Jump to content
Dogomania

Pirat - Ślepy staruszek bez oka odszedł za TM ['] :( !


_bubu_

Recommended Posts

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Piracik już nie czeka :( Wczoraj w dzień jeszcze czuł się dobrze , wieczorem dostał biegunki i wymiotował. Rano znaleziono go martwego w lecznicy :placz: Nie wiemy co się tak naprawdę stało. Tak mi przykro Piraciku :( ['] Wczoraj miałam go odwiedzić ale nie zdążyłam dojechać przed zamknięciem lecznicy :(

Link to comment
Share on other sites

to niemożliwe;(;(a taka bylam pewna,ze wyzdrowieje i znajdzie wspaniały domek.Dlaczego tak musi być?Dlaczego ktos go przywiązał do tego cholernego drzewa skazując na cierpienie?Czemu nie mógł być szczęśliwy jak inne psy?zasługiwał przecież na bycie kochanym........;(;([*]

Link to comment
Share on other sites

:,( popłakałam się, tak strasznie mi przykro,że Pirat odszedł i że nie znalazł przed tym domku. Koi troszkę smutek fakt,że miał dobrą opiekę i tyle troskliwych pomagających mu ludzi. Mam nadzieję,że teraz za tęczowym mostem jest mu już tylko lepiej,znalazł spokój,ciepło i ukojenie... i może spotkał mojego Baksika?... będzie miał przyjaciela za TM
a tak na marginesie to co teraz stanie się z wątkiem Pirata? zostanie,czy będzie usunięty? pytam,bo jestem tu dosyć nowa i nie wiem co się dzieje z wątkami piesków,które odchodzą...

Link to comment
Share on other sites

[B]Straszna wiadomość :( (dopiero niedawno znalazłem jego wątek a tu...) i jeszcze w chwili, gdy usłyszałem wyrok dotyczący mojej Tymczaski Izy :placz: się chce :shake: :mad: na to życie :Dog_run::lilangel: i do :bye: :-([/B]
[B]:candle::candle::candle:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...