Jump to content
Dogomania

Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!


Tola^^

Recommended Posts

  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiem że dobry był bym dom tymczasowy dla Baki ale większość domów tymczasowych nastawione są na zyski i jeszcze transport ...
Więc ja nie jestem za domem tymczasowym i on raczej odpada!
Lepiej dać te pieniądze na bardziej potrzebujące psy bo jednak Baka piękna młoda i yorkowata więc szybko znajdzie dom!
Trzeba ją tylko dużo ogłaszać !

Link to comment
Share on other sites

Nie zupełnie się zgadzam Tolu z Twoją opinią o dt.
Dt nastawione na zyski ? Masz na myśli dt domowe czy hoteliki dogomaniackie ?
One życie ratują nieraz psom i dają szansę na szybką adopcje.

Mnie się wydaje że ludzie to jednak wolą pieska z dt brać, bo i czysty jest już i wiadomo jaki ma charakter.
A Baka, tyle ogłoszeń ma , i jakoś nikt o nią nie pyta.
A jeśli jeszcze takie trudne warunki dla piesków panują w schroniksu to szkoda tej małej suni. Poza tym w takim tłumie piesków to wypatrzenie Bakusi przez jakiś chętny domek jest trudny raczej.
No i sama pisałaś że Bakusia marznie :(.
I też to dla niej stresujące jest pewnie jak inne większe psy są wokoło niej.

Link to comment
Share on other sites

Ja też proponowałam dt dla Baki,o zyskach nawet nie pomyślałam tyle że nie mogłabym jechać po nią tak daleko i zwrócić całego kosztu paliwa,ale jedzenie odrobaczenie czy szczepienie to nie taki straszny wydatek,jednak nikt chyba nie potraktował tego poważnie...
I też myśle że Baka niby yorkowata ale jakoś cicho,szkoda bo robi sie coraz zimniej,a poza tym jak ona boi się obcych dobrze by było żeby przyzwyczajała sie do ludzi,w domu doprowadziłoby sie ją porządku i wtedy miałaby wieksze szanse a i o charakterze możnaby więcej powiedzieć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola^^']Wiem że dobry był bym dom tymczasowy dla Baki ale większość domów tymczasowych nastawione są na zyski i jeszcze transport ...
Więc ja nie jestem za domem tymczasowym i on raczej odpada!
Lepiej dać te pieniądze na bardziej potrzebujące psy bo jednak Baka piękna młoda i yorkowata więc szybko znajdzie dom!
Trzeba ją tylko dużo ogłaszać ![/QUOTE]

Nawet mi się nie chce tego komentować, jesteś beznadziejna.. Poczytaj trochę o domach tymczasowych ZANIM się wypowiesz. I proszę nie zrażaj domów tymczasowych kudłaczy!!

Link to comment
Share on other sites

co do Dt to sama widziałam płatne DT gdzie psy były w kojcach i to jest dobra opieka? a ludzie daja co miesiąc kase za to że pies tam siedzi? :/
znam osoby które wolą nie iść do pracy tylko siedzą w domu, wezmą kilka psów na DT i kase maja praktycznie za nic temu nie uważam że Tola przesadza, oczywiście są i też fajne DT ale nie rozumiem czemu ktoś za to że zajmuje sie psem chce co miesiąc 300 czy 400 zł, to on chce pomóc czy zarobić na tym?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ana666']co do Dt to sama widziałam płatne DT gdzie psy były w kojcach i to jest dobra opieka? a ludzie daja co miesiąc kase za to że pies tam siedzi? :/
znam osoby które wolą nie iść do pracy tylko siedzą w domu, wezmą kilka psów na DT i kase maja praktycznie za nic temu nie uważam że Tola przesadza, oczywiście są i też fajne DT ale nie rozumiem czemu ktoś za to że zajmuje sie psem chce co miesiąc 300 czy 400 zł, to on chce pomóc czy zarobić na tym?[/QUOTE]

Nikt ani słowem nie powiedział o kojcach. A za 300 czy 400 zł to się nazywa już hotelik

Link to comment
Share on other sites

Ludzie którzy pracują w schronisku też za darmo tego nie robią.
Jeśli ktoś lubi psy, chce się nimi zajmować i ma możliwość i chęci stworzenia im dobrych warunków to dlaczego ma nie prowadzić takiego hoteliku ?
A poza tym nie wiem czy jak się ma kilka psów i chce się im zapewnić dobrą opiekę to czy to nie jest nic nierobienie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...