Jump to content
Dogomania

FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!


magdyska25

Recommended Posts

A co to Franio ma na grzbiecie..??gubi sierść..??Czemu tak smiesznie, plackami..??Nigdy nie mialam takich onkowatych psiakow i nie widzialam wczesniej, zeby to tak śmiesznie wyglądało:)
Franio ma chyba mniej skrzywiona głowkę...
Aniu..a juz nie musi jesc Franio w miseczce na podwyzszeniu, którą od nas dostał..??:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ana666']Franio tak linieje smiesznie a nie był wyczesany i temu tak wygląda... On dostaje jedzenie w misce na podwyższeniu bo tak mu jest duzo wygodniej, na zdjęciu to jest miska reszty psiaków i Franio im tez nie raz wyjada jak one zostawią ;)[/QUOTE]
Aa..no to rozumiem:) Smieszne te placuszki kudłate:)
Myślalam, ze juz moze Franio nie chce jesc z tej miseczki na podwyższeniu, bo ma taka glowinke, ze wyglada jakby sobie radził normalnie:) ale jeśli je z tamtej i jest mu wygodniej to super:) Mały łakomczuszek widze z chłopaka...Niech je...:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ana666']łakomczuch ale wybredny bardzo jest, je kaszankę, kiełbase puszeczkę ale tez nie każdą ale porcji rosołowych czy kurczaka z ryżem nie ruszy[/QUOTE]No wiadomo...księciunio Franciszek I:):) Juz w zyciu sie najadł co popadło pewnie, to teraz sobie chłopak troszkę powybrzydza:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ranias']Ależ ten nasz Franio ma serduszka wspierające :loveu:[/QUOTE]
A ma..ma:):)
Cioteczki, wujaszkowie, nie pamietam, kogo juz wpisywalam na watek, ale doszly nowe wplaty, wiec wypisze (jesli kogos wpisywalam juz wczesniej to sorki- dogo strasznie chodzi)
Monika z Katowic- 20 zł
ranias- 10 zł
Plicha- 30 zł
Haliza- 20 zł
malibo57- 50 zł
avii- 20 zł
iwka100- 20 zł
KarolinaB- 20 zł (za dwa miesiące)
wojtuś- 10 zł
Wszystkim kochanym cioteczkom i wujaszkowi wielkie dzieki za wpłaty dla naszego kochanego szczęściarza, a kolejnej cioteczce -kaikaicezar- tez przeogromne dzięki za kolejna deklaracje:):) Nasz Franciszek jest wyjątkowy i ma naprawde wyjatkowe szczęscie:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola^^']Pierwszy post uzupełniony :)
Mam nadzieje że wszystko sie zgadza i nic nie pokręciłam.[/QUOTE]
Na koniec miesiaca postaram się sparwdzic wszystko i porównać;):D Ale przeca musi byc dobrze:):);)
EDIT
Tolu, dlazego Iwke i halize wpisalas juz na styczen..??Nie....to sa wplaty za grudzien, ja je wypisalam wszystkie od początku grudnia, o czym uprzedzilam;) (dlatego moze wydalo Ci sie, ze się powtarzają)...musisz chyba poprawić;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Tolu, dlazego Iwke i halize wpisalas juz na styczen..??Nie....to sa wplaty za grudzien, ja je wypisalam wszystkie od początku grudnia, o czym uprzedzilam;) (dlatego moze wydalo Ci sie, ze się powtarzają)...musisz chyba poprawić;)[/QUOTE]

No pewnie dlatego zapisałam 2 razy i już za styczen, bo już miałam iwke i halize zapisaną za grudzień, już poprawiam...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To i ja się do mizianek dołączam, za uszkiem i w nosio całuska prosze dla Franusia:)
Anna666 nic nie pisze, zeby z ogloszen byly telefony...:( wygląda na to, ze naszym pieknisiem nikt się zbytnio nie inetresuje...a tego to kompletnie nie rozumiem;):)
Dziś wysyłam pieniazki na DT- 280 zł. Mam nadzieję, ze jutro będą na koncie, chociaż słyszałam ostatnio, że trochę te banki teraz szwankują...
A ja, tak przy okazji poprosze o świąteczne focie Franeczka:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KropeczkaJ']Wpłacałam dla Frania 40,- 21.XII. Przelew doszedł?[/QUOTE]Tak, tak, doszedł przelew, bardzo dziękujemy:):). Myślałam , ze zapisałam na wątku, sory..
DZis postaram sie zrobić rozliczenie wpłat i wydatków za ostatni miesiąc:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ranias']Deklaracja dla Frania za styczeń poszła dzisiaj :lol:[/QUOTE]Deklaracja jeszcze nie doszla:)
Sparwdzałam na peirwszej stronce, wszystko się zgadza, trzeba tylko dopisac wpłatę cioteczki Kropeczki(40 zł) i wydatek 280 zł (za domek w miesiacu styczniu).
Nie będę wiec tutaj sie powtarzała, tylko poprosze Tole o uzupełnienie tych dwoch "operacji" finansowych;)

Link to comment
Share on other sites

pieniadze za styczeń doszły-dziś przekazałam cioci
Franio czuje sie dobrze byłam na chwile z wizyta, sylwestra przezył spokojnie-mieszka na wsi wiec nie było az tylu wystrzałow a tak to sie nie bał jak juz jakies były ;)
[url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/464fe6c91f60e569.html[/url]
[url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5cb956b7dc296a77.html[/url]
[url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c7b24a576d53fe7c.html[/url]
franek jak zwykle sie krecił cały czas i ciezko mu zrobić fotkę bo to takie małe ADHD ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ana666']pieniadze za styczeń doszły-dziś przekazałam cioci
Franio czuje sie dobrze byłam na chwile z wizyta, sylwestra przezył spokojnie-mieszka na wsi wiec nie było az tylu wystrzałow a tak to sie nie bał jak juz jakies były ;)
[url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/464fe6c91f60e569.html[/url]
[url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5cb956b7dc296a77.html[/url]
[url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c7b24a576d53fe7c.html[/url]
franek jak zwykle sie krecił cały czas i ciezko mu zrobić fotkę bo to takie małe ADHD ;)[/QUOTE]Mordzia nasza piękna, kochana!!!:):) Sliczny jest i "wypasiony":):) Bródka siwieje...ale co tam bródka:):) Dzieki za foteczki:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...