Jump to content
Dogomania

Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!


Tola^^

Recommended Posts

  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odpisała Pani chętna adoptować Bakusię:)

Dziękuję.Na licytacji jest napisane że sunia jest wysterylizowana.Jest to dla mnie bardzo ważne bo mam pieska.Mieszkam w małej miejscowości Kobiór między Tychami a Pszczyną na śląsku.Muszę jeszcze porozmawiać z mężem bo nic nie wie.Wszyscy w rodzinie kochamy zwierzaki.Labradora też wziełam bo był do uśpienia jest ze związku kazirodczego i wygląda na mieszańca, kotkę znalazłam przysypaną klockami drewna,zimą.Obiecałam sobie że to juz wystarczy ale serce się kraja,tak mi ich wszystkich żal.porozmawiam z mężem i zobacze co da się zrobić, pozdrawiam


więc to jeszcze troszke niepewne bo Pani musi zapytać o zdanie męża,i Baka nie jest wysterylizowana a też Pani na tym zależy...

Link to comment
Share on other sites

Jeśli pani się zdecyduje to może Bakę odebrać tuż po sterylce - niektóre schroniska tak robią że psiak po ciachnięciu już nie wraca do schronu, tylko odbiera ją nowy właściciel zaraz po zabiegu. W razie czego pomyślimy jak ją szybko ciachnąć, bo w schronie kolejki do sterylek

Link to comment
Share on other sites

To ja moge załatwić żeby jak najprędzej miała sterylkę :)
W naszym schronisku można wydawać sunie bez sterylizacji.
Ale jak Pani ma pieska to musi być sunia wysterylizowana :)
To teraz jak wet będzie miał czas to pójdzie na pierwszy ogień na sterylke :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']kurcze klikam na banerki bo chcę poczytać o kudłaczach , skarpecie i nic sie nie otwiera :mad:[/QUOTE]

Już trzykrotnie wymieniałam linki na nowe, płakać się chce przez to nowe dogo, nic nie działa :placz:

Tutaj linki:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/173217-Skarpeta-kudA-aczy-ZBIERAMY-NA-HOTELIK-dla-kolejnego-kudA-acza-w-potrzebie-POMA-A[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/146370-KudA-acze-w-potrzebie-aktualizacja-str-1-3[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...