Jump to content
Dogomania

B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?


YBOT

Recommended Posts

YBOT, oczywiście, że pewnie wszystkich ucieszyłoby gdyby suńka mogła zostać u Was na stałe. Tylko ja nie do końca wiem czy z Twojego ostatniego postu (w tej opcji 2) wynika taka propozycja. Czy też chodzi o pobyt do końca leczenia (i oczywiście związane z tym większe Wasze związanie ze sobą), a po leczeniu dalsze szukanie domku?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja rozumiem ze kazdemu zalezy na suni- i na jej dobru- tu po prostu chodzi o podjecie rozsadnej decyzji dla dobra niej Samej i jej przyszlosci oraz jej DOCELOWEGO na zawsze DOMU.

Tu chodzi o madra przemyslana decyzje. Oprocz uczuc tutaj wchodza w gre tez nietsety finanse- nie jednorazowy wydatek...ale tez koszty przez cale zycie.
Kazdy sobie z tego zdaje sprawe i kazdy kto chce pomoc suni musi tez ten aspekt brac pod uwage.

Niunia jest specjalnej troski pieskiem.

YBOT-om trzeba dac rowniez czas na przemyslenie propozycji, i na odpowiedz na taki obrot sytuacji.Nie bojcie sie powiedziec jak sytuacja od waszej strony wyglada i co sadzicie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drabster']Wogóle przepraszam bardzo za takie zamieszanie:( :-([/quote]

przestan, jakie tam zamieszanie. Pewne rzeczy trzeba ustalic, uzgodnic a przy tym pogadac i juz.

Ja jestem ciekawa na jakie Ty zawody jezdzisz? :multi: Pokibicowalabym albo moze tez pouczestniczyla ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drabster'][URL="http://www.snela.com.pl/husky/fotogalerie/zawody_bydgoszcz_2005_2/pages/IMG_8365.html"]http://www.snela.com.pl/husky/fotogalerie/zawody_bydgoszcz_2005_2/pages/IMG_8365.html[/URL]
I tak to wygląda[/quote]

extra!!! oby Bordi mogla kiedys tak poszalec!!!! :loveu: A sedziowac tez by mogla, albo kibicowac i dopingowac swoj zaprzeg! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Kochani...my po prostu mamy takie zycie ze nie mozemy miec 2 psow...psa i kota tak.....i nad tym myslimy...oczywiscie, ze jezeli sie okaze ze sunia ma przed soba 6-12 miesiecy zycia bez rozrusznika....to moze ten czas byc z nami...ale wiecie....my po prostu nie myslelismy o 2 psach nigdy! dzis jakis tam pan doktor powiedzial ze w takim stanie piesio moze pozyc jeszcze baaaaardzo dlugo i zeby nie przesadzac,.....ze rozrusznik to juz na granicy absurdu....no nie wiem....poczekamy na jutrzejsza opinie dr Niziolka....Co do ruchu i aktywnosci - ja mysle ze niunia jest bardzo zywiolowa i ruchliwa, ale lubi tez poleniuchowac...i ze nawet jak Drabster by ja wozil ze soba itd itd to ona po prostu odpocznie kiedy bedzie chciala (= uwali sie gdzies w kaciku i podrzemie)....Gdybysmy tylko MOGLI...NIKOMU bysmy jej juz nie oddawali....w koncu minal tydzien z hakiem i zaczynam POWAZNIE zazdroscic Drabkowi tej niuni....:)...ale nas naprawde nie stac na 2 psy (i to wcale nie tylko finansowo)...moze kiedys ale nie teraz, nie przed ew. przeprowadzka i ew. nowa praca u obojga...jutro przedstawimy zdanie pana doktora i zastanowimy sie wszyscy co i jak....OKAY?

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie....moze inni naciagaja nas na kase tylko....a on powie ze w sumie...my mamy serca w gorszym stanie od niej:).....a z zostawaniem...ONA NIE ZOSTAJE SAMA....a jak wychodzimy z psami,(bo ona chodzi osobno) to siedzi zamknieta w pokoiku:) i jest spokoj, bo tam jest tylko lozko i 2 szafki:).....a teraz wszyscy niech sie modla za sliczna diagnoze weta:)...o 10.40 mamy wizyte!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja też liczę na Niziołka ale myślę,że dr Kurski też zna się na rzeczy.
Ale jak pisałam wcześniej, może NIziołek inaczej będzie widział leczenie.
Nie liczmy jednak na to,że suczka sama będzie wiedziała,ze nie może biegać i szaleć. Psy tak nie mają. Moja bokserka 11-letnia tak biegała z młodszym kolegą,że miała zapaść. Ja tez myslałam,że ma instynkt.
Niestety. Gdyby nie masaż serca i sztuczne oddychanie byłoby po niej.
To my musimy uważać za nie.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=darkgreen]NIUNIA JEST ZDROWA!!!!!:multi: [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=#006400]dr Niziolek rozwial watpliwosci!!!![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=#006400](przy okazji: pozdrowienia dla Pana Doktora!, bo na pewno tutaj zajrzy:):loveu: )[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#006400]Bordie miala dzis EKG i Echo Serca i wszystko jest super...Pan Doktor mierzyl wszystkie komory, tetnice, przeplyw krwi...okazalo sie ze:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#006400][COLOR=red]NIUNIA KIEDYS BYLA SPORTOWCEM-WYCZYNOWCEM i najprawdopodobniej PRZEBUDOWALA sobie SERDUSZKO! a teraz jest STOIKIEM[/COLOR]....zmiany w serduchu to dawne zmiany adaptatywne zwiazane z duza aktywnoscia (kiedys)! brak podstaw do leczenia!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#006400]HURAAAAAAAAAAAAAAAa!!!!![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#006400]jesli Drabster sie zgodzi, laleczka w piatek pojedzie do niego! do nowego domku!!![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#006400]dziekujemy Wujkowi A.Zielinskiemu :modla: za wplate 30 zl na antybiotyki....a dzisiejszy wydatek to 110 zl!!!! zmiescilismy sie![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Pan Doktor uwijal sie jak tylko umial i obejrzelismy cala sunie WEWNATRZ!!!! wszystko bylo mierzone i sprawdzane z normami, dostalismy wieeeeelka kartke z rozpiska co i jak....wszystkie dane EKG i echa serca ...wszystko w normach!!!!! jestesmy w kontakcie mailowym z panem Doktorem....wiec wszystko super...poza tym Pan Doktor ma znajomych wetow w Poznaniu u Drabstera - wiec bedzie dobrze!!!! a teraz wszyscy ladnie dziekuja Panu Doktorowi !!!!:Rose: :modla:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...