Jump to content
Dogomania

Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!


Tola^^

Recommended Posts

  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tolu, jak jest duża Baka? masz jakieś zdjęcia? bo moja ciocia by ją wzieła ale chce zeby to był jak najmniejszy psiak, myslimy też o semi...
bo Perełka jest za TM :( wszyscy jesteśmy załamani ale myslimy o tym żeby dać dom innej biedzie i baka sie podoba a Semi za to jest identyczna jak Perełka
[*]

Link to comment
Share on other sites

Ano co się stało Perełce, czemu jest za TM ?? [']
Niedawno widziałam twoją ciocie jak szła z nią na spacer i wszystko wydawało się ok...

Bakusia jest malutka lecz Semi jest mniejsza od niej.
I obydwie są bardzo potrzebujące bo teraz Semi była w domu przez 3 tyg i chłopak ją oddał bo niby nie dawała się dotknąć ojcu i stwierdzili że nie chcą mieć takiego psa.
Potem wzięli Szarika tego owczarkowatego i jego matka się go bała i po 2 dniach spowrotem wrócił do schroniska :(
Semi w pierwszy dzień załatwiła się w domu lecz potem tylko na dworze robiła.
Teraz na te zimne dni przydał by jej się dom bo przyzwyczaiła się do ciepła i trzęsie się z zimna tak samo jak Bakusia:(
Obydwom sunią tak samo jest potrzebny domek...

Napiszesz mi czy weźmie twoja ciocia jakąś sunie??

Link to comment
Share on other sites

Perełke rozjechał samochód :( była z gosią na spacerze, widziała innego psa, chciała sie pobawic i pobiegła... :(
reanimowałam ja, głaskałam, przytulałam ale ona nie miała szans, niecałe 3 kg a samochód pare ton :(
gosia ma straszne wyrzuty ze nie miała jej na smyczy ale zycia to nie wróci, wiesz jak wszyscy kochamy psy i nie zrobilibyśmy jej nic specjalnie, babcia cały czas jest na lekach uspokajających wszyscy płaczą, tak jakby życie staneło w miejscu. już ne ma naszej kruszynki :(, mimo bólu chcemy wziąśc pomóc jakieś biedzie, słyszałam o Semi że wróciła z adopcji, do tego jest siostrą naszej Perełki
[*] i raczej nie ma szans na dom, Baka jest za to śliczna i chociażby ze wzgledu na wygląd ktoś ja zabieże.
Tolu jak nic nie stanie na przeszkodzie bedziemy w sobote w schronisku, napewno chcemy małego psiaka i sunie tak zeby nie było problemu z zaakceptowaniem przez nasze psy, tak patrzac na zdjęcia i jak opowiedziałam krótko o psach spodobały sie Semi, Baka i też Lida.

A to moja ukochana Perełka
[*] :(
Spij spokojnie...

[URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/1511.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Biedna Perełka ;(
Aż mi się płakać chce jak to przeczytałam :(
[']
[*]
___________________________________
Moim zdaniem najlepiej by było wziąć Semi bo ona ma najmniejsze szanse na dom i już do ciepła przyczajona i strasznie marznie a Baka jest krótko w schronie jeszcze yorkowata to szybko powinna znaleźć dom Lida też fajna ale jest dwa razy taka jak Perełka.

Link to comment
Share on other sites

tolu po obejrzeniu zdjec przez ciebie podesłanych za kotre bardzo dziękuje już dziś moja mama z cioicią jadą po Semi, wszyscy sie zakochali do tego nie miała wcześniej łatwego życia.
mam tylko obawy czy p.hania ją złapie jak ciebie tam nie bedzie.
jak wszystko dobrze pójdzie wieczorem napisze jak sie ma semi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...