Jump to content
Dogomania

Rudolf już w nowym domku! Szczęścia mały...


Karolcia_ko5

Recommended Posts

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Karolcia_ko5']Ok jasne ;)...
Renato a powiedz mi twoje psiaki też są opłacane, nie doszukałam się na wątakach, dużo stronic..[/QUOTE]
Tylko niewidomy Antoś jest opłacany przez prywatną osobę.Reszta-adoptowana z dogo:loveu:
Pani chce,żeby Antoś był już u mnie na dożywociu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolcia_ko5']Myślę, że na konto schroniska konińskiego będziemy zbierać kasę............. ?[/QUOTE]
Karolinko,a nie lepiej jakby któras z Was zbierała?Tak przecież robią dziewczyny.Chodzi o to,żeby nie dokładać dodatkowej roboty schronisku w pilnowaniu terminu i wpłat do dt,a także jak wiemy,różnie bywa z płatnościami i może trzeba będzie przypominać komuś kto nie wpłacił.Myślę,że schronisko nie ma na to czasu.Niech się lepiej ktoś z nas tym zajmie

Link to comment
Share on other sites

Rudolfik dzisiaj mnie trochę zadziwił swoją osobą... Ostatnio jak byłam w schronisku to był taki "wrak", tzn leżał non stop zmarznięty, nie zwracał jakoś szczególnie uwagi na ludzi. A dzisiaj dostał trochę smakołyków, sam przychodził i podstawiał się do głaskania, połaził sobie trochę i poszczekał. Siedzi w budynku na korytarzu, jest tam dość ciepło, więc w skrócie wszystko ok :)

Link to comment
Share on other sites

Biedny Rudolfek..przyciagnelo mnie jego imie bo sama mam psa Rudolfa.Taki biedaczek nie moze byc w schronisku wyciagajcie go jak najszybciej.Ja z doswiadczenia wiem,ze z ludzmi deklarujacymi kasę jest różnie.Najczesciej trzeba bardzo finansow pilnowac i upominac sie o pieniadze wiec chyba lepiej zeby ktoras z was zbierala to na prywatne konto ale to jak tam wygodniej:)Ja jednorazowo postaram sie cos dorzucic...w gore!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...