Jump to content
Dogomania

Pracownicy schroniska z Siedlisk koło Ełku....


mala_czarna

Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL]http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091206/REG30/297670788[/URL]

Przeczytajcie...filmu nie ogladałam...podobno jest drastyczny...
Wg mnie takie zachowanie to horror.
Jesli nie mozna poradzić nic innego zawsze można popraosic weta o podanie srodków uspokajajacych..
(tak zrobiłysmy z Simona z podpisu).
Dla mnie to bezduszne draństwo..

Link to comment
Share on other sites

Prowadzenie psa na chwytaku jest nie miłym widokiem, zwłaszcza gdy pies sie wije , wyrywa....ale to jest codzienność schronisk!!Jest to potworny widok, który już nie raz widziałam podczas łapanki-u nas podajemy od razu środki uspokajające, ale to sa koszty...
Faktem jest iż mężczyzna ten nie powinien, psa tak daleko ciagnąć skoro pies był po wypadku. Nie wiem dlaczego nie wziął go na ręce, ale pies mógł gryżć z bólu i z szoku...i może dlatego uzyto chwytaka....ehhh:(
Nie pochwalam oczywiście tego co zostało pokazane.

Bardziej zastanawia mnie fakt , dlaczego pies z podobno połamana miednicą siedzi w zimnym , mokrym kojcu...:shake::-(

Link to comment
Share on other sites

[url]http://forum.wspolczesna.pl/Makabra-chorego-szczeniakaCiagneli-rannego-i-przerazonego-psa-po-chodniku-Najnowsze-informacje-Uwaga-drastyczny-film-t21982.html[/url]

Na tym forum poruszony jest ten temat. Przeczytałam, że ktoś zdecydował się zaadoptować psa, jednak na razie nie ma informacji czy pies opuścił schronisko.
Jestem z Ełku o całej sprawie dowiedziałam się wczoraj z gazety. Napisałam do animalsów, do TOZ - tylko TOZ odpisał, sprawą miał się zająć oddział w Ełku, ale nawet w reportażu nikt z ełckiego TOZ nie wypowiedział się...
Widziałam reportaż w tv, podobno schronisko pokazano od "lepszej strony", wygląda o wiele gorzej, sam fakt, że znajduje się przy wysypisku śmieci mówi dużo za siebie... ja nigdy nie miałam odwagi by tam pojechać, nie potrafię to ponad moje siły.
Poczekam do jutra, może odezwie się osoba, która chciała zabrać pieska. Nie wiem co robić, mam go cały czas przed oczami - smutne oczy, okropną klatkę, brak koca itp.
Mam 4 zwierzaki, małe mieszkanie, ciągle pytam znajomych czy ktoś zdecyduje się na zabranie pieska. Wiem, że on tam nie może być, muszę działać. Czy ktoś może mi pomóc załatwić tą sprawę jak najszybciej, może ktoś chce zaadoptować tego psa i ma warunki do tego. Proszę o wszelkie informację na priv. Jeśli ktoś chce przygarnąć tego pieska i jeśli on jeszcze jest w schronisku to mogę się po niego zgłosić i zapewnić mu dom i opiekę do momentu odbioru.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Mam nadzieje ze po wiadomosciach w TVN ktos wezmie sunie[/QUOTE]

Też mam nadzieję, ale jak do jutra nikt się nie zgłosi?? W Ełku jest strasznie zimno, a tam była klatka, beton bez koca, bez czegoś do ogrzania... proszę popytajcie znajomych... jeśli ktoś może go wziąć to niech do mnie napisze.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny koniecznie trzeba coś zrobiś ! Ta biedna sunieczka leży w tym boksie na betonie i widać przerażenie w jej oczach .Przecież to jeszcze psie dziecko ! Ona nie może tam zostać !!! Może jakis DT ? Albo hotelik ? Trzeba się ,przede wszystkim dowiedzieć czy ktoś nie jest już może na poważnie zainteresowany adopcją sunieczki...Może po tych wszystkich reportażach zgłoszą się jacyś dobrzy ludzie...Nie możemy tego tak zostawić! A ten buc który potraktował tak sunieczkę to nawet na śmieciarza się nie nadaje...KOGO oni w tych schroniskach zatrudniają !!!Czasami wstydzę się,że jestem człowiekiem :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...