z numerem proponuję jakiegoś psa policyjnego, np. borzoja.[/B] Niestety nie wiem za dużo o tych psach, ale jeśli coś mi opowiecie, może napiszę jakiś artykuł i uda się go opublikować?[/QUOTE]
Ja proponuję pinczera u mnie na osiedlu lata taki czarny podpalany, rzuca sie na każdego kogo zobaczy, będzie świetny w roli łapania uciekiniera :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Łe :( nie zdążyłem. Ale nie martwcie się jeszcze - Weo do nas wróci - może Weo1 - ale wróci :)

[QUOTE]...jeszcze dwa lata i trzeci krzyżyk na karku...[/QUOTE]
No nie no ekshumy takie i z ludźmi na poDziomie będą se godać lol, xD. OMG.

No ale żeby nie ofcić w poważnym temacie:
Jakiej rasy były Biełka i Striełka?
A Gagarin północnowschodniodolnokonstantynopollitański?

Link to comment
Share on other sites

Prześwietny temat, proszę o odbanowanie Weo, dawno się tak nie uśmiałam :D

A tak na serio, nie wierzę, że on ma 19 lat... A jeśli nawet ma, to matury raczej na pewno nie ma... Nie wierzę, żeby poziom polskiego szkolnictwa był tak niski. To nawet nie dno, a kilka kilometrów mułu w dół...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...