Jump to content
Dogomania

Staszek z dworca w końcu dotarł na stację DOM STAŁY!!! Dziękuję wszystkim !!!


obraczus87

Recommended Posts

[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Brakuje 70zł stałych deklaracji!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]STAŁE:
[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]- Randa - 100zł[/B]
[B]- czerda - 20 zl[/B]
[B]- Plicha - 25 zł[/B]
[B]- Aga-33-76 - 10 zł[/B]
[B]- malibo57 - 50zł (kwiecień)[/B]
[B]- ladyiga - 30zł[/B]
[B]- Vasco - 20 zł[/B]
[B]- Bjuta - 5 zł[/B]
[B]- Majki1510 - 10 zł[/B]
[B]- Dora - 10 zł[/B]

[B]RAZEM: 280zł[/B]

[B]JENDORAZOWE: [/B]
[B]- Poker - 20 zł[/B]

[B]RAZEM: 20zł[/B]

[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='obraczus87']ELIK, na wizycie była osoba, do której mam zaufanie. Problemów z zachowaniem człowieka nie można wyczuc po jednej rozmowie. Jednak Hania sprawiała wrażenie osoby odpowiedzialnej. Wasze zdanie brałam pod uwagę, ale wybacz. Gdyby nie zdanie mamy Jagody nt. wzięcia Haśko, pies byłby u Nich na DT. Tak więc wybacz...[/QUOTE]
Sory to raczej Ty wybacz, nie widzę związku pomiędzy sprawą Haśko i tym, że nie przyjęłaś do wiadomości mojego zdania na temat obecnej opiekunki Staszka. Po tamtej właśnie historii miałam konkretne zdanie na jej temat i napisałam Ci co o tym myślę.
Jak widać nie mam o niej dobrego zdania, nie mam więc powodu, żeby stawać w jej obronie i daleka jestem od tego. Jeśli tego nie zauważyłaś, to powiem, że pisałam tylko i wyłącznie w trosce o dobro psa.
Zdawałam sobie sprawę z tego, że swoja wypowiedzią mogę narazić się na różne niezbyt miłe uwagi, ale nie dbam o to, myślę, że w tej chwili własne ambicje należy odłożyć na bok. Staszek cały czas cierpi i teraz najważniejsze jest znaleźć mu spokojne lokum i wyleczyć go, a dopiero w dalszej kolejności myśleć o jego socjalizacji i ewentualnej pracy z odpowiednim przewodnikiem. Z chorym psem nikt nie będzie chciał pracować.

[quote name='obraczus87']...Na wątkach nie jest wszystko napisane. Nie masz zielonego pojęcia co mną kierowało. Tym bardziej, że z Hanią rozmawiałam bardzo długo, tak samo jak osoab, która wizyte przeprowadzała. Psem nie jestm i nie wiem co w Nim siedzi. U Aliny nie wykazywał agresjii. U Hani wykazuje. Od czwartku wieczór niczego innego nie robie, tylko szukam Mu miejsca. Wiec nie pisz o opluwaniu itd bo to Ds opluwa mnie, a nie odwrotnie...[/QUOTE]
Nie wypowiadam się odnośnie tego co jest napisane na wątku, co która której mówiła, bo to nie ma absolutnie żadnego znaczenia dla dobra psa. To są dwie różne sprawy i odnośnie tego co kto i kiedy powiedział, a czego nie powiedział, nie wypowiadam się, bo faktycznie nic na ten temat nie wiem. Choć jeśli chodzi akurat o opluwanie, to obecnej opiekunce Staszka nieźle się oberwało, po części słusznie.

[quote name='obraczus87']...Więc [B]nie pisz o dzieleniu winy na dwie[/B]. jeśli chcesz, wyśle Ci cała moją korespondencję z Hania. Wtedy możesz powiedziec cos więcej. Zawsze śmieszą mnie wypowiedzi osób, które na wątku w ogóle nie bywają, a nagle mają tyleeee do powiedzenia :)
A może Ty Elik masz namiary na dobry Hotelik??[/QUOTE]
Chyba zbyt dosłownie mnie zrozumiałaś - dzielenie winy na dwie, to wcale nie znaczy po połowie :)
A co do tego bywania na wątku i śmieszenia, to powiem Ci, że bywam na wielu watkach, na wątku Staszka także. Nie zawsze włączam się do rozmowy, ale niewiele już mnie na dogo śmieszy.
Ogólnie źle mnie odebrałaś, jako atak, a byłoby to ostatnie, co zamierzałabym.
Wydaje mi się, że jeśli Staszek ma w przyszłości być szczęśliwym psem, to najpierw trzeba go wyleczyć, potem socjalizować, a dopiero potem szukać odpowiedniego domu z osobą o mocnym, dominującym charakterze.
Jeśli oferta Aliny jest nadal aktualna, to myślę, że tam Staszek ma szanse się wyciszyć i być leczony.
Zdaje sobie z tego sprawę, że to wiąże się z kasą, ale czy na dogo jakaś akcje nie wiązała się z forsą ?
Jeśli poczułaś się urażona, to niepotrzebnie, bo nie było nic obraźliwego w moich słowach. Znam Twoje poczynania, zapewne nie wszystkie, ale i tak Cię podziwiałam i mam nadzieje, że tak zostanie.

Ja mogę dołożyć 20 zł/m-c - skromnie, ale mam już sporo deklaracji miesięcznych i chcę być słowna, a nie chce pójść na żebry :)

Link to comment
Share on other sites

Kochane Cioteczki!

nie da się przewidzieć wszystkiego, gdyby tak było, to Staszek nie trafiłby na dworzec na początku swojej drogi pod górkę :)

Wątek psa z kartonu śledzę od samego początku, były radości, a od kilku dni jest zgrzyt i nerwy. Życie takie jest i już , na początku wszyscy się skrzyknęli i udało się zabrać psa z dworca, teraz potrzeba dwa razy tyle osób i chęci i działania, by znaleźć miejsce dla tej istotki. Z psa miziastego stał sie trudnym , chorym agresorem. Jego aktualne zachowanie , to krzyk o pomoc.
Uważam, że najlepszy byłby DT osoby doświadczonej, by zobaczyć co naprawdę z tym psem się dzieje, a o taki do najtrudniej. Ból wg mnie również może byc decydujący jeśli chodzi o agresje Staszka.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Elik za wyjasnienie ;) łapie dzisiaj wszystkich za słówka, całkowicie niepotrzebnie. Przepraszam Cię.

oczywiscie psiak musi zostac wyleczony. Przeciez nie chce Go oddac do domu bez wyleczenia Jego łap. Dom pojawił sie wczesniej, przed wykonaniem RTG.

W kazdym badz razie co myslicie o Hotelu w Sławkowie?? Czy opcja ewentualnego pobytu tylko na miesiac wchodzi w gre??

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Hania.

Niestety nawet nie wyobrażacie sobie ile "dobrych" dusz z Dogo chciało pomóc Hani. Tak właśnie Jej pomogło, że wyszło jak wyszło. Mniejsza z tym.

Staszek dzisiaj zostanie zaszczepiony p.wirusom. Ma tez miec zrobione badanie krwi, tylko ja nie wiem czy po szczepieniu można badac potem krew?? ;/

Kochani, zadzwoncie proszę do Hoteli, które znacie (Hoteli, które sa w stanie pomóc Staszkowi wyzdrowieć, a potem pracować z Nim). Zapytajcie czy za taką kwotę przyjmą psa, nawet po świetach. Plissss zróbcie to dla mnie.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]STAŁE:
[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]- Randa - 100zł
- czerda - 20 zl
- Plicha - 25 zł
- Aga-33-76 - 10 zł
- malibo57 - 50zł (kwiecień)
- ladyiga - 30zł
- Vasco - 20 zł
- Majki1510 - 10 zł
- Dora - 10 zł
- Anja 2201 -10zł
-Bjuta 5zł

JENDORAZOWE:
- Poker - 20 zł
- NiJaSe -5zł[/B]
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Dzięki Elik za wyjasnienie ;) łapie dzisiaj wszystkich za słówka, całkowicie niepotrzebnie. Przepraszam Cię.

oczywiscie psiak musi zostac wyleczony. Przeciez nie chce Go oddac do domu bez wyleczenia Jego łap. Dom pojawił sie wczesniej, przed wykonaniem RTG.

W kazdym badz razie co myslicie o Hotelu w Sławkowie?? Czy opcja ewentualnego pobytu tylko na miesiac wchodzi w gre??[/QUOTE]
Nie patrz na to, patrz na serce :) Ważne jest to, żeby się chcieć dogadać.
Czy chodzi o ten Sławków na Śląsku ?
Nie wiem czemu kizimizi nie ujęła w zestawieniu wpłat mojej deklaracji :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Nie patrz na to, patrz na serce :) Ważne jest to, żeby się chcieć dogadać.
Czy chodzi o ten Sławków na Śląsku ?
Nie wiem czemu kizimizi nie ujęła w zestawieniu wpłat mojej deklaracji :razz:[/QUOTE]

Tak tak o ten sam :)

Ważne, że ja ujełam Twoją deklaracje ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='punk']50 zł deklaracji stałej.
Mam nadzieję, że Staszek szybko znajdzie prawdziwy dom. Czy nr konta aktualny?[/QUOTE]


No i sie poryczałam :( ze szczęścia.......

Im więcej pieniązków tym lepiej. Tym bardziej, że musimy powalczyć o Jego zdrówko! jesteście wspaniali!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...