Jump to content
Dogomania

Czarujący Czarek czy na pewno ma dom?


Rybka_39

Recommended Posts

Niestety, zdjęć nie będzie. Zostałam poproszona przez p. kierowniczkę schroniska, by ich na razie nie publikować. Zresztą, są robione zza ogrodzenia, więc niewiele widać. Czekamy na wizytę ze schroniska, która ma się odbyć w przyszłym tygodniu. Mam nadzieję, że wtedy coś więcej będę wiedzieć:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='leonarda']Już wróciłam z "wyprawy". Nie jestem załamana, to już coś. Szkło na działce uprzątnięte. Ale... Czarek wyglądał na nas, zaszczekał parę razy, bardzo chciał, by ktoś do niego poszedł. Niestety, jest dalej wewnątrz "domku" uwiązany na łańcuchu..:(
Zdjęcia wrzucę po południu.[/QUOTE]

:( ja też uważam, że lepiej miał w schronisku, bez łańcucha.... to niedopuszczalne.

Powinniśmy porozmawiać ze schroniskiem, Fundacja, aby zmienić niektóre zapisy umowy adopcyjnej schroniskowej, w tym bezwzględny zakaz trzymania psa na łańcuchu.

Link to comment
Share on other sites

łancuch to nic zlego jesli pies jest w budzie tylko okreslony czas np na noc kiedy nie ma kogos a ploty niepewne..(co nie powinno byc) ale caly czas nie lepiej zrobic kojec albo bde czemu on wlasciwie jest uwieziony?? ma im pilnowac??;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blood']łancuch to nic zlego jesli pies jest w budzie tylko okreslony czas np na noc kiedy nie ma kogos a ploty niepewne..(co nie powinno byc) ale caly czas nie lepiej zrobic kojec albo bde czemu on wlasciwie jest uwieziony?? ma im pilnowac??;([/QUOTE]

Ja uważam, że łańcuch nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem. Z tego rodzi się potem tylko agresja psa.

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem za ale mylisz sie znam wiele psow czy pamietam ze wsi psy ktore byly na lancuchu zadne z mi znanych nie wykzywalo agresji czy to do innych zwierzat czy do ludzi agresja rodzi sie ze zlego wychowania badz wogole predyspozycji psychicznych psa znam wiele psow ktore mieszkaja w bloku i staly sie agresywne i takie w domach z ogrodem.....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...